صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

قیمت لیزر موهای زائد بدن خانم و آقایان

عکس لیزر زیر بغل خانم توسط اپراتور |قیمت لیزر موهای زائد بدن

فهرست مطالب

مقدمه

قیمت لیزر موهای زائد بدن به یکی از مهم ترین چالش های خانم ها و آقایان در سال های اخیر تبدیل شده است. موهای زائد، می توانند زیبایی پوست شما را کاهش دهند، موجب افزایش بوی بد در بدن شوند یا حتی شما را با بیماری های عفونی مواجه کنند. به همین دلیل، تمامی افراد، چه خانم ها و چه آقایان به دنبال راهی برای ریشه کن کردن موهای زائد هستند. یکی از بهترین راه ها برای رهایی پیدا کردن از شر موهای زائد، استفاده از دستگاه های لیزر است.

به همین دلیل قیمت لیزر موهای زائد بدن مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارد. البته باید در نظر داشته باشید که انجام لیزر برای حذف موهای زائد در صورتی با نتیجه مساعد همراه خواهد شد که به یک کلینیک تخصصی مراجعه کنید. در کلینیک زیبایی دکتر مهدوی از بهترین دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد استفاده می شود. به علاوه دکتر مهدوی با دانش تخصصی که در این زمینه دارند، به شما کمک می کنند تا دوره درمانی خود را سریع تر طی کنید. در ادامه در مورد هزینه لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی به شما عزیزان توضیحاتی می دهیم. پس همراه ما باشید.

جهت مشاوره و رزرو نوبت از طریق فرم نوبت دهی آنلاین و یا تلفن های تماس کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک – اسلامشهر  استفاده نمایید.

021-44813133

کلینیک پونک

رزرو نوبت آنلاین

مشاوره و رزرو نوبت

021-56165064

کلینیک اسلامشهر

قیمت لیزر موهای زائد بدن به صرفه تر است یا سایر روش ها؟

ابتدا ممکن است فکر کنید که قیمت لیزر موهای زائد بدن نسبت به دیگر روش ها بالاتر است. همان طور که می دانید، روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارند. از مهم ترین آن ها می توان به لیزر، اپیلاسیون، شیو با ژیلت یا اپی لیدی، کرم های موبر و… اشاره کرد. اگر بخواهیم قیمت یک ژیلت یا کرم موبر را با هزینه یک جلسه لیزر مقایسه کنیم، قطعا قیمت لیزر خیلی بیشتر از سایر روش هاست اما برای مقایسه دقیق باید نتیجه نهایی را مورد بررسی قرار دهیم.

یعنی شما باید در نظر بگیرید که با پرداخت قیمت لیزر موهای زائد بدن، پس از 8 تا 12 جلسه به طور کامل از شر موهای زائد خود خلاص می شوید. این در حالی است که رفع موهای زائد با اپیلاسیون، ژیلت یا کرم های موبر، مقطعی است. اگر هزینه لیزر را با هزینه سالانه خرید کرم های موبر یا ژیلت مقایسه کنید، متوجه می شوید که لیزر برای شما به صرفه تر است. شما با انجام لیزر می توانید به کلی از شر موهای زائد راحت شوید و هیچ هزینه ای برای از بین بردن آن ها پرداخت نکنید. این در حالی است که برای اپیلاسیون یا شیو کردن، باید ماهی چند بار هزینه پرداخت نمایید.

آیا قیمت لیزر موهای زائد بدن ارزش اقتصادی دارد؟

طبق بررسی های صورت گرفته، قیمت لیزر موهای زائد بدن در خانم ها و آقایان در سال 1403، چیزی حدود 600 هزارتومان تا 1/500/000تومان به ازای هر جلسه است. فاصله زمانی بین هر جلسه لیزر، حدود 1 ماه می باشد و پس از نتیجه گیری اولیه، این فاصله زمانی به 3 تا 6 ماه افزایش می یابد. نهایتا اکثر افراد حدود یک سال پس از شروع لیزر، به طور کامل از شر موهای زائد خود خلاص می شوند. اگر بخواهید هزینه های خرید لوازم اصلاح در طولانی مدت را در نظر بگیرید، خیلی بیشتر از این مقدار خواهد شد.

لیزر ران پا خنم توسط اپراتور |قیمت لیزر موی زائد بانوان
قیمت لیزر موی زائد بانوان

پس می توان گفت که پرداخت هزینه های مربوط به قیمت لیزر کل بدن، از نظر اقتصادی برای شما به صرفه خواهد بود. در نظر داشته باشید که با استفاده از لیزر، رویش موهای زائد نیز به مرور کاهش پیدا می کند. در نتیجه دردسر شما برای از بین بردن آن ها کمتر خواهد شد.

چطور می توان قیمت لیزر موهای زائد بدن را کاهش داد؟

قیمت لیزر موهای زائد بدن را می توان با استفاده از راهکارهایی کاهش داد. همان طور که می دانید قیمت لیزر کل بدن، معمولا زیاد است و تمامی افراد توانایی پرداخت این هزینه بالا به صورت یک جا را ندارند. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که لیزر کردن نواحی حساس خود را در اولویت قرار دهید. برای مثال در خانم ها معمولا بیکینی و زیر بغل به عنوان نواحی حساس شناخته می شوند. شما ابتدا می توانید برای رفع موهای زائد در این نواحی اقدام کنید. به این ترتیب هزینه های خود را کاهش خواهید داد. بعد از نتیجه گیری نهایی در این نواحی، می توانید دو ناحیه حساس دیگر را لیزر کنید. به این ترتیب می توانید بودجه خود را مدیریت کرده و از عهده پرداخت هزینه های ناشی از لیزر برآیید.

