صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

ورم بعد از تزریق ژل لب چند روز طول میکشد؟

برطرف کردن ورم بعد از تزریق ژل لب در کلینیک زیبایی دکتر مهدوی

مقدمه

ورم بعد از تزریق ژل لب چند روز به طول می انجامد؟ در حال حاضر بسیاری از افراد نسبت به تزریق ژل لب روسی اقدام می کنند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد باشید، احتمالا سوالاتی ذهن شما را درگیر کرده است. یکی از مهم ترین سوالات به ورم لب بعد از تزریق ژل مربوط می شود. بسیاری از شما دوست دارید بدانید که چند روز بعد از تزریق ژل لب ورم دارد؟ یا علاقه دارید اطلاع پیدا کنید که برای از بین بردن ورم لب بعد از تزریق ژل باید چه کار کرد؟ این سوالات مهم و پر تکرار در ذهن خیلی از افراد مطرح می شوند.

در مقاله امروز قصد داریم در مورد مدت زمان ورم بعد از تزریق ژل لب صحبت کنیم. همچنین در مورد نحوه از بین بردن ورم لب بعد از تزریق ژل توضیحاتی به شما خواهیم داد. یکی از مهم ترین نکات در تزریق ژل، مراجعه کردن به یک پزشک با تجربه و حرفه ای است. یک پزشک با تجربه و متخصص می تواند شما را راهنمایی کند تا از ایجاد ورم روی لب خود بعد از تزریق ژل جلوگیری کنید. دکتر میعاد مهدوی، یکی از برجسته ترین متخصصان زیبایی در ایران است که سال هاست در زمینه تزریق ژل لب فعالیت می کند. ایشان تخصص بالایی در این زمینه دارند و دوره های آموزشی معتبری نیز برگزار می کنند. در ادامه مقاله در مورد درمان سریع ورم لب بعد از تزریق ژل توسط دکتر میعاد مهدوی، بیشتر توضیح می دهیم.

فهرست مطالب

ورم بعد از تزریق ژل لب تا چند روز باقی می ماند؟

ورم بعد از تزریق ژل لب تا چند روز ماندگار است؟ احتمالا بارها این سوال در ذهن شما مرور شده است. باید بگوییم که مدت زمان از بین بردن ورم لب بعد از تزریق ژل در افراد مختلف، متفاوت می باشد. در واقع همه چیز به میزان ژل تزریق شده، واکنش پوست شما نسبت به ژل و… بستگی دارد. به طور کلی، می توان گفت که نهایتا 48 تا 72 ساعت پس از تزریق ژل، بخش عمده ای از ورم از بین می رود.

برای از بین رفتن کامل ورم بعد از تزریق ژل لب باید حدود 7 تا 10 روز صبر کنید. در برخی افراد ممکن است این ورم تا 14 روز نیز به طول انجامد. البته شما با استفاده از روش هایی می توانید روند درمانی خود را سرعت ببخشید. در ادامه این روش ها را به شما عزیزان گوشزد می کنیم.

ورم لب چند ساعت پس از تزریق ژل
ورم لب چند ساعت پس از تزریق ژل

برای درمان سریع تر ورم بعد از تزریق ژل لب باید چه کار کرد؟

ورم بعد از تزریق ژل لب معمولا لب های شما دچار تورم و التهاب می شوند. این مسئله کاملا عادی است و برای تمامی افراد اتفاق می افتد. البته این تورم در برخی افراد سطحی و در برخی دیگر شدید است. به طور کلی، راه های مختلفی برای کاهش تورم بعد از تزریق ژل لب روسی وجود دارد. در این بخش به برخی از این راه ها اشاره می کنیم.

  • کمپرس یخ: اولین راه برای کاهش دادن ورم بعد از تزریق ژل لب، استفاده از کمپرس یخ است. معمولا پزشکان متخصص به شما توصیه می کنند که پس از تزریق، برای کاهش التهاب و ورم از کمپرس های یخی استفاده کنید. حواستان باشد که در این روش، یخ نباید به صورت مستقیم روی لب قرار بگیرد. شما باید از کمپرس های مخصوص استفاده کنید. همچنین می توانید یک تکه یخ را درون دستمالی قرار دهید و سپس آن را روی لب خود بگذارید.
  • استراحت در محیط خنک: دومین راه برای کاهش دادن التهاب و ورم بعد از تزریق ژل لب، استراحت در محیطی خنک و به دور از گرما می باشد. پزشک به شما توصیه می کند که تا چند روز پس از تزریق از قرار گرفتن در محیط های گرم به شدت خودداری کنید.
  • مصرف به موقع داروهای تجویز شده: پس از تزریق، پزشک برای شما داروهایی تجویز می کند. این داروها جهت کاهش درد، التهاب و… تجویز می شوند. بنابراین با مصرف به موقع آن ها می توانید به راحتی درد و تورم ناشی از تزریق ژل لب را کاهش دهید.

