صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

درمان لک صورت با مزوتراپی صد در صد تضمینی +هزینه

درمان لک صورت با مزوتراپی

مقدمه

درمان لک صورت با مزوتراپی در حال حاضر با استقبال بسیار خوبی در حوزه زیبایی مواجه شده است. این روزها اکثر افراد به زیبایی و جوان سازی پوست خود اهمیت می دهند. از این رو به دنبال روش هایی هستند که به وسیله آن ها بتوانند پوست خود را شاداب تر و جذاب تر کنند. پیشنهاد ما به شما این است که به جای استفاده از جراحی  های پلاستیک و پر ریسک، عملیاتی مثل مزوتراپی را امتحان کنید. مزوتراپی برای لک صورت و جوان سازی پوست، بسیار کاربردی و موثر است. در ادامه در مورد این روش جوان سازی و ماندگاری آن بیشتر صحبت می کنیم.

البته روشی مثل مزوتراپی باید در کلینیکی بهداشتی و توسط پزشکی متخصص انجام شود. درمان لک صورت با مزوتراپی، یکی از روش هایی است که در کلینیک دکتر میعاد مهدوی، انجام می شود. دکتر مهدوی با وجود تخصص بالایی که دارند و با استفاده از بهترین مواد و ابزارها، به شما کمک می کنند تا لک های صورت خود را برطرف کرده و پوستی جوان و شاداب داشته باشید. در ادامه در مورد این روش جوان سازی و ماندگاری آن بیشتر صحبت می کنیم.

فهرست مطالب

درمان لک صورت با مزوتراپی

همان طور که گفته شد، درمان لک صورت با مزوتراپی، یک روش امن و مطمئن است که به وسیله آن می توانید پوست خود را شاداب تر از قبل کنید. این عملیات، بر عکس جراحی های پلاستیک، ریسک بالا و هزینه زیادی ندارد. بنابراین شما می توانید با کمترین ریسک و هزینه ای متوسط، تمامی لک های صورت خود را از بین برده و پوستی صاف و شفاف داشته باشید.

درمان لک صورت با مزوتراپی طی چند مرحله انجام می شود. با مزوتراپی کردن پوست می توانید رنگدانه های تیره و لک های پوستی را کاهش داده و تا حد زیادی از بین ببرید. در نتیجه پوست شما جوان تر، روشن تر و شاداب تر خواهد شد. این عملیات به صورت تزریق پوستی انجام می شود. طی این تزریق، مواد مختلفی مثل ویتامین های فعال، مواد معدنی، آمینو اسیدها و… به پوست شما وارد می شوند. تزریق این مواد فعال به پوست، روند تولید ملانین را کاهش می دهد. ملانین همان عاملی است که باعث ایجاد رنگدانه های تیره و لک روی پوست شما می شود. بنابراین با انجام این روش تحت نظر یک پزشک حاذق و متخصص می توانید لک های پوستی خود را از بین ببرید.

درمان لک صورت با مزوتراپی | دکتر میعاد مهدوی
تاثیر مزوتراپی روی جوان سازی و کاهش لک پوست

مزوتراپی صورت برای لک

درمان لک صورت با مزوتراپی چطور انجام می شود؟ احتمالا تا به این جای مقاله، این سوال مهم به ذهن شما عزیزان نیز خطور کرده است. در ادامه مراحل انجام مزوتراپی صورت را برای شما شرح می دهیم.

  • در مرحله اول پزشک نواحی مختلف صورت شما را بی حس می کند تا حین تزریق هیچ دردی را احساس نکنید.
  • در مرحله دوم، عملیات تزریق آغاز می شود. لازم است بدانید که سوزن های مزو، سوزن هایی ریز هستند که به راحتی وارد پوست می شوند. تزریق به صورت رفت و برگشتی و سریع صورت می گیرد. بنابراین شما دردی را احساس نخواهید کرد. پزشک با توجه به نوع پوست شما، عمق تزریق را انتخاب می کند. عمق تزریق معمولا بین 1 تا 4 سانتی متر می باشد. در برخی موارد و در صورت تشخیص پزشک، تزریق به صورت زاویه دار انجام می شود.
  • در مرحله آخر از درمان لک صورت با مزوتراپی، پزشک در مورد مراقبت های پوستی به شما تذکرهایی می دهد. همچنین جلسه بعدی مزوتراپی را نیز برای شما مشخص خواهد کرد. شما باید در موعد مقرر، تزریق بعدی را انجام دهید و مراقبت های بعد از تزریق را نیز به صورت کامل رعایت کنید.

