صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

ماندگاری لیزر اندولیفت به عنوان روشی مقرون به صرفه

ماندگاری لیزر اندولیفت چقدر است؟

فهرست مطالب

مقدمه

ماندگاری لیزر اندولیفت چقدر است؟ همان طور که می دانید، در حال حاضر لیزر اندولیفت به عنوان یکی از بهترین و به صرفه ترین راه ها برای درمان لک های پوستی و جوان سازی به شمار می رود. یکی از مهم ترین دلایل استقبال بالا از روش اندولیفت، ماندگاری بالای آن است. البته شرط دوام و ماندگاری بالای روش اندولیفت، مراجعه به یک مرکز قانونی و معتبر است. تنها یک پزشک خوب و حرفه ای می توانید این روش را در کیفیت بالایی انجام داده و ماندگاری آن را افزایش دهد.

طبق بررسی های صورت گرفته، درصد رضایت از ماندگاری لیزر اندولیفت در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، بسیار بالا می باشد. این کلینیک به عنوان بهترین مرکز اندولیفت در تهران شناخته می شود. دکتر میعاد مهدوی توانایی بالایی در زمینه جوان سازی پوست با روش های نوین دارند. یکی از این روش ها اندولیفت صورت است که ایشان به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند. توانایی و مهارت دکتر مهدوی در زمینه اندولیفت به حدی است که این مهارت را به صورت تخصصی در دوره های آموزشی، تدریس می کنند. در ادامه در مورد ماندگاری اندولیفت، مزایای استفاده از آن و… صحبت می کنیم. پس اگر می خواهید اطلاعات خود را در مورد این روش افزایش دهید، بهتر است تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

انجام اندولیفت صورت تحت نظر بهترین متخصص زیبایی در تهران
انجام اندولیفت صورت تحت نظر بهترین متخصص زیبایی در تهران

لیزر اندولیفت چیست و چه مکانیسمی دارد؟

اجازه دهید قبل از توضیح در مورد ماندگاری لیزر اندولیفت، کمی در مورد این لیزر و نحوه عملکرد آن به شما توضیح دهیم. دستگاه اندولیفت یک لیزر کم تهاجم است که برای جوان سازی و از بین بردن لک های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. سلامت و امنیت این روش در اف دی ای یا همان سازمان غذا و داروی آمریکا، تایید شده است. در حال حاضر، یکی از پر طرفدار ترین روش ها برای جوان سازی پوست در دنیا، اندولیفت پیشانی و صورت است.

 ماندگاری اندولیفت تقریبا زیاد است. در این روش از لیزرهای خاص فیبر نوری استفاده می شود. اشعه این لیزر، به عمق پوست نفوذ کرده و حرارت آن موجب تحریک پوست می شود. به این ترتیب تولید کلاژن و الاستین در پوست افزایش پیدا می کند. همان طور که می دانید، کلاژن و الاستین، به عنوان مهم ترین رکن های جوان سازی پوست شناخته می شوند. در واقع با این روش می توانید به راحتی و با کمترین دردسر، پوست خود را شاداب و جوان کنید.

جهت مشاوره و رزرو نوبت از طریق فرم نوبت دهی آنلاین و یا تلفن های تماس کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک – اسلامشهر  استفاده نمایید.

021-44813133

کلینیک پونک

رزرو نوبت آنلاین

مشاوره و رزرو نوبت

021-56165064

کلینیک اسلامشهر

ماندگاری لیزر اندولیفت چقدر است؟

حال به سوال اصلی می رسیم. ماندگاری اندولیفت چقدر است؟ احتمالا این سوال بارها در ذهن شما مرور شده و به آن فکر کرده اید. باید بگوییم که در حال حاضر نمی توان ماندگاری ثابت و دقیقی برای لیزر اندولیفت در نظر گرفت. به طور کلی و طبق بررسی های صورت گرفته از منابع معتبر خارجی، اندولیفت بینی و سایر اجزای صورت، حدود 1 تا 2 سال ماندگاری دارد. یعنی در بهترین حالت، شما با گذشت 2 سال از اولین اندولیفت، باید نسبت به ترمیم آن اقدام کنید.

خوشبختانه رضایت زیبا جویان در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در مورد ماندگاری لیزر اندولیفت، فوق العاده است. ماندگاری اندولیفت در اکثر مراجعه کنندگان به کلینیک زیبایی دکتر مهدوی حدود 2 سال می باشد. این ماندگاری بالا، دلایل زیادی دارد که در ادامه مقاله به این موارد اشاره می کنیم.

اندولیفت و جوان سازی پوست برای آقایان در کلینیک دکتر مهدوی
اندولیفت و جوان سازی پوست برای آقایان در کلینیک دکتر مهدوی

دلیل افزایش ماندگاری لیزر اندولیفت در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی چیست؟

شاید به این مسئله فکر کنید که چرا ماندگاری لیزر اندولیفت در کلینیک دکتر میعاد مهدوی بیشتر از سایر مراکز است؟ باید بگوییم که دلایل زیادی برای این مسئله وجود دارد. در این بخش از محتوا برخی از مهم ترین دلایل را مورد بررسی قرار می دهیم.

