صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

لیفت ابرو با نخ؛ آنچه برای زیباتر شدن چشم و ابرویتان نیاز دارید!

لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ معجزه ای باورنکردنی برای آن دسته از افرادی است که از افتادگی ابروهای خود به ستوه آمده اند. اگر مدت‌هاست حین نگاه کردن به آینه از بی حالت بودن ابروهایتان گِله و شکایت می‌کنید، باید بدانید که این پایان راه نیست. بد به دلتان راه ندهید که چاره کار شما در کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک و اسلامشهر است!

اگر جویای زیبایی باشید و اهل چیتان پیتان کردن‌های امروزی، حتما می‌دانید که لیفت ابرو با نخ یکی از محبوب‌ترین و مرسوم‌ترین روش‌های درمان افتادگی ابرو است. فارغ از این که زن هستید یا مرد، داشتن چهره ای زیبا و دلنشین حق شماست. هیچکس منکر تاثیر چشمگیر ابرو و حالت آن بر زیبایی چهره فرد نشده و نمی‌شود. حالت ابروی شما می‌تواند حالت چهره‌تان را به گونه ای تغییر دهید که گویی فردی با خُلق و خوی دیگر هستید!

فهرست مطالب

می‌دانید دلیل افتادگی ابروها چیست؟ چه می شود که آن همه زیبایی به یک باره پایان می پذیرد؟!

همه چیز زیر سر افزایش سن است. اگرچه تلخ؛ اما حقیقت این است که بالا رفتن سن ضعف عضلات حمایتی صورت را در پی دارد. هرچه سن افزایش یافته و انسان به دوره میانسالی نزدیک تر می گردد، میزان تولید کلاژن و الاستین در پوست کمتر و کمتر می شود. این موضوع موجب ظهور چین و چروک های ریز و درشت شده و افتادگی پوست را به دنبال دارد.

شاید باورتان نشود، اما حقیقت این است که علائم پیری در اطراف چشم زودتر از سایر نواحی بروز می یابد. این گونه است که در ابتدای سنین میانسالی ابروها حالت خود را از دست داده و افتاده می شوند. بهترین راهکار برای رهایی از شر این معضل بزرگ که زیبایی چهره شما را به طور اعجاب انگیزی تحت تاثیر قرار می دهد، لیفت ابرو با نخ است.

ویدئو رضایت زیباجوی عزیز از لیفت ابرو بانخ توسط دکتر مهدوی

لیفت ابرو با نخ چیست؟

لیفت ابرو با نخ بر خلاف لیفت ابرو با جراحی، یکی از راهکارهایِ غیر تهاجمیِ موثر در کاهش چین و چروک های اطراف چشم و افتادگی ابرو هاست. می دانید منظور از غیر تهاجمی بدون این روش جوانسازی چیست؟!

غیر تهاجمی بودن یک روش زیبایی به معنای عدم استفاده از چاقوی پزشکی، ایجاد برش در پوست و برداشتن بافت است. پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروز موجبات گسترش این روش پزشکی را فراهم نموده است. برگردیم سراغ اصل مطلب و بحث درباره لیفت ابرو بانخ!

لیفت ابرو با استفاده از نخ ترکیبی از دو درمان موثر شامل تزریقات ضد چروک و لیفتینگ نخ می باشد. بنابراین اگر توسط تیم پزشکی مجرب انجام شود، تاثیر به سزایی در کاهش چین و چروک‌های اطراف چشم و افتادگی ابرو داشته و زیبایی فرد را به حد اعلا می‌رساند.

لیفت ایرو بانخ |دکتر میعاد مهدوی|پزشک زیباییلیفت ابرو به وسیله نخ

 

روش انجام لیفت ابرو با نخ

شاید با خودتان چنین بیندیشید که بالا کشیدن ابرو با نخ یک راهکار جوانسازی دردناک است که ممکن است از پسِ انجامش بر نیایید. اما خوشبختانه حقیقت چیز دیگری است و شما در طی این عمل چند دقیقه ای هیچ دردی را احساس نمی کنید. حتما با تعجب می گویید مگر چنین چیزی ممکن است؟!

بله؛ چرا که نه؟!

اگر به کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر میعاد مهدوی مراجعه کرده باشید، حتما ایشان را در حال لیفت ابروی زیباجویان با نخ دیده اید. بی شک آنچه در این شرایط توجه شما را به خود جلب نموده، آرامش زیباجو و عدم احساس درد است. به نظر شما این مسئله از کجا نشأت می گیرد؟!