چند جلسه مزوتراپی برای لک صورت لازم است ؟

همان طور که در بخش قبلی مقاله گفته شد، درمان لک صورت با مزوتراپی در چند جلسه انجام می شود. نمی توان تعداد جلسات دقیقی برای درمان کامل لک های پوستی و جوان سازی به وسیله مزوتراپی تعیین کرد. در واقع همه چیز به نوع پوست شما، میزان لک ها و عمق آن ها، مواد استفاده شده و… بستگی دارد. به طور کلی، در کمترین حالت به 2 و در بیشترین حالت به 4 جلسه درمانی نیاز دارید. فاصله بین هر جلسه تزریق نیز باید حدود 10 تا 14 روز باشد. البته دکتر میعاد مهدوی از بهترین کوکتل ها برای تزریق استفاده می کند. با کیفیت بودن کوکتل باعث می شود که جلسات درمانی شما به حداقل میزان ممکن کاهش پیدا کنند.

mesotherapy d
نتیجه مزوتراپی برای از بین بردن لک صورت

آیا مزوتراپی برای لک صورت خوبه؟

خیلی از افراد این سوال را مطرح می کنند که آیا درمان لک صورت با مزوتراپی ممکن است؟ پاسخ این سوال صد در صد مثبت است. مزوتراپی یک روش عالی و غیر تهاجمی برای از بین بردن لک های پوستی، سفید کردن پوست و جوان سازی آن می باشد. با گذر زمان و افزایش سن، میزان کلاژن سازی در پوست شما کاهش پیدا کرده و پوست به مرور زمان زیبایی و شادابی خود را از دست می دهد و حتی ممکن است دچار تغییر رنگ و لک های پوستی شود. در مزوتراپی، مواد معدنی، ویتامین های فعال و آنزیم های مفید وارد پوست صورت شما می شوند. وارد شدن این مواد به پوست باعث افزایش کلاژن و کاهش ملانین خواهد شد. در نتیجه به مرور زمان و انجام چند جلسه تزریق، تمامی لک های پوستی شما از بین می روند و پوست شما سفت تر و جوان تر می شود.

مزایای مزوتراپی پوست چیست؟

حال ممکن است فکر کنید که درمان لک صورت با مزوتراپی چه ارجحیتی نسبت به سایر روش ها دارد؟ مزایای مختلفی برای مزوتراپی تعریف شده است. برای مثال این روش به صورت همزمان چند کار مختلف را برای پوست شما انجام می دهد. با انجام مزوتراپی می توانید هم زمان با از بین بردن لک های پوستی، صورت خود را شفاف تر و سفیدتر کنید. همچنین این کار باعث افزایش کلاژن سازی و جوان تر شدن پوست شما نیز خواهد شد. یعنی شما طی چند جلسه درمانی به تمامی اهداف ذکر شده، می رسید.

مزیت بعدی درمان لک صورت با مزوتراپی، غیر تهاجمی و کم ریسک بودن آن می باشد. جراحی های پلاستیک، ممکن است برای شما مشکل آفرین باشند. بنابراین بهتر است از یک روش امن و غیر تهاجمی برای درمان پوست خود استفاده کنید. مزوتراپی عملیاتی است که طی آن، مواد مفیدی به پوست تزریق می شوند. در نتیجه کمترین عوارض را به دنبال خواهد داشت. از دیگر مزیت های مزوتراپی می توان به هزینه کم آن اشاره کرد. طبق شواهد به دست آمده، هزینه مزوتراپی نسبت به سایر روش های درمانی پوست، به صرفه تر و ارزان تر است. در نتیجه با انجام این روش امن و مطمئن می توانید در هزینه های خود نیز تا حد زیادی صرفه جویی کنید.