  • تجهیزات به روز و پیشرفته: یکی از مهم ترین ملاک های موثر بر ماندگاری لیزر اندولیفت در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، استفاده از دستگاه لیزر به روز و پیشرفته می باشد. استفاده از یک دستگاه پیشرفته و حرفه ای برای انجام اندولیفت زیر چشم و سایر اجزای صورت، از اهمیت بالایی برخوردار است. در کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر مهدوی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها استفاده می شود. همین مسئله باعث افزایش ماندگاری نتیجه در این مجموعه شده است.
  • مهارت پزشک: از دیگر ملاک هایی که روی افزایش مدت زمان ماندگاری لیزر اندولیفت موثر است، می توان به مهارت و تجربه پزشک اشاره کرد. یک پزشک متخصص می داند که چه حرارتی را باید به پوست شما اعمال کند. کار کردن با لیزرهای اندولیفت، یک مهارت تخصصی و ویژه است که هر کسی توانایی انجام آن را ندارد. دکتر میعاد مهدوی در این زمینه سابقه تدریس حرفه ای نیز دارند. بنابراین می توانند کار خود را با بالاترین دقت و کیفیت انجام دهند.
  • سن زیبا جو: از دیگر ملاک های تاثیر گذار بر مدت زمان ماندگاری لیزر اندولیفت می توان به سن مراجعه کننده اشاره کرد. هر چه سن زیبا جو کمتر باشد، معمولا نتیجه لیزر برای او دوام بیشتری خواهد داشت. در واقع در سنین 30 تا 35 سالگی، بهترین نتیجه را از لیزر اندولیفت خواهید گرفت. در سنین بالاتر، با توجه به این که تولید کلاژن و الاستین به حداقل میزان ممکن کاهش پیدا می کند، نتیجه گیری سخت تر و ماندگاری آن کمتر خواهد بود.
  • میزان چین و چروک های سطح پوست: همان طور که می دانید، یکی از مهم ترین ملاک ها در افزایش یا کاهش ماندگاری لیزر اندولیفت میزان چروک های سطح پوست و عمق آن ها می باشد. هر چه چروک و عمق آن بیشتر باشد، ماندگاری اندولیفت کاهش پیدا خواهد کرد. البته یک پزشک خوب مثل دکتر میعاد مهدوی با وجود تخصص بالایی که دارد، می تواند برای افراد مسن نیز عملیات را در کیفیت بسیار بالایی انجام دهد.
نتیجه لیفت صورت و جوان سازی بعد از اندولیفت در کلینیک دکتر میعاد مهدوی
نتیجه لیفت صورت و جوان سازی بعد از اندولیفت در کلینیک دکتر میعاد مهدوی

لیزر اندولیفت چطور عمل می کند؟

تا به این جای کار در مورد ماندگاری لیزر اندولیفت صحبت کردیم. حال شاید برایتان جالب باشد بدانید که لیزر اندولیفت چطور عمل می کند؟ این لیزر فیبر نوری معمولا از نوع LASEmaR1500 می باشد که سلامت آن توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده است. این روش در نهایت باعث لیفت شدن یا سفت شدن پوست می شود و از این طریق پوست شما را جوان خواهد کرد. اندولیفت برای اجزای مختلف صورت مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.  

  • اندولیفت پیشانی
  • اندولیفت بینی
  • اندولیفت غبغب
  • اندولیفت زیر چشم
  • اندولیفت صورت

مزیت های لیزر اندولیفت چیست؟ آیا انجام اندولیفت ارزش دارد؟

در این بخش از محتوا قصد داریم به مزیت های لیزر اندولیفت اشاره کنیم. از مهم ترین مزیت های اندولیفت می توان به چند کاربردی بودن آن اشاره کرد. شما با استفاده از اندولیفت کردن صورت می توانید صورت خود را سفت و جوان کنید. اندولیفت برای روشن کردن رنگ پوست، از بین بردن لک های پوستی و… نیز کاربرد زیادی دارد. این روش کمترین عارضه و ضرر را دارد و جز در موارد خاص، برای شما مشکلی ایجاد نخواهد کرد. بنابراین سلامت این روش نیز کاملا تایید شده است.

از دیگر مزیت ها می توان به ماندگاری لیزر اندولیفت و نتایج آن اشاره کرد. همان طور که گفته شد، ماندگاری این روش تقریبا بالاست و نتایج آن حدود 1 تا 2 سال دوام دارند. بنابراین با استفاده از روش اندولیفت می توانید تا 2 سال، جوانی و شادابی پوست خود را حفظ کنید. از دیگر مزایای این روش می توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد. طبق بررسی های صورت گرفته، قیمت اندولیفت نسبت به سایر روش های جوان سازی پوست، بسیار مناسب است. بنابراین با استفاده از این روش می توانید در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید.

یکی دیگر از مزیت های لیزر اندولیفت، اثر بخشی سریع آن می باشد. نتیجه روش اندولیفت تنها بعد از چند روز قابل مشاهده خواهد بود. این نتایج به مرور زمان بهبود پیدا می کنند و در 3 تا 5 هفته بعد از درمان به روند تکمیل شده ای می رسند. بنابراین با گذشت حدود 1 ماه می توانید نتایج کامل اندولیفت صورت را مشاهده کنید.

