صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

قیمت جالپرو اورجینال چقدر است؟ راهنمای تزریق جالپرو تضمینی و به صرفه

قیمت جالپرو چقدر است؟

فهرست مطالب

مقدمه

قیمت جالپرو اورجینال حدودا چقدر می شود؟ همان طور که می دانید، تزریق ژل جالپرو در حال حاضر با بازخورد خوبی از سوی زیبا جویان مواجه شده است. ممکن است شما عزیزان ندانید که جالپرو چیست و چه تاثیر فوق العاده ای روی جوان سازی پوست دارد. در حال حاضر، ژل جالپرو یکی از بهترین مزو ژل های موجود در بازار است که بسیاری از پزشکان زیبایی از آن برای جوان سازی پوست زیبا جویان خود استفاده می کنند. البته پیدا کردن جالپروی اصل، کاری سخت است. متاسفانه در سال های اخیر، بازار تجهیزات پزشکی مملو از محصولات بی کیفیت و فاقد استاندارد شده، بنابراین پیدا کردن جالپروی اورجینال کاری سخت می باشد.

پیشنهاد ما به شما این است که برای صرفه جویی در قیمت جالپرو و دسترسی به ژل های اصل و استاندارد، به یک کلینیک معتبر و قانونی مراجعه کنید. دکتر میعاد مهدوی، با توجه به شهرت بالایی که در زمینه زیبایی دارند، بهترین ژل ها را برای کلینیک خود تهیه می کنند. ایشان توانایی فوق العاده ای در تزریق ژل جالپرو دارند. توانایی ایشان به حدی است که به عنوان مدرس دوره های تخصصی تزریق جالپرو شناخته می شوند. در این محتوا قصد داریم در مورد هزینه جالپرو و عوامل موثر بر آن صحبت کنیم. پس اگر می خواهید در این زمینه، اطلاعات خود را بالا ببرید، بهتر است تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

تزریق ژل جالپرو و اثر بخشی آن
تزریق ژل جالپرو و اثر بخشی آن

قیمت جالپرو اصل دقیقا چقدر است؟

شاید به این مسئله فکر کنید که قیمت جالپرو اورجینال در بازار چقدر است؟ باید به شما بگوییم که نمی توان قیمتی ثابت و دائمی برای ژل های جالپرو در نظر گرفت. ژل جالپرو با توجه به خصوصیات شگفت انگیزی که دارد، معمولا قیمت با قیمت بالاتری از سایر انواع ژل در بازار به فروش می رسد. البته قیمت پروفایلو نیز تقریبا مثل جالپرو، بالاست. باید بدانید که ژل جالپرو انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها با قیمت های متفاوتی در بازار به فروش می رسند. لازم است بدانید که قیمت نهایی تزریق جالپرو، با توجه به ملاک های مختلفی محاسبه می شود که در بخش های بعدی مقاله به بررسی آن ها می پردازیم.

جهت مشاوره و رزرو نوبت از طریق فرم نوبت دهی آنلاین و یا تلفن های تماس کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک – اسلامشهر  استفاده نمایید.

021-44813133

کلینیک پونک

رزرو نوبت آنلاین

مشاوره و رزرو نوبت

021-56165064

کلینیک اسلامشهر

آشنایی با عوامل موثر بر قیمت جالپرو

در بخش قبلی مقاله به شما عزیزان توضیح دادیم که قیمت ژل جالپرو با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. در این بخش قصد داریم تمامی ملاک های تاثیر گذار بر قیمت جالپرو را مورد بررسی قرار دهیم.

