صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

اندولیفت بینی چیست و چطور انجام می شود؟

اندولیفت بینی در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی

مقدمه

اندولیفت بینی به عنوان یکی از بهترین راه ها برای فرم دادن به بینی شناخته می شود. همان طور که می دانید، بینی، عضوی است که در زیبایی چهره فرد، تاثیر فوق العاده ای دارد. به همین دلیل در سال های اخیر، بسیاری از افراد به انجام عمل های جراحی بینی روی آورده اند. عمل جراحی بینی معمولا با بیهوشی انجام می شود و ممکن است نتیجه دلخواه و مطلوبی به همراه نداشته باشد. از طرفی این روش با هزینه های زیادی همراه است و برای تمامی انواع بینی، خصوصا بینی  های گوشتی مناسب نیست. بنابراین بهتر است برای بهبود فرم بینی خود از روش هایی مثل اندولیفت بینی استفاده کنید.

اندولیفت بینی یک روش غیر تهاجمی و بدون ریسک برای بهتر کردن فرم بینی شما می باشد. البته این روش در صورتی با نتیجه مطلوب همراه خواهد شد که تحت نظری متخصص و کاربلد انجام شود. دکتر میعاد مهدوی، به عنوان یکی از بهترین پزشک ها در زمینه کار با لیزر اندولیفت شناخته می شود. توانایی ایشان در کوچک کردن بینی با اندولیفت به قدری است که در این حوزه، تدریس تخصصی نیز انجام می دهند. در ادامه در مورد هزینه و مزایای این روش توضیحات بیشتری به شما می دهیم. پس همراه ما باشید.

فهرست مطالب

اندولیفت بینی و مراحل انجام آن

احتمالا شما هم دوست دارید بدانید که اندولیفت بینی چیست و چطور انجام می شود؟ باید به شما بگوییم که اندولیفت یک روش لیزر درمانی است که طی آن میکرو فیبرهای نوری به لایه های داخلی پوست شما هدایت می شوند. حرارت ایجاد شده در لایه های داخلی پوست باعث از بین رفتن چربی های زیر پوستی شده و همچنین تولید کلاژن و الاستین در پوست را تقویت می کند. در نتیجه بینی خوش فرم تر شده و زیبایی بیشتری به چهره شما می بخشد. دقت داشته باشید که روش اندولیفت به اندازه جراحی بینی، موثر نیست. البته این روش برای رفع نقص های کوچک در بینی بسیار کاربردی و موثر است. در ادامه مراحل انجام اندولیفت بینی در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی را به شما معرفی می کنیم.

  • در مرحله اول از اندولیفت بینی، دکتر میعاد مهدوی وضعیت بینی شما را بررسی کرده و نقص های موجود در آن را مشخص می کند. برای مثال در صورت افتادگی نوک بینی، محل لیفت را مشخص خواهد کرد.
  • در مرحله دوم از اندولیفت بینی، پزشک با استفاده از داروهای خاص، محل مورد نظر را بی حس می کند. این کار به این منظور انجام می شود که حین عملیات هیچ دردی احساس نکنید.
  • در مرحله بعدی از اندولیفت بینی، میکرو فیبرهای نوری وارد هیپودرم پوست می شوند. دکتر میعاد مهدوی با دانش و تجربه بالایی که دارند از عمق نفوذ و میزان حرارت آگاه هستند. بنابراین کار خود را با دقت بالایی انجام می دهند.
رفع قوز بینی به وسیله اندولیفت در کلینیک دکتر مهدوی
رفع قوز بینی به وسیله اندولیفت در کلینیک دکتر مهدوی

بررسی مزایای اندولیفت بینی

اندولیفت بینی دارای مزیت های مختلفی است. برای مثال این روش بدون جراحی و برش انجام می شود. بنابراین ریسک و خطر ناشی از آن کمتر خواهد بود. در جراحی های پلاستیک خطر خونریزی، بیهوشی و… بیشتر است و در نتیجه عملیات با ریسک بیشتری همراه می شود. این در حالی است که در اندولیفت از لیزرهای مخصوص استفاده می شود و شما هیچ خطری را تجربه نخواهید کرد. دومین مزیت به هزینه کمتر اندولیفت نسبت به روش های جراحی مربوط می شود.متاسفانه جراحی های پلاستیک با هزینه های سرسام آوری همراه هستند و شما برای جراحی بینی باید به طور متوسط چیزی بیش از 25 میلیون تومان پرداخت کنید. این در حالی است که اندولیفت با هزینه بسیار کمی انجام شده و به اصلاح فرم بینی شما کمک می کند.