تاثیر فوق العاده اندولیفت صورت برای جوان سازی و از بین بردن لک های پوستی
تاثیر فوق العاده اندولیفت صورت برای جوان سازی و از بین بردن لک های پوستی

اهمیت مراجعه به پزشک متخصص برای اندولیفت کردن صورت و اجزای آن

در مقاله امروز در مورد ماندگاری اندولیفت صحبت کردیم. در ابتدای مقاله گفته شد که برای افزایش ماندگاری لیزر اندولیفت باید به پزشکی متخصص و حرفه ای مراجعه کنید. تنها یک پزشک حرفه ای و متخصص می تواند کار را در کیفیت بالایی انجام دهد و شما را برای رسیدن به پوستی شاداب و جوان، یاری کند. یک پزشک حرفه ای با نحوه تنظیم درجه لیزر اندولیفت، نحوه قرار دادن آن روی سطح پوست، فاصله لیزر از پوست و… آشنایی دارد. بنابراین به شما کمک می کند تا در کمال سلامت و امنیت، روند درمانی خود را طی کنید.

بنابراین مراجعه به یک متخصص برای لیزر اندولیفت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دکتر میعاد مهدوی، یکی از شناخته شده ترین پزشکان متخصص زیبایی در کشور هستند. ایشان با وجود جوانی، تجربه بسیار بالایی در زمینه اندولیفت صورت دارند. تجربه و مهارت ایشان به اندازه ای است که در این زمینه، تدریس تخصصی نیز انجام می دهند. به علاوه تمام ابزارهای مورد استفاده در کلینیک دکتر مهدوی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. کلینیک به صورت مستمر استریل و ضدعفونی می شود، در نتیجه هیچ خطری متوجه شما زیبا جویان عزیز نخواهد شد.

نکته قابل توجه در مورد کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، قیمت اندولیفت مناسب در آن است. خوشبختانه قیمت اندولیفت در کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر مهدوی کاملا به صرفه در نظر گرفته شده و زیبا جویان می توانند به راحتی از عهده پرداخت آن برآیند. به علاوه تخفیف های ویژه ای برای شما زیبا جویان عزیز در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن ها می توانید هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش دهید.

نتیجه استفاده از لیزر اندولیفت برای جوان سازی پوست و ماندگاری آن
نتیجه استفاده از لیزر اندولیفت برای جوان سازی پوست و ماندگاری آن

خلاصه و جمع بندی مطلب

در مقاله امروز در مورد ماندگاری لیزر اندولیفت و نتایج آن صحبت کردیم. تلاش کردیم شما عزیزان را با عوامل موثر بر افزایش ماندگاری اندولیفت آشنا کنیم. همچنین در مورد نحوه عملکرد دستگاه اندولیفت صورت  و نتیجه بخشی آن روی پوست، توضیحاتی دادیم. در ادامه سعی کردیم مزیت های مراجعه به یک پزشک متخصص و حرفه ای را برای شما شرح دهیم. همچنین در مورد مزیت های استفاده از اندولیفت برای جوان سازی پوست و قیمت آن نیز توضیحاتی دادیم.

ماندگاری لیزر اندولیفت در کمترین حالت و بیشترین حالت چقدر است؟

طبق بررسی های صورت گرفته و نتایج به دست آمده، کمترین زمان ماندگاری اندولیفت حدود 1 سال و بیشترین زمان ماندگاری آن حدود 2 سال می باشد. عوامل مختلفی در کاهش یا افزایش این زمان نقش دارند که از مهم ترین آن ها می توان به سن زیبا جو، مهارت پزشک، دستگاه اندولیفت و… اشاره کرد.

بله، اندولیفت صورت یک روش غیر تهاجمی و کم ریسک برای جوان سازی و سفت کردن پوست است. نکته جالب توجه این است که این روش با وجود ماندگاری بالا، شامل هزینه های سنگینی نمی شود. بنابراین پرداخت این هزینه، ارزش دارد.

ریکاوری یا ترمیم اندولیفت، معمولا پس از محو شدن نتایج انجام خواهد شد. این زمان در زیبا جویان مختلف متفاوت است اما در حالت نرمال، حدود 18 ماه پس از درمان اولیه، به یک جلسه ریکاوری نیاز خواهید داشت.

قیمت اندولیفت با توجه به ملاک های مختلفی تعیین می شود. از مهم ترین ملاک ها می توان به تجربه و مهارت پزشک، نوع کلینیک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، سن زیبا جو، وضعیت پوست او و… اشاره کرد.

به طور کلی، شما حدود 3 تا 5 روز بعد از اندولیفت صورت می توانید نتایج آن را مشاهده کنید. البته رسیدن به حالت ایده آل حدود یک ماه زمان می برد. در واقع یک ماه پس از درمان، پوست شما کاملا لیفت و جوان می شود.

5/5 - (1 امتیاز)
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 88