جالب و در عین حال لازم است بدانید که پیش از شروع فرآیند کشیدن ابرو با نخ لیفت، یک بی حسی موضعی به نقاط مورد نظر تزریق می گردد. پس از این که نقاط مذکور بی حس و زیباجو آماده شد، پزشک مقدار کمی از سرم ضد چروک را بین ابروها تزریق می کند. این تزریقات موجبات مسدود سازی تکانه های عصبی به ماهیچه های اطراف چشم و ابروی شما را که به مرور باعث ایجاد چین و چروک می شوند، فراهم می سازند.

در گام بعدی پزشک با استفاده از سوزنی ظریف مقدار مشخصی از یک نخ خاص را در زیر پوستِ قرار گرفته در بالای هر ابرو قرار می دهد. هنگامی که نخ ها به درستی در جای خود تعبیه شدند، به آرامی آن ها را کشیده و سپس با استفاده از خارهایی در لایه زیرین پوست شما سفت می کند. می پرسید دلیل استفاده از این خارها چیست؟!

بی حرکت ماندن و ثابت شدن نخ ها! به همین سادگی هم چین و چروک های آزاردهنده اطراف چشمتان از بین می روند و هم ابروهایتان حالتی لیفت شده به خود می گیرند. لازم به ذکر است که این روش درمانی طی دو نوبت و به فاصله دو هفته انجام می شود.

کیس مناسب لیفت ابرو بانخ کیست؟!

اگر فکر می کنید هر فردی با هر شرایطی می تواند کیس مناسبی برای لیفت ابرو بانخ باشد، سخت در اشتباهید. می دانیم که با خواندن همین یک جمله استرس تمام وجودتان را فرا گرفته که نکند کلی هزینه

کنید و در آخر متوجه شوید که ای دل غافل؛ شما از اول کاندیدای خوبی برای این کار نبوده اید. چاره چیست؟ چه باید کرد؟! آیا باید قید این روش را بزنید و برای همیشه با ابروهای بی حالتتان کنار بیایید یا راه بهتری هم وجود دارد؟!

به نظر ما هیچ چیز به اندازه یک جلسه مشاوره با فردی که کار کُشته این حوزه است، کارساز نیست. پس اندکی وقت بگذارید، سری به کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک و اسلامشهر زده و از راهنمایی های فوق العاده ایشان بهره مند شوید!

آیا از افتادگی ابروها و ظاهر ناخوشایند چین و چروک های سطحی و عمیق در گوشه چشمانتان خسته شده اید؟ آیا به دنبال روشی غیر تهاجمی برای مقابله با این معضل می گردید؟ آیا حاضرید برای داشتن ظاهری جوان تر و شاداب تر از جان و جیب مایه بگذارید؟!

خُب چه راه حلی بهتر از لیفت ابرو با نخ در کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر میعاد مهدوی؟!

عمل لیفت ابرو با نخ |دکتر میعاد مهدوی|پزشک زیبایی در پونک و اسلامشهر

عمل لیفت ابرو با نخ |دکتر میعاد مهدوی|پزشک زیبایی در پونک و اسلامشهر

یک سوال مهم؛ این نخ جادویی چگونه نخی است؟!

شاید در ابتدا چنین بیندیشید که نخ استفاده شده در زمینه لیفت ابرو با نخ، همان نخ معمولی است که همه ما با آن آشنایی داریم. اما حقیقت چیزی جز این بوده و این نخ شباهت بسیاری به نخ بخیه که با استفاده از پلی دیوکسانون ساخته می شود، دارد. اگر از ایمنی نخ مذکور می پرسید، باید خدمتتان عرض کنیم که بسیار ایمن بوده و در عین حال زیست تخریب پذیر است!

جالب است بدانید که این نخ های جادویی می‌توانند یک پاسخ التهابی را در زیر پوست شما آغاز نموده و بدین ترتیب باعث تولید کلاژن در نواحی تحت درمان گردند. جالب‌تر این که فرآیند لیفت ابرو با نخ، موجبات بهبود جریان خون در پوست را فراهم نموده و ظاهری جوان‌تر و شاداب تر را برای شما به ارمغان می آورد.

دوام و ماندگاری روش لیفت ابرو با نخ چقدر است؟

روش لیفت ابرو با نخ جزء روش های موقت رفع افتادگی ابروهاست، نه روش های دائمی. در خوشبینانه ترین حالت ممکن نخ های استفاده شده در این زمینه بین 6 تا 9 ماه دوام آورده و پس از آن

توسط بدن جذب می گردند. اگر از نتایج به دست آمده در این دوره راضی بودید، می توانید پس از این که اثر لیفتینگ از بین رفت، مجددا این کار را تکرار کنید. حال اگر راضی نبودید چه؟!

