صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

فواید و عوارض لیزر موهای زائد+معرفی بایدها و نبایدها

فواید لیزر موهای زائد

فهرست مطالب

فواید و عوارض لیزر موهای زائد کدامند؟ همان طور که می دانید، در حال حاضر لیزر درمانی به عنوان یکی از بهترین راه ها برای رهایی از شر موهای زائد شناخته می شود. لیزر موهای زائد یک روش درمانی موثر و کاربردی در سراسر دنیا به شمار می رود. به همین دلیل، بسیاری از افراد اعم از خانم ها و آقایان، ترجیح می دهند برای رهایی کامل از شر موهای زائد خود، از این روش استفاده کنند. اگر شما هم داوطلب لیزر موهای زائد باشید، حتما دوست دارید اطلاعاتی در این باره به دست آورید.

فواید و عوارض لیزر موهای زائد، جزء مهم ترین گزینه هایی هستند که پیش از انجام این روش باید با آن ها آشنا شوید. پیش از هر چیز باید بدانید که شما با مراجعه به یک کلینیک تخصصی لیزر، می توانید فواید آن را به حداکثر میزان ممکن و عوارض آن را به حداقل میزان ممکن برسانید. کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی به عنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین مراکز لیزر در تهران شناخته می شود. دکتر مهدوی از بهترین دستگاه های لیزر در مطب خود استفاده می کنند. به علاوه توانایی و مهارت ایشان در زمینه کار با دستگاه های لیزر در انواع پوست، بسیار زیاد است. ایشان این دانش را به اپراتورهای خود نیز انتقال می دهند تا فرایند لیزر موهای زائد در بالاترین دقت و کیفیت انجام شود. در این مقاله قصد داریم فواید و عوارض لیزر موهای زائد را برای شما عزیزان شرح دهیم. پس با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

فواید و عوارض لیزر موهای زائد کدامند؟

فواید و عوارض لیزر موهای زائد کدام موارد هستند. در بررسی فواید و عوارض لیزر، باید هر مورد را به صورت جداگانه برای شما عزیزان شرح دهیم. پس اجازه دهید ابتدا در مورد فواید حاصل از انجام لیزر نکاتی را به شما ارائه کنیم.

حاصل از انجام لیزر نکاتی را به شما ارائه کنیم.

  • رهایی صد در صدی از شر موهای زائد: یکی از مهم ترین فواید لیزر موهای زائد، به رهایی کامل از شر موهای زائد مربوط می شود. همان طور که می دانید، لیزر درمانی یک روش دائمی و تضمینی برای حذف موهای زائد است. با گذراندن دوره درمان، دیگر موهای زائد روی بدن شما رویش نمی کنند. نهایتا سالی یک بار به ریکاوری لیزر نیاز دارید.
  • افزایش اعتماد به نفس: از دیگر فواید لیزر موهای زائد می توان به افزایش اعتماد به نفس در افراد اشاره کرد. متاسفانه رویش موهای زائد در برخی خانم ها و آقایان، بیش از اندازه بوده و این مسئله باعث کاهش اعتماد به نفس آن ها می شود. با لیزر موهای زائد می توان این مشکل را به مرور زمان برطرف کرد. باید دقت داشته باشید که در فرایند انجام لیزر، موهای زائد به مرور نازک تر و کمرنگ تر می شوند تا جایی که به طور کامل از بین بروند.
  • صرفه جویی در وقت و زحمت: با استفاده از روش لیزر موهای زائد، می توانید در وقت و زحمت خود صرفه جویی کنید. در حالت عادی اکثر افراد حداقل هفته ای یک بار به اپیلاسیون یا شیو کردن موهای زائد بدن خود نیاز دارند. این در حالی است که با انجام لیزر می توانید در وقت و زحمت خود صرفه جویی کنید.
  • صرفه جویی در هزینه: یکی از مهم ترین فواید لیزر موهای زائد، به صرفه جویی در هزینه ها بر می گردد. شاید در ظاهر، هزینه لیزر موهای زائد زیاد به نظر برسد اما اگر بخواهید هزینه آن را با قیمت لوازم اصلاح خود در طول یک تا چند سال مقایسه کنید، خیلی به صرفه تر خواهد بود.  