  • نوع جالپرو: یکی از مهم ترین ملاک های تاثیر گذار بر قیمت جالپرو، نوع آن می باشد. ژل های جالپرو به طور کلی به دو دسته آبی یا کلاسیک و صورتی تقسیم می شوند. قیمت جالپرو صورتی، معمولا بیشتر از قیمت جالپرو کلاسیک یا آبی است. ژل جالپروی صورتی، غلظت هیالورونیک اسید بالاتری نسبت به نوع آبی دارد، بنابراین قدرت آن برای جوان سازی پوست نیز بیشتر می باشد. به همین دلیل، قیمت ژل جالپروی صورتی از آبی بیشتر است.
  • اورجینال یا فیک بودن محصول: از دیگر موارد تاثیر گذار بر قیمت جالپرو می توان به اورجینال یا فیک بودن آن اشاره کرد. برخی مراکز، تزریق جالپرو را با قیمت ارزانی انجام می دهند. باید بدانید که در چنین مراکزی از ژل اصل استفاده نمی شود. جالپرو، یک ژل ایتالیایی است که به راحتی در بازار پیدا نمی شود. بنابراین باید حتما به اورجینال یا فیک بودن ژل توجه کنید.
  • تاریخ انقضاء: از دیگر گزینه های تاثیر گذار بر قیمت مزوژل آبی یا صورتی جالپرو، می توان به تاریخ مصرف آن اشاره کرد. ژل های جالپرو در صورت گذشتن تاریخ مصرف، کیفیت خود را از دست می دهند. متاسفانه برخی از مراکز با استفاده از ژل های تاریخ مصرف گذشته و دریافت هزینه های کمتر، سعی می کنند برای خود مشتری پیدا کنند. شما باید از مراجعه به چنین مراکزی، خودداری نمایید.
  • دستمزد پزشک: از دیگر ملاک های موثر بر هزینه جالپرو می توان به دستمزد پزشک اشاره کرد. یک پزشک متخصص با نحوه تزریق ژل جالپرو آشناست و می داند باید از کدام نوع ژل برای پوست شما استفاده کند، بنابراین کار خود را با دقت بالاتری انجام می دهد. در نتیجه، بدیهی است که یک پزشک متخصص، هزینه بیشتری نسبت به پزشکان بی تجربه و تازه کار، دریافت نماید. دکتر میعاد مهدوی، به عنوان یک متخصص زیبایی، می تواند عملیات تزریق ژل جالپرو را با دقت و ظرافت بالایی انجام دهد. تمامی زیبا جویان از خدمات ایشان ابراز رضایت کرده اند.
قیمت انواع جالپرو اورجینال در کلینیک زیبایی دکتر مهدوی
قیمت انواع جالپرو اورجینال در کلینیک زیبایی دکتر مهدوی

چرا قیمت جالپروی صورتی با جالپروی آبی متفاوت است؟

همان طور که در قسمت قبلی مقاله گفتیم، قیمت جالپرو رنگ صورتی از جالپروی آبی بیشتر است. حال این اختلاف قیمت چه دلیلی دارد؟ در ژل جالپروی صورتی، غلظت هیالورونیک اسید بالاتر است. به همین دلیل، تاثیر آن روی جوان سازی پوست، بیشتر خواهد بود. مزوژل های صورتی جالپرو برای افراد بالای 45 سال مورد استفاده قرار می گیرند. در این افراد، تولید کلاژن و الاستین، تقریبا به صفر رسیده است. هیالورونیک اسید موجود در جالپرو، تولید کلاژن و الاستین پوست را افزایش می دهد و از این طریق باعث جوان سازی پوست در افراد سالخورده خواهد شد. در صورتی که پوست شما خشک باشد نیز، پزشکان ترجیح می دهند از مزوژل های صورتی برای جوان سازی استفاده کنند.

قیمت جالپرو آبی، معمولا مناسب تر است. از مزوژل آبی بیشتر برای تثبیت جوانی و جلوگیری از پیری زودرس استفاده می شود. یعنی اگر شما در بازه سنی 35 تا 40 سال هستید، می توانید از جالپرو آبی استفاده کنید. به این ترتیب، روند تولید کلاژن در پوست شما بیشتر می شود و می توانید پیری را به تعویق بیندازید. در جدول زیر به برخی از تفاوت های ژل آبی و صورتی جالپرو اشاره می کنیم.

ژل صورتی جالپروژل آبی جالپرو
مناسب برای چروک های عمیق و پوست های خشکمناسب برای پوست های معمولی و چروک های سطحی
تزریق در افراد 45 ساله و بالاترتزریق در افراد 30 تا 40 سال
غلظت بالای هیالورونیک اسید و اثر بخشی فوق العادهغلظت ناچیز هیالورونیک اسید و اثر بخشی معمولی
حجم دهی بیشترحجم دهی کمتر

آیا پرداخت هزینه جالپرو ارزش دارد؟

تا به این جای کار در مورد قیمت جالپرو و عوامل موثر بر آن صحبت کردیم. همان طور که در بخش های ابتدایی مقاله گفتیم، هزینه تزریق جالپرو، معمولا بیشتر از ژل های معمولی است. حال ممکن است به این موضوع فکر کنید که آیا پرداخت این هزینه اضافی ارزش دارد؟ باید بگوییم که بله، جالپرو، از مزیت های فوق العاده ای برخوردار است، بنابراین پرداخت هزینه بیشتر در آینده برای شما سودمند خواهد بود. طبق بررسی های صورت گرفته، ماندگاری جالپرو، خیلی بیشتر از سایر ژل های موجود در بازار است. بنابراین با تزریق این مزوژل تا چند سال، نیازی به ترمیم یا ریکاوری ندارید و از این طریق می توانید هزینه های جاری خود را کاهش دهید.

از طرف دیگر اثر بخشی جالپرو با توجه به قیمت آن فوق العاده است. این ژل به سرعت اثر می کند و پوست شما را چندین سال جوان خواهد کرد. به علاوه سلامت ژل جالپروی ایتالیایی، توسط اف دی ای، تایید شده است. اف دی ای، همان سازمان غذا و داوری آمریکاست که مورد حمایت پزشکان زیبایی در سراسر دنیا قرار دارد. بنابراین با استفاده از ژل های جالپرو، هیچ خطری سلامتی شما را تهدید نخواهد کرد. با بررسی تمامی موارد ذکر شده، می توان گفت که پرداخت هزینه نسبتا بالا برای تزریق جالپرو، ارزش دارد.