در صورت مراجعه به کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، یک راه دیگر نیز برای کاهش قیمت لیزر موهای زائد بیکینی، پیش روی شما قرار می گیرد. شما می توانید با مراجعه به این مرکز از تخفیف های فصلی و مناسبتی استفاده کنید و از این طریق هزینه های ناشی از لیزر موهای زائد را کاهش دهید.

قیمت لیزر موهای زائد بدن در نواحی مختلف چقدر است؟

آیا به دنبال لیست قیمت لیزر موهای زائد بدن در نواحی مختلف هستید؟ باید بگوییم که قیمت لیزر قسمت های مختلف بدن، در کلینیک های کوچک و بزرگ، متفاوت است. معمولا قیمت نهایی لیزر با توجه به نکات مختلفی تعیین می شود. از مهم ترین ملاک ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • نوع دستگاه لیزر
  • تعداد جلسات درمانی
  • میزان رویش مو در افراد
  • نوع پوست زیبا جو

در جدول زیر می توانید قیمت لیزر موهای زائد بدن در نواحی مختلف در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی را مشاهده کنید.

نواحی مورد نظر در خانم هامحدوده قیمت
فول بادی یا کل بدن
توتال بادی یا کل بدن و صورت
پاها به صورت کامل
ساق پا
ران
دست کامل
ساعد دست
بیکینی
زیر بغل
بازو
سینه
صورت
گردن
کمر
باسن
خط ناف
جلو تنه کامل
پشت تنه کامل
شکم کامل
پشت لب
نواحی مورد نظر برای لیزر در آقایانمحدوده قیمت
فول بادی
خط گونه
خط ریش
دست کامل
پا کامل
بازو
باسن
خط زیر گردن
پیشانی
سینه
شکم
پشت گردن
سرشانه
نیم تنه جلو
نیم تنه پشت
عکس لیزر زیر بغل آقا توسط اپراتور |قیمت لیزر کل بدن 1403 در آقایان
قیمت لیزر کل بدن 1403 در آقایان

آیا دستگاه لیزر خانگی به اندازه مراکز لیزر موثر است؟

تا به این جای کار در مورد قیمت لیزر موهای زائد بدن صحبت کردیم. این روزها استفاده از دستگاه لیزر خانگی نیز در بین بسیاری از افراد رواج پیدا کرده، اما آیا این دستگاه ها به اندازه لیزرهای موجود در مراکز درمانی موثر هستند؟ باید بگوییم که استفاده از این دستگاه ها به کم شدن موهای زائد کمک می کند اما ممکن است نتوانید نتیجه دائمی و کاملی را از آن ها دریافت کنید. به طور کلی مراجعه به یک مرکز درمانی خوب و معتبر برای شما بهتر است، زیرا متخصص پوست و نحوه رویش موهای شما را مورد بررسی قرار می دهد و سپس نسبت به درمان شما اقدام می کند.

دلایل مراجعه به کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی برای لیزر موهای زائد

همان طور که گفته شد برای گرفتن نتیجه دائمی و سریع از لیزر موهای زائد باید به کلینیکی معتبر و قابل اطمینان مراجعه کنید. البته قیمت لیزر موهای زائد بدن در کلینیک های تخصصی، معمولا کمی بیشتر از سایر مراکز می باشد اما پرداخت این تفاوت قیمت جزئی، ارزش دارد. متاسفانه برخی مراکز غیر قانونی از دستگاه های با کیفیتی برای لیزر موی زائد شما استفاده نکرده و حتی ممکن است حین انجام لیزر، نکات بهداشتی را رعایت نکنند. این مسئله باعث بروز مشکلات جدی خواهد شد. در صورت رعایت نکردن نکات بهداشتی، ممکن است زیبا جویان با بیماری های پوستی، مقاربتی و… مواجه شوند. از آن جایی که دستگاه لیزر به صورت مستقیم با پوست تمامی زیبا جویان در تماس است، رعایت اصول بهداشتی جهت حفظ سلامت مراجعه کنندگان باید در اولویت قرار گیرد.

خوشبختانه قیمت لیزر موهای زائد بدن در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، کاملا منصفانه در نظر گرفته شده است. دکتر میعاد مهدوی آشنایی کاملی با انواع پوست و دستگاه های لیزر دارند و می توانند به شما کمک کنند تا در سریع ترین زمان ممکن، نتیجه لازم را دریافت کنید. به علاوه اصول بهداشتی به طور کامل در این کلینیک رعایت می شود تا زیبا جویان دچار مشکل یا بیماری خاصی نشوند.

سوالات متداول

قیمت لیزر موهای زائد بدن در کدام ناحیه بیشتر است؟

قیمت لیزر موهای زائد در نواحی مختلف، متفاوت می باشد. در حال حاضر قیمت لیزر موهای زائد واژن نسبت به سایر نواحی، بیشتر است.

نمی توان به قطعیت گفت که شما برای رفع کامل موهای زائد به چند جلسه لیزر نیاز خواهید داشت. همه چیز به میزان رویش موها، نوع پوست، نوع دستگاه و… بستگی دارد. البته معمولا اکثر افراد در جلسه هشتم تا دوازدهم به نتیجه مطلوب می رسند.

با توجه به رویش بیشتر موی زائد در بدن آقایان، قیمت لیزر کل بدن آقایان نیز بیشتر از بانوان می باشد.

بله، معمولا استفاده از دستگاه های لیزر خانگی از نظر اقتصادی به صرفه تر است. البته اثر بخشی این دستگاه ها به اندازه مراکز لیزر نیست.

5/5 - (2 امتیاز)
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 96