از دیگر مزیت های اندولیفت بینی می توان به دوره نقاهت کوتاه مدت آن اشاره کرد. شما بعد از جراحی پلاستیک بینی، باید دوره نقاهت طولانی مدتی را سپری کنید. این در حالی است که نهایتا 4 تا 5 روز بعد از اندولیفت کردن بینی می توانید به روال عادی زندگی خود بازگردید. به علاوه روش های جراحی معمولا برای بینی های گوشتی، نتیجه مطلوبی به همراه ندارند. این در حالی است که اندولیفت بینی گوشتی، بهترین نتیجه را برای شما به همراه خواهد داشت. شایان ذکر است که اندولیفت تنها برای بینی کاربرد ندارد. در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی شما می توانید برای رزرو نوبت در خدمات مختلف اقدام کنید. این خدمات عبارتند از:

جهت مشاوره و رزرو نوبت از طریق فرم نوبت دهی آنلاین و یا تلفن های تماس کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک – اسلامشهر  استفاده نمایید.

021-44813133

کلینیک پونک

رزرو نوبت آنلاین

مشاوره و رزرو نوبت

021-56165064

کلینیک اسلامشهر

آیا اندولیفت بینی با معایب خاصی همراه است؟

تا به این جای کار در مورد اندولیفت بینی و مزیت های آن توضیحاتی دادیم. حال ممکن است فکر کنید که آیا این روش معایب خاصی دارد؟ باید بگوییم که اندولیفت نیز مثل سایر روش های زیبا سازی پوست، با معایبی همراه است. البته این معایب بسیار جزئی هستند. برای مثال اندولیفت برای تمامی انواع بینی کارساز نیست. شما با استفاده از این روش تنها می توانید نقص های کوچک را برطرف کرده و فرم بینی خود را اصلاح کنید. در صورتی که به طور کلی از بینی خود ناراضی هستید، نمی توانید از این روش برای اصلاح فرم آن استفاده نمایید.

عکس قبل و بعد اندولیفت بینی و نتایج بی نظیر آن
عکس قبل و بعد اندولیفت بینی و نتایج بی نظیر آن

هزینه اندولیفت بینی چقدر است؟

اندولیفت بینی چقدر هزینه دارد؟ احتمالا تا به این جای کار، این سوال ذهن شما عزیزان را به خود مشغول کرده است. همان طور که در بخش های ابتدایی مقاله گفتیم، اندولیفت کردن بینی معمولا با هزینه های زیادی همراه نیست. به طور کلی اندولیفت صورت  نسبت به روش های جراحی، از هزینه مناسب تری برخوردار است. البته نمی توان قیمتی ثابت و مشخص برای اندولیفت در ناحیه بینی تعریف کرد. در ادامه ملاک های موثر بر هزینه اندولیفت بینی را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

  • میزان نقص بینی: یکی از مهم ترین ملاک های موثر بر هزینه اندولیفت بینی، میزان نقص موجود در آن است. هر چه نقص بینی بیشتر باشد، پزشک باید وقت بیشتری برای اصلاح فرم بینی شما صرف کند. بنابراین هر چه نقص بینی شما بیشتر باشد، هزینه نهایی بیشتر خواهد شد.
  • تجربه و مهارت پزشک: از دیگر ملاک های تاثیر گذار بر هزینه اندولیفت بینی می توان به میزان تجربه و مهارت پزشک اشاره کرد. یک پزشک حرفه ای و کار بلد می تواند اصلاح فرم بینی شما را در کیفیت بالایی انجام دهد. بنابراین دستمزد بیشتری دریافت می کند.
  • نوع لیزر: از دیگر ملاک های موثر بر هزینه اندولیفت بینی می توان به نوع دستگاه لیزر اشاره کرد. دستگاه لیزر، نقش بسیار مهمی در کیفیت انجام اندولیفت دارد. هر چه دستگاه پیشرفته تر و با کیفیت تر باشد، کیفیت کار افزایش خواهد یافت.
تاثیر فوق العاده اندولیفت روی اصلاح فرم و زیبا سازی بینی
تاثیر فوق العاده اندولیفت روی اصلاح فرم و زیبا سازی

ماندگاری اندولیفت بینی چقدر است؟

شاید به این موضوع فکر کنید که ماندگاری اندولیفت بینی چقدر است؟ باید بگوییم که نمی توان مدت زمان دقیقی برای ماندگاری اندولیفت در ناحیه بینی تعیین کرد. در واقع این مدت زمان به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور کلی این روش در کمترین حالت حدود 2 سال ماندگاری خواهد داشت. در صورت رعایت برخی شرایط این مدت زمان می تواند به 3 تا 4 سال افزایش پیدا کند. یکی از مهم ترین شرایط، مراجعه به یک پزشک حرفه ای و با تجربه مثال دکتر میعاد مهدوی است. دکتر میعاد مهدوی کار خود را در کیفیت بالایی انجام می دهند. با بررسی نظرات زیبا جویان می توان فهمید که ماندگاری اندولیفت در کلینیک دکتر مهدوی بسیار بالاست.

ترمیم بینی گوشتی به وسیله اندولیفت
ترمیم بینی گوشتی به وسیله اندولیفت

چه افرادی داوطلب انجام اندولیفت کردن بینی به شمار می روند؟

همان طور که گفتیم، اندولیفت بینی برای تمامی افراد کارساز نیست. در واقع این روش فقط باعث اصلاح فرم بینی شده و نمی تواند شکل و ظاهر بینی شما را به طور کامل تغییر دهد. حال ممکن است فکر کنید که این روش برای چه افرادی مناسب است؟ باید بگوییم که افراد زیادی می توانند با استفاده روش اندولیفت، بینی های خود را زیباتر کنند.برای مثال، افرادی که دارای افتادگی در ناحیه نوک بینی هستند، داوطلب خوبی برای انجام اندولیفت به شمار می روند. در صورتی که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنید، می توانید طی یک یا دو جلسه استفاده از لیزر اندولیفت، مشکل خود را به صورت کامل برطرف کنید.