جهت مشاوره و رزرو نوبت از طریق فرم نوبت دهی آنلاین و یا تلفن های تماس کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک – اسلامشهر  استفاده نمایید.

021-44813133

کلینیک پونک

رزرو نوبت آنلاین

مشاوره و رزرو نوبت

021-56165064

کلینیک اسلامشهر

آیا رعایت کردن مراقبت های بعد از تزریق، در درمان ورم لب تاثیر دارد؟

ورم بعد از تزریق ژل لب معمولا در تمامی زیبا جویان اتفاق می افتد. البته در برخی موارد این تورم نهایتا 2 تا 3 روز بعد از تزریق کاملا از بین می رود. این اتفاق به دلیل رعایت کردن مراقبت های بعد از تزریق است. زمانی که شما به توصیه های پزشک به خوبی گوش کرده و نکات ذکر شده را رعایت کنید، می توانید به سرعت از شر تورم لب بعد از تزریق، خلاص شوید. دکتر میعاد مهدوی، به عنوان بهترین متخصص زیبایی در تهران، به شما توصیه می کند که بعد از تزریق ژل، مراقبت هایی را انجام دهید. در ادامه به برخی از این موارد اشاره می کنیم.

  • برای کاهش ورم بعد از تزریق ژل لب بهتر است تا چند روز در معرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار نگیرید.
  • بهتر است حداقل تا 48 ساعت بعد از تزریق از مواد آرایشی، بهداشتی و اسکراب کننده روی پوست خود استفاده نکنید.
  • لازم است بعد از تزریق تا 3 روز استراحت کنید و از انجام فعالیت های سنگین، به شدت خودداری نمایید.
  • دکتر به شما توصیه می کند که برای کاهش ورم بعد از تزریق ژل لب تا یک هفته از رفتن به استخرهای آب گرم، سونا، جکوزی و… خودداری نمایید.
  • بهتر است یک هفته تا ده روز بعد از تزریق از مصرف نوشیدنی های حاوی الکل و داروهای رقیق کننده جریان خون، اکیدا خودداری کنید.
روند تغییر ورم لب بعد از تزریق ژل در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی
روند تغییر ورم لب بعد از تزریق ژل در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی

برای برطرف کردن ورم بعد از تزریق ژل لب باید به پزشک مراجعه کنیم؟

برای رفع مشکل ورم بعد از تزریق ژل لب معمولا به پزشک نیازی ندارید. همان طور که گفته شد، بروز چنین مسئله ای کاملا عادی است. بخش عمده ای از تورم نهایتا تا 3 روز، از بین می رود. شما می توانید در خانه و با استفاده از راهکارهای ذکر شده، تورم را تا حد زیادی کاهش دهید. در صورتی که تورم لب شما بعد از دو تا سه روز کاهش پیدا نکرد و یا حتی شدیدتر شد، باید به پزشک متخصص مراجعه کنید. پزشک با بررسی وضعیت شما، کارهای مربوط به درمان را انجام می دهد.

اهمیت مراجعه به یک پزشک خوب برای رفع ورم بعد از تزریق ژل لب

تا به این جای مقاله در مورد ورم بعد از تزریق ژل لب توضیحاتی دادیم. همچنین راهکارهایی برای کاهش تورم به شما عزیزان معرفی کردیم. باید بدانید که مراجعه به یک پزشک خوب برای کاهش تورم بعد از تزریق از اهمیت بالایی برخوردار است. البته تورم بعد از تزریق، یک مسئله کاملا عادی است اما یک پزشک حرفه ای و خوب می تواند با دقت و مهارت بالا، این تورم را به حداقل میزان ممکن کاهش دهد. در عملیات تزریق ژل لب روسی، زاویه تزریق، عمق تزریق، سوزن و مواد انتخابی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. تمامی این موارد به مهارت و تجربه پزشک بستگی دارند.