جالپرو سوپر هیدروجالپرو یانگ آی
مناسب برای چروک های عمیقمناسب برای چروک های پنجه کلاغی زیر چشم
تزریق در افراد بالای 45 سالتزریق در سنین مختلف (دور چشم)
غلظت بالای هیالورونیک اسید و حاوی اسیدهای امینهمحتوی هیالورونیک اسید و اسیدهای آمینه
حجم دهی بیشترحجم دهی متوسط

قیمت مزوژل جالپرو در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی چقدر است؟

قیمت جالپرو در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی چقدر است؟ دکتر میعاد مهدوی، یکی از مطرح ترین متخصصان زیبایی در کشور هستند که خدمات گسترده ای را به زیبا جویان خود ارائه می دهند. یکی از این خدمات تزریق ژل جالپرو می باشد. دکتر مهدوی در این زمینه توانایی فوق العاده ای دارند و بهترین ژل ها را در کلینیک خود، مورد استفاده قرار می دهند. تمامی ژل های موجود در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، اصل بوده و از تاریخ مصرف مناسبی برخوردارند. دکتر مهدوی، ژل ها را جلوی چشم زیبا جویان آنباکسینگ کرده تا خیال شما عزیزان را از بابت کیفیت و سلامت ژل جالپرو راحت کنند.

با توجه به نکات ذکر شده، شاید فکر کنید که قیمت جالپرو در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، زیاد است اما این تصور به کلی اشتباه می باشد. دکتر میعاد مهدوی، با وجود استفاده از ژل های اصل و با کیفیت، قیمت های مناسبی را برای زیبا جویان خود در نظر گرفته اند. به علاوه شما می توانید از تخفیف های استثنایی ارائه شده در کلینیک دکتر مهدوی، استفاده کنید و از این طریق، هزینه های جاری خود را کاهش دهید.

خلاصه و جمع بندی مطلب

در مقاله امروز به بررسی قیمت جالپرو پرداختیم. در ابتدا به شما توضیح دادیم که قیمت پروفایلو و جالپرو با توجه به مزیت هایی که دارند، بیشتر از ژل های معمولی موجود در بازار است. سپس تلاش کردیم در مورد ملاک های تاثیر گذار بر قیمت مزوژل های جالپرو صحبت کنیم. برای مثال، گفتیم که مزوژل های صورتی از انواع کلاسیک یا آبی، گران تر هستند. همچنین در مورد دستمزد پزشک، اصل یا فیک بودن ژل و تاریخ مصرف آن، توضیحاتی به شما عزیزان دادیم. در ادامه محتوا سعی کردیم به شما یادآوری کنیم که مراجعه به یک پزشک خوب برای تزریق جالپرو، از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین در مورد تفاوت بین ژل های آبی و صورتی جالپرو توضیحاتی دادیم.

در بخش های بعدی مقاله در مورد ارزش پرداخت هزینه جالپرو و مزیت های مختلف آن صحبت کردیم. در پایان نیز، کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی را به شما معرفی کرده و در مورد نحوه تعیین قیمت ژل جالپرو در این کلینیک، به شما عزیزان توضیحاتی دادیم. در پایان یادآوری کردیم که با مراجعه به کلینیک زیبایی دکتر مهدوی، می توانید از تخفیف های مناسبتی استفاده کرده و هزینه تزریق جالپرو را کاهش دهید.

سوالات متداول

آیا قیمت جالپرو نرخ ثابتی دارد؟

خیر، قیمت جالپرو با توجه به عوامل مختلفی، به صورت مکرر در حال تغییر است. همان طور که می دانید، جالپرو یک ژل ایتالیایی است و با افزایش یا کاهش نرخ دلار، قیمت آن نیز بالا و پایین می شود.

جالپرو، یکی از با کیفیت ترین ژل های موجود در دنیاست. در صورتی که یک مرکز، قیمت جالپرو را ارزان تعیین کرد، باید در کیفیت و سلامت ژل شک کنید. ممکن است این مراکز از ژل های فیک و غیر استاندارد یا تاریخ مصرف گذشته استفاده کنند.

قیمت جالپرو با پروفایلو، تفاوت چندانی ندارد. در نهایت حجم ژل مصرفی، میزان چین و چروک های پوستی و… روی قیمت نهایی تاثیر گذار هستند.

هزینه جالپرو، معمولا زیاد است. بدیهی است در قبال پرداخت هزینه بالا، انتظار دریافت خدمات ویژه و منحصر به فردی داشته باشید. پس بهتر است با مراجعه به یک پزشک متخصص و کاربلد، خیال خود را راحت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 96