به علاوه در صورت داشتن قوز جزئی نیز می توانید از روش اندولیفت بینی استفاده نمایید. بینی های گوشتی نیز با استفاده از این روش به راحتی اصلاح می شوند. البته در صورتی که می خواهید بهترین نتیجه از اندولیفت را دریافت نمایید، باید به پزشکی نام آشنا و معتبر مثل دکتر مهدوی مراجعه کنید.

چرا باید برای اندولیفت بینی به دکتر میعاد مهدوی مراجعه کنیم؟

همان طور که گفته شد، گرفتن نتیجه مطلوب از اندولیفت بینی نیازمند رعایت شرایطی است. یکی از این شرایط به پزشک مربوط می شود. شما در صورتی می توانید بهترین نتیجه را از اندولیفت غبغب یا سایر اجزای صورت دریافت کنید که به یک پزشک خوب و حرفه ای مراجعه نمایید. دکتر میعاد مهدوی، توانایی فوق العاده ای در زمینه اندولیفت دارند. بنابراین می توانند کار شما را در بالاترین کیفیت انجام دهند.به علاوه هزینه های در نظر گرفته شده برای زیبا جویان در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، بسیار مناسب است. در نتیجه شما با پرداخت هزینه ای مقرون به صرفه می توانید از بهترین خدمات برخوردار شوید.

دکتر میعاد مهدوی توجه زیادی نسبت به رعایت بهداشت حین انجام اندولیفت بینی نشان می دهند. متاسفانه در برخی کلینیک های غیر قانونی، به دلیل رعایت نکردن نکات بهداشتی، زیبا جویان با مشکلات عفونتی و بیماری های پوستی مواجه می شوند. دکتر مهدوی، میکرو فیبرهای یک بار مصرف را جلوی چشم زیبا جویان آنباکسینگ کرده و سری دستگاه لیزر را تعویض می کنند تا خیال زیبا جویان عزیز از بابت رعایت بهداشت و نکات ایمنی راحت شود. تخفیفات ویژه و استثنایی نیز برای مراجعه کنندگان به کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در نظر گرفته شده است که شما با استفاده از این تخفیف ها می توانید تا حد زیادی در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

نتیجه اندولیفت کردن بینی و رفع نقص آن
نتیجه اندولیفت کردن بینی و رفع نقص آن

خلاصه و جمع بندی مطلب

در مقاله امروز به بررسی اندولیفت بینی و روش انجام آن پرداختیم. ابتدا به شما توضیح دادیم که این روش چیست و در چه مراحلی انجام می شود. سپس در مورد مزیت های حاصل از اندولیفت در ناحیه بینی توضیحاتی دادیم. برای مثال گفتیم که این روش تنها برای اصلاح فرم بینی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در مورد هزینه های انجام اندولیفت و ملاک های موثر بر آن توضیحاتی دادیم. در ادامه تلاش کردیم شما عزیزان را با مدت زمان ماندگاری این روش و عوارض ناشی از آن آشنا کنیم. در پایان نیز کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی را به شما معرفی کرده و مزایای مراجعه به این کلینیک برای انجام اندولیفت را برای شما عزیزان شرح دادیم.

سوالات متداول

آیا اندولیفت بینی برای همه انواع بینی قابل استفاده است؟

خیر، اندولیفت بینی معمولا برای اصلاح فرم بینی مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که دچار قوز جزئی، افتادگی بینی و… هستید یا به اصلاح فرم جزئی نیاز دارید، می توانید از این روش برای رفع مشکل خود استفاده کنید.

دوره نقاهت در اندولیفت بینی بسیار کمتر از جراحی پلاستیک می باشد. در جراحی پلاستیک شما برای برگشتن به روال عادی زندگی خود، حداقل به 3 تا 4 هفته زمان نیاز دارید. این در حالی است که نهایتا 5 روز بعد از اندولیفت می توانید به روال عادی زندگی خود برگردید.

بله، میکرو فیبرهای دستگاه اندولیفت یک بار مصرف می باشند. بنابراین باید به پزشکی مراجعه کنید که قبل از شروع کار، میکرو فیبرها را تعویض کند. در غیر این صورت ممکن است دچار بیماری های عفونی یا پوستی شوید.

برای افزایش مدت زمان ماندگاری اندولیفت باید نکات ذکر شده توسط پزشک را به خوبی رعایت کنید. همچنین باید به پزشکی حرفه ای و کلینیکی پیشرفته مراجعه نمایید. در صورت رعایت نکات ذکر شده، مدت زمان ماندگاری اندولیفت افزایش پیدا خواهد کرد

Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 88