در این صورت می توانید با پرشکتان صحبت کنید تا نخ ها را بیرون آورده و ظاهرتان را درست مانند قبل از لیفت ابرو با نخ کند. به همین راحتی!

لیفتینگ ابرو با نخ به سبک دکتر میعاد مهدوی

لیفتینگ ابرو با نخ

مزایای لیفت ابرو با نخ

آیا جزء آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید ظاهر ابروهایتان را از طریق لیفت با نخ از این رو به آن رو کنید؟! اگر چنین است، باید بدانید که با این کار چند مزیت بالقوه را از آنِ خود می کنید. مایلید به اتفاق با اساسی ترین مزایای لیفت ابرو با نخ آشنا شویم؟

غیر تهاجمی بودن

همان طور که پیش تر نیز اشاره کردیم، لیفت ابرو با نخ یک راهکار غیر تهاجمی است. یعنی در این روش خبری از برش، بیهوشی عمومی و دوره نقاهت طولانی مدت نیست.

فرم دهی به ابروها

فرم دهی مطلوب به ابروها و رفع افتادگی آن ها اصلی ترین هدفی است که پزشک از طریق لیفت ابرو با نخ برای تحقق آن تلاش می کند. این روش موجب اصلاح افتادگی ابروها، عدم تقارن آن ها یا شیب رو به پایین‌شان شده و زیبایی و جوانی را برای زیباجو به ارمغان می آورد.

حالت دهی به چشم ها

لیفت ابرو با نخ موجب بالا رفتن ابروها شده و چشمان شما را بزرگتر و زیباتر از آنچه که هست، نشان می دهد. این موضوع همچنین تاثیر به سزایی در کاهش افتادگی پلک دارد.

نتایج طبیعی

در صورتی که لیفت ابرو با نخ توسط یک پزشک کاربلد انجام شود، نتیجه به دست آمده بسیار طبیعی خواهد بود. برای تجربه یک نتیجه به یاد ماندنی کافیست کار را به کاردان بزرگ؛ جناب آقای دکتر میعاد مهدوی بسپارید!

دوره نقاهت کوتاه مدت

در صورتی که لیفت ابرو با نخ توسط یک پزشک کاربلد انجام شود، نتیجه به دست آمده بسیار طبیعی خواهد بود. برای تجربه یک نتیجه به یاد ماندنی کافیست کار را به کاردان بزرگ؛ جناب آقای دکتر میعاد مهدوی بسپارید!

موقتی بودن

همان طور که قبل تر نیز گفتیم، نتایج حاصل از لیفت ابرو با نخ همیشگی نیست. اگر جزء آن گروه از اشخاصی هستید که خیلی زود از ظاهر یکنواخت خود خسته می شوید، این روش پیشنهادی طلایی برای شماست.

مزایای لیفت ابرو با نخ

مزایای لیفت ابرو با نخ

 

اثرات جانبی لیفت ابرو با نخ

اثرات جانبی به جا مانده از لیفت ابرو با نخ عموما در محل تزریق ظاهر شده و پس از گذشت دو الی هفت روز ناپدید می گردند. در صورت ماندگاری این اثرات، سریعا موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید:

 • تورم

 • کبودی

 • درد

 • گودی موقت پوست

 • قرمزی

 • خارش

 • تغییر رنگ

مراقبت های لازم پس از لیفت ابرو با نخ

اگر دوست دارید نتایج حاصل از لیفت ابرو با نخ مطلوب و چشم‌نواز باشد، از مراقبت های زیر غافل نشوید:

 • ماساژ صورت به مدت دو هفته

 •  پرهیز از قرارگیری در برابر نور مستقیم خورشید و دستگاه های برنزه کننده

 • پرهیز از مصرف الکل، آسپرین، ایبوپروفن و ادویل یک هفته قبل و بعد از درمان

 • پرهیز از مصرف ویتامین های رقیق کننده خون شامل ویتامین A، E و C به مدت هفت روز قبل و بعد از درمان

 • پرهیز از انجام ورزش های سنگین به مدت هفت روز پس از درمان

 • خودداری از انجام عملیات حرارتی بر روی نواحی تحت درمان به مدت 10 هفته

 • اجتناب از قرارگیری در معرض هوای گرم

لذت سپردن کار به کاردان را تجربه کنید!

عمل لیفت ابرو با نخ از آن دسته عمل های غیرتهاجمیِ زیبایی است که نمی توان انجام آن را به هر کسی سپرد. اگر خواهان ظاهری زیبا و دلربا هستید، به دستان توانمند دکتر میعاد مهدوی اعتماد کنید. قول می دهیم که پشیمان نخواهید شد!

منبع : serenity.ae ، eden-medicalclinic

Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 76

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *