صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

فیلر خط خنده با بهترین قیمت و تاثیر فوق العاده آن روی زیبایی

فیلر خط خنده به عنوان یکی از جدیدترین گزینه ها برای زیبایی صورت شناخته می شود. در حال حاضر اکثر بانوان به زیبایی چهره خود اهمیت زیادی می دهند. جوان سازی و برطرف کردن چروک های پوستی نیز یکی از کارهایی است که در راستای زیبا سازی چهره انجام می شود. خط خنده یکی از مشکلاتی است که از دوره میانسالی برای برخی افراد به وجود می آید. خط خنده چروک های سطحی یا عمقی است که هنگام خنده در کنار لب و گونه افراد مشاهده می شوند. این چروک ها می توانند زیبایی چهره شما را کاهش دهند. به همین دلیل این روزها بسیاری از افراد به دنبال تزريق فيلر خط خنده هستند.

در مقاله امروز در مورد فیلر خط خنده و مزیت های آن صحبت می کنیم. دکتر میعاد مهدوی در زمینه فیلر خط لبخند مهارت ویژه ای دارند. در مورد خدمات کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی و روش انجام تزریق فیلر برای خط لبخند به شما عزیزان توضیحاتی می دهیم. پس همراه ما باشید.

فهرست مطالب

فیلر خط خنده چیست و برای چه افرادی مناسب است؟

فیلر خط خنده عملیاتی است که طی آن مقداری ماده پرکننده وارد پوست اطراف دهان شده و باعث پوشش چروک های سطحی می شود. احتمالا برای شما هم پیش آمده که موقع لبخند زدن، خطوط ریزی در اطراف لب و دهان خود مشاهده کنید. این خطوط همان چروک های پوستی هستند. ایجاد خط لبخند ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد. از مهم ترین دلایل ایجاد خط لبخند در افراد می توان به افزایش سن، ژنتیک، مصرف سیگار و… اشاره کرد. ایجاد خط لبخند می تواند پوست شما را افتاده جلوه دهد و از این طریق باعث کاهش زیبایی صورت شما شود.

برای از بین بردن خط لبخند می توان از تزریق خط خنده با فیلر استفاده کرد. بنابراین اگر شما هم دچار مشکلاتی از این قبیل هستید، می توانید از تزریق فیلر استفاده کنید. دکتر مهدوی با بررسی خط لبخند شما و میزان عمق چروک های پوستی، فیلر مناسب را انتخاب کرده و آن را برای شما تزریق می کنند.

فیلر خط خنده |دکتر میعاد مهدوی
تزریق فیلر خط خنده در کلینیک دکتر میعاد مهدوی

انواع فیلر خط خنده کدامند؟ کدام یک از فیلرهای خط خنده بهتر است؟

برای فیلر خط خنده می توان از پر کننده های مختلفی استفاده کرد. فیلرها، کپسول های از پیش آماده شده ای هستند که به پوست تزریق شده و باعث پر شدن چروک های سطحی می شوند. از معروف ترین انواع فیلر خط لبخند می توان به هیالورونیک اسید اشاره کرد. هیالورونیک اسید می تواند به راحتی باعث افزایش تولید کلاژن و الاستین در پوست شما شود. یکی از مهم ترین دلایل پیری و ایجاد خط لبخند، کاهش تولید کلاژن و الاستین است. بنابراین در صورتی که بتوانید با استفاده از یک نوع فیلر، این کمبود را جبران کنید، خط لبخند شما نیز به راحتی ترمیم می شود.

هیالورونیک اسید، یکی از معروف ترین انواع فیلر خط خنده می باشد. طبق بررسی های صورت گرفته تاثیر فیلر خط خنده از نوع هیالورونیک اسید، فوق العاده است. فیلرها می توانند به دو روش کانولا یا روفیل تزریق شوند. دکتر میعاد مهدوی با بررسی عمق خط لبخند و نوع پوست شما، بهترین روش تزریق را انتخاب می کنند.

جهت مشاوره و رزرو نوبت از طریق فرم نوبت دهی آنلاین و یا تلفن های تماس کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک – اسلامشهر  استفاده نمایید.

021-44813133

کلینیک پونک

رزرو نوبت آنلاین

مشاوره و رزرو نوبت

021-56165064

کلینیک اسلامشهر

مدت زمان ماندگاری فیلر خط خنده چقدر است؟

همان طور که می دانید، فیلر خط خنده نیز به مانند دیگر روش های زیباسازی پوست، یک روش دائمی نیست. به هر حال نتایج تزریق خط خنده با فیلر، بعد از گذشت مدتی از بین می روند. البته نیازی به نگرانی نیست. در صورت استفاده از فیلرهای با کیفیت و اورجینال، می توانید روی ماندگاری بالای آن ها حساب کنید. بعد از گذشت زمان و از بین رفتن تاثیر فیلر نیز می توانید نسبت به ترمیم آن اقدام نمایید.

به طور کلی، فیلر خط خنده حدود 6 تا 18 ماه ماندگار است. حال متغیر بودن این بازه زمانی دلایل مختلفی دارد. یکی از مهم ترین دلایل، تجربه پزشک و نوع فیلر مورد استفاده است. خوشبختانه دکتر مهدوی از معروف ترین و با تجربه ترین پزشک های متخصص زیبایی هستند و در این زمینه مهارت بالایی دارند. به علاوه ایشان در کلینیک زیبایی خود از فیلرهای اورجینال و با کیفیت استفاده می کنند. بنابراین در صورت مراجعه به دکتر مهدوی جهت تزریق فیلر برای خط خنده می توانید از دوام و ماندگاری بالای آن مطمئن باشید.

تزريق فيلر خط خنده | کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی
نتایج تزریق فیلر خط لبخند در مطب دکتر میعاد مهدوی

روش تزریق فیلر برای پوشش خط خنده چیست؟

عموما دو روش کلی برای تزریق فیلر خط خنده وجود دارد. در روش اول دکتر با استفاده از سوزن های نازک کانولا، فیلر مورد نظر را به عمق خطوط لبخند تزریق می کند. این عملیات به سرعت انجام می شود و پیش از آن، ناحیه مورد نظر بی حس خواهد شد. بنابراین شما در طول تزریق هیچ دردی احساس نخواهید کرد. دومین روش تزریق فیلر خط خنده، روفیل است. در صورتی که چروک های سطح پوست اطراف لب شما هنگام خنده عمیق باشند، پزشک از این روش برای درمان استفاده می کند. روش روفیل برای خطوط لبخند عمیق و جدی کاربرد دارد.

هزینه فیلر خط خنده چطور محاسبه می شود؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که در مورد فیلر خط خنده مطرح می شود، هزینه مربوط به آن است. در حال حاضر نمی توان هزینه ای ثابت و مشخص برای تزریق فیلر در نظر گرفت. قیمت نهایی کار به ملاک های مختلفی بستگی دارد که در ادامه این ملاک ها را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