جهت مشاوره و رزرو نوبت از طریق فرم نوبت دهی آنلاین و یا تلفن های تماس کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک – اسلامشهر  استفاده نمایید.

021-44813133

کلینیک پونک

رزرو نوبت آنلاین

مشاوره و رزرو نوبت

021-56165064

کلینیک اسلامشهر

عوارض لیزر زیر بغل و بیکینی چیست؟

فواید و عوارض لیزر موهای زائد در ناحیه زیر بغل و بیکینی کدامند؟ زیر بغل و بیکینی از جمله ناحیه هایی هستند که بیشتر افراد برای لیزر آن ها داوطلب می شوند. به طور کلی، عوارض خاصی برای لیزر در ناحیه زیر بغل و بیکینی تعریف نشده است. البته عوارضی جزئی و عادی وجود دارند که از مهم ترین آن ها می توان به التهاب، تورم، قرمزی پوست و… اشاره کرد. مراجعه به یک کلینیک تخصصی برای لیزر بیکینی و زیر بغل از اهمیت بالایی برخوردار است. حتما می پرسید چرا؟ باید بگوییم که بیکینی و زیر بغل جزء حساس ترین نواحی بدن هستند و به راحتی آسیب می بینند.

عوارض لیزر موهای زائد واژن و زیر بغل در صورت مراجعه به یک مرکز نامعتبر، افزایش پیدا می کند. متاسفانه در مراکز نامعتبر از دستگاه های فاقد استاندارد استفاده می شود. به علاوه اپراتورهایی که در این مجموعه های غیر قانونی فعالیت می کنند با نحوه تنظیم درجه لیزر برای نواحی مختلف بدن آشنایی ندارند. در نتیجه ممکن است با مراجعه به چنین مراکزی دچار سوختگی، تاول، تغییر رنگ پوست و… شوید. نکته مهم دیگر این است که در مراکز غیرقانونی معمولا اصول بهداشتی رعایت نمی شوند. در نتیجه ممکن است با مراجعه به چنین مراکزی، دچار بیماری های پوستی، عفونی و… شوید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، احتمال بروز عوارض لیزر موهای زائد و سرطان پوست را به حداقل میزان ممکن کاهش دهید. اپراتورهای شاغل در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، با نحوه تنظیم حرارت دستگاه های لیزر به خوبی آشنایی دارند. اصول بهداشتی نیز به طور کامل در این مجموعه رعایت می شوند. در نتیجه با مراجعه به این کلینیک معتبر می توانید جلسات درمانی موثر با ایمنی بالا را پشت سر بگذارید.

نظر پزشکان در مورد لیزر موهای زائد چیست؟

تا به این جای کار در مورد فواید و عوارض لیزر مو های زائد به شما عزیزان توضیحاتی دادیم. حال شاید بخواهید بدانید که پزشکان مختلف در مورد لیزر موهای زائد چه نظری دارند؟ باید بگوییم که اکثر پزشکان لیزر موهای کرکی را توصیه نمی کنند. این در حالی است که اکثر آن ها در مورد لیزر موهای زائد، اتفاق نظر دارند و فکر می کنند که این روش، کاربردی و موثر است. البته این روش در صورتی تاثیر گذار خواهد بود که در یک مرکز معتبر انجام شود. پس اگر موهای بدن شما کرکی و ریز نیستند، می توانید با انجام لیزر، تنها طی چند جلسه از شر آن ها خلاص شوید. تعداد جلسات لیزر درمانی معمولا بین 8 تا 12 می باشد. هر چه پوست شما سفید تر و موهای زائد ضخیم تر باشند، نتیجه سریع تری خواهید گرفت.

5/5 - (1 امتیاز)
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 96