دکتر میعاد مهدوی به عنوان یکی از تراز اولین ترین متخصصان زیبایی در ایران شناخته می شود. زیبا جویانی که برای تزریق ژل به کلینیک دکتر مهدوی مراجعه کرده اند، کمترین میزان تورم و التهاب را گزارش داده اند. دکتر مهدوی با توجه به دانش و تجربه بالایی که در زمینه تزریق دارند، می توانند این عملیات را در کیفیت بالایی انجام دهند. از طرف دیگر، تمامی ژل ها و فیلرهای موجود در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، اورجینال بوده و از کیفیت بالایی برخوردارند. به همین دلیل با مراجعه به ایشان می توانید خیال خود را از بابت ورم بعد از تزریق ژل لب راحت کنید. ضمنا دکتر مهدوی برای رفع ورم لب بعد از تزریق ژل، داروهای خاصی برای شما تجویز می کنند. ایشان پس از اتمام تزریق نیز روند بهبودی شما را زیر نظر دارند و نسبت به تمام زیبا جویان خود احساس مسئولیت می کنند.

طبق نظر سنجی های صورت گرفته از زیبا جویان، کمترین میزان ورم بعد از تزریق ژل لب به کلینیک دکتر مهدوی مربوط می شود. نکته قابل توجه در مورد کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، اورجینال بودن ژل ها و فیلرهاست. دکتر میعاد مهدوی، جهت جلب اطمینان شما زیبا جویان عزیز، بسته بندی ژل ها را جلوی چشم شما باز می کنند. ضمنا ایشان در زمینه تزریق، سابقه تدریس تخصصی نیز دارند. بنابراین کار خود را با ظرافت و دقت بالایی انجام می دهند.

کبودی و تورم طبیعی لب بعد از تزریق در کلینیک دکتر میعاد مهدوی
کبودی و تورم طبیعی لب بعد از تزریق در کلینیک دکتر میعاد مهدوی

خلاصه و جمع بندی مقاله

در مقاله امروز در مورد ورم بعد از تزریق ژل لب صحبت کردیم. همچنین در مورد سوال مهم بعد از تزریق ژل لب چند روز ورم دارد، نیز توضیحاتی دادیم. گفتیم که بخش عمده ای تورم بعد از تزریق ژل لب روسی نهایتا تا 3 روز از بین می رود. همچنین به شما توصیه کردیم در صورت عدم بهبود تورم، به پزشک مراجعه کنید. در ادامه مقاله در مورد روش های کاهش تورم لب بعد از تزریق ژل، نکاتی به شما ارائه کردیم. در پایان نیز اهمیت مراجعه به یک پزشک خوب را برای شما عزیزان شرح دادیم.

ژل لب روسی بعد از یک هفته و کاهش تورم در کلینیک دکتر مهدوی
ژل لب روسی بعد از یک هفته و کاهش تورم در کلینیک دکتر مهدوی

سوالات متداول در مورد ورم بعد از تزریق ژل لب

ژل لب چند روز ورم دارد؟

میزان ورم بعد از تزریق ژل لب در افراد متفاوت است. طبق بررسی های صورت گرفته آثار تورم نهایتا تا 72 ساعت بعد از تزریق، نسبتا محو می شوند. با گذشت 5 تا 7 روز از تزریق، لب به حالت عادی و بدون تورم خود باز می گردد.

در صورتی که با گذشت یک هفته از تزریق، ورم شما بهبود پیدا نکرد یا حتی شدیدتر شد، باید حتما به پزشکی متخصص و حرفه ای مراجعه کنید. پزشک با بررسی وضعیت، روش درمانی مناسب را انتخاب کرده و روند درمان شما را آغاز می کند.

بهترین راه برای کاهش ورم بعد از تزریق ژل لب در خانه، استفاده از کمپرس یخ است. برای این کار می توانید یک تکه یخ را درون پارچه ای بپیچید و آن را به آرامی روی لب خود قرار دهید. البته کمپرس های مخصوصی نیز برای این کار وجود دارند که می توانید از آن ها استفاده کنید.

تفاوت عمده ورم بعد از تزریق ژل لب با گلوله شدن آن، در مدت زمان ماندگاری است. ورم لب نهایتا 5 تا 7 روز بعد از تزریق به کلی از بین می رود اما گلوله ها به صورت کیست هایی روی لب باقی می مانند. برای از بین بردن گلوله های ژل، می توانید به پزشک مراجعه کنید.

Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 88