  • نوع فیلر انتخابی: یکی از مهم ترین ملاک های تاثیر گذار بر قیمت فیلر خط خنده، نوع آن است. فیلرها انواع مختلفی دارند و هر یک از آن ها نیز در برندهای مختلفی تولید می شوند. بنابراین قیمت فیلرها در برندهای مختلف نیز متفاوت خواهد بود. هر چه فیلر انتخاب شده با کیفیت تر باشد، هزینه تزریق افزایش پیدا می کند.
تاثیر فیلر خط خنده| دکتر میعاد مهدوی | پونک | اسلامشهر
اثر بخشی فیلر خط لبخند
  • میزان عمق خط لبخند: از دیگر ملاک های موثر بر فیلر خط خنده می توان به عمق خط لبخند اشاره کرد. هر چه خطوط لبخند عمیق تر باشند، پر کردن آن ها به مراتب سخت تر است. پس در صورت کم عمق بودن خطوط لبخند، هزینه های شما با کاهش نسبی مواجه می شوند.
  • مقدار فیلر مصرف شده: یکی دیگر از ملاک هایی که روی هزینه فیلر خط خنده تاثیر می گذارد، مقدار ماده مصرفی است. پزشک با توجه به عمق خط لبخند و نوع پوست شما، میزان فیلر مصرفی را مشخص می کند. فیلرها بر حسب سی سی تزریق می شوند و قیمت آن ها نیز با توجه به همین مسئله محاسبه خواهد شد.
  • تجربه و مهارت پزشک: از دیگر عوامل موثر بر هزینه فیلر خط خنده می توان به تجربه و مهارت پزشک اشاره کرد. بدیهی است یک پزشک متخصص و کاربلد، کار خود را با دقت بیشتری انجام می دهد. در نتیجه کار با کیفیت بالاتری انجام می شود و هزینه آن نیز بالاتر خواهد بود.

خوشبختانه هزینه فیلر خط خنده در کلینیک دکتر میعاد مهدوی، بسیار منصفانه تعیین می شود. ایشان با تجربه و مهارت بالایی که دارند، تلاش می کنند تا کار را در کیفیت بالایی برای شما انجام دهند. به علاوه کیفیت فیلرهای مورد استفاده در کلینیک دکتر مهدوی، بسیار بالاست. همچنین ایشان کلینیک مجهز و پیشرفته ای دارند. بنابراین می توانید به راحتی به دکتر مهدوی اعتماد کنید.

بررسی مزایا و معایب فیلر خط خنده در کلینیک دکتر مهدوی  

فیلر خط خنده چه مزایا و معایبی به همراه دارد؟ به طور کلی نمی توان معایب خاصی برای این فیلرها تعریف کرد. این روش بسیار کم ریسک و کم هزینه است. بنابراین در صورت مراجعه به یک پزشک متخصص و حرفه ای، هیچ عوارضی را تجربه نخواهید کرد.

مزایای زیادی نیز برای فیلر خط خنده تعریف شده است. از مهم ترین مزایای این فیلرها می توان به جوان سازی پوست بدون تهدید و عوارض جسمانی اشاره کرد. تزریق فیلر، یک روش غیر تهاجمی بدون ریسک است. بنابراین با وجود انجام این کار، هیچ خطری سلامتی شما را تهدید نخواهد کرد. نکته بعدی، اثر بخشی سریع این فیلرهاست. هیالورونیک اسید جزء فیلرهایی است که به سرعت شروع به اثر گذاری می کنند. بنابراین شما تنها چند روز پس از تزریق می توانید اثر تزریق را روی پوست خود مشاهده کنید.

از دیگر مزیت های فیلر خط خنده می توان به ماندگاری و دوام بالای آن اشاره کرد. همان طور که گفته شد، در صورت مراجعه به کلینیک های معتبر و استفاده از فیلرهای اورجینال، این تزریق حدود 18 ماه دوام خواهد داشت. بنابراین شما با صرف هزینه ای متوسط می توانید تا مدت ها از نتایج تزریق بهره ببرید. مسئله بعدی، افزایش اعتماد به نفس شماست. شما با این روش ساده و راحت می توانید خود را چندین درجه زیباتر کنید و از این طریق، اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. دوره نقاهت بعد از تزریق نیز بسیار کوتاه است. البته تمامی این موارد در صورت اتفاق می افتند که به یک پزشک متخصص و حرفه ای مراجعه کنید.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق فیلر جهت پر کردن خط لبخند

تا به این جای کار در مورد فیلر خط خنده توضیحاتی دادیم. حال باید بدانید که رعایت مراقبت هایی قبل و بعد از تزریق لازم است. برای مثال شما پیش از انجام تزریق باید حتما یک جلسه مشاوره با پزشک داشته باشید. طی این جلسه دکتر، عمق خط لبخند و نوع پوست شما را مورد بررسی قرار می دهد. همچنین باید در مورد بیماری هایی که دارید، داروهایی که مصرف می کنید، حساسیت ها و… به پزشک توضیحات کاملی ارائه دهید. پزشک با بررسی تمام نکات گفته شده، روش درمانی و طول دوره درمان شما را انتخاب می کند.

بعد از تزریق فیلر خط خنده نیز باید به نکاتی توجه نمایید. برای مثال بهتر است تا 48 ساعت پس از تزریق از مصرف مواد آرایشی روی پوست خود اجتناب کنید. تا 72 ساعت بعد از تزریق باید از انجام فعالیت های سنگین، رفتن به سونا، جکوزی، استخرهای آب گرم و… به شدت خودداری نمایید. دکتر معمولا جهت کاهش درد بعد از تزریق، داروهایی برای شما تجویز می کند. باید تمامی داروهای خود را در موعد مقرر مصرف کرده و در صورت داشتن درد از کمپرس یخ استفاده نمایید. همچنین لازم است از مصرف داروها یا نوشیدنی های الکلی که خون شما را رقیق می کنند تا حد ممکن خودداری کنید.

بهترین پزشک برای تزریق فیلر خط خنده کیست؟  

بهترین پزشک برای تزریق فیلر خط خنده کسی است که در کار خود مهارت و تجربه زیادی داشته باشد. متاسفانه برخی پزشکان تجربه زیادی در انجام کار ندارند و نمی توانند کار خود را با دقت بالایی انجام دهند. از طرفی برخی افراد نیز بدون داشتن مدرک حرفه ای و به صورت غیر قانونی به تزریق فیلر مشغول هستند. لازم است بدانید که تزریق فیلر از حساسیت فوق العاده ای برخوردار است. بنابراین برای انجام این عملیات حتما باید به پزشکی معتبر و حرفه ای مراجعه نمایید.

برای پیدا کردن یک پزشک حرفه ای جهت تزریق فیلر خط خنده باید چه کرد؟ برای این کار می توانید از تجربیات دوستان و آشنایان خود بهره بگیرید. خوشبختانه در دنیای امروز، اکثر کلینیک های قانونی و معتبر، دارای صفحات اجتماعی و سایت هستند. با مراجعه به صفحات اجتماعی و سایت کلینیک مورد نظر می توانید نظر مراجعه کنندگان قبلی را مورد بررسی قرار دهید. دکتر مهدوی یکی از بهترین پزشک های متخصص زیبایی در ایران است. نظرات و کامنت هایی که در سایت ایشان وجود دارند، نشان دهنده رضایت بالای مراجعین از دکتر هستند.

سوالات متداول

آیا تزریق فیلر خط خنده درد دارد؟

پیش از تزریق، محل مورد نظر به وسیله داروهای مناسب، بی حس می شود. بنابراین در طول تزریق هیچ گونه دردی احساس نخواهید کرد. بعد از تزریق ممکن است درد یا التهاب جزئی داشته باشید. این موارد نیز بعد از چند روز و با مصرف دارو به کلی رفع می شوند.

در اکثر موارد تنها یک جلسه تزریق برای افراد کافی خواهد بود. در صورتی که عمق خط لبخند بیش از حد باشد، ممکن است این کار دو جلسه طول بکشد.

به طور کلی تزریق فیلر خط خنده ممنوعیت خاصی ندارد. تنها افرادی که به هیالورونیک اسید حساسیت دارند یا مادرانی که دوره بارداری یا شیردهی خود را طی می کنند، باید از انجام این عملیات خودداری کنند. افراد دچار دیابت یا آسم نیز باید حتما با پزشک در این مورد مشورت کنند.

در صورتی که درد بعد از تزریق طی 4 تا 5 روز از بین نرفت، می توانید به پزشک معالج خود مراجعه کنید.

Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 76