ماندگاری مزوتراپی صورت چقدر است؟

درمان لک صورت با مزوتراپی چقدر ماندگاری دارد؟ آیا مزوتراپی یک روش دائمی برای درمان لک های پوستی است؟ در مورد ماندگاری مزوتراپی لک صورت نمی توان بازه زمانی مشخصی تعیین کرد. البته با توجه به شواهد به دست آمده، ماندگاری مزوتراپی چیزی حدود یک سال یا بیشتر از آن خواهد بود. پس از گذشت این زمان می توانید برای ترمیم اقدام نمایید. در صورتی که مراقبت های پوستی ذکر شده توسط دکتر مهدوی را به صورت دقیق انجام دهید، میزان ماندگاری مزوتراپی افزایش پیدا خواهد کرد.

قیمت مزوتراپی و نتایج حاصل از آن| کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی
قیمت مزوتراپی و نتایج حاصل از آن

هزینه درمان لک صورت با مزوتراپی چقدر است؟

هزینه درمان لک صورت با مزوتراپی چقدر است؟ یکی از مهم ترین سوالاتی که در مورد مزوتراپی مطرح می شود، هزینه مربوط به آن می باشد. در حال حاضر نمی توان قیمتی دقیق و ثابت برای مزوتراپی صورت تعیین کرد. در واقع هزینه نهایی به مجموعه ای از عوامل بستگی دارد. در ادامه برخی از این عوامل را بررسی می کنیم.

  • تعداد جلسات مزوتراپی: یکی از مهم ترین عواملی که روی هزینه درمان لک صورت با مزوتراپی تاثیر می گذارد، تعداد جلسات است. همان طور که در بخش های قبلی مقاله گفته شد، مزوتراپی تنها در یک جلسه انجام نمی شود. برخی افراد به 2 تا 4 جلسه درمانی نیاز دارند. هر چه تعداد جلسات درمان شما بیشتر باشد، هزینه نهایی مزوتراپی نیز بیشتر خواهد بود.
  • برند کوکتل: همانطور که گفتیم، مواد مختلفی طی مزوتراپی به پوست تزریق می شوند. این مواد مفید در کوکتل هایی تهیه شده و در اختیار پزشکان قرار می گیرند. کوکتل های مزوتراپی، برندهای مختلفی دارند. برخی برندها معروف تر بوده و از کیفیت بیشتری برخوردارند. بدیهی است که هزینه تزریق این کوکتل ها به پوست، بیشتر از مواد معمولی و برندهای سطح پایین باشد.شایان ذکر است که دکتر مهدوی از بهترین برندهای جهانی استفاده می کند. بنابراین کیفیت درمان لک در این کلینیک بسیار بالاست. 
  • تجربه و مهارت پزشک: از دیگر عوامل مهم و تاثیر گذار بر قیمت درمان لک صورت با مزوتراپی می توان به تجربه و مهارت پزشک اشاره کرد. همان طور که می دانید، تمامی تزریق ها و جراحی های پوستی باید تحت نظر پزشکی متخصص و ماهر انجام شوند. از آن جایی که پوست صورت یکی از حساس ترین نقاط بدن است، باید حتما به پزشکی معتبر و ماهر مراجعه کنید. هر چه تخصص و مهارت پزشک شما برای درمان بیشتر باشد، هزینه نهایی نیز بیشتر خواهد شد.دکتر مهدوی متخصص پوست هستند و دانش تئوری و تجربی بالایی در این زمینه دارند. رضایت بالای مراجعه کنندگان، برگ سبزی در دفتر افتخارات ایشان می باشد.

بررسی مراقبت های پس از مزوتراپی لک صورت

پس از تزریق و درمان لک صورت با مزوتراپی باید مراقبت هایی انجام دهید. با انجام این مراقبت ها می توانید تاثیر مزوتراپی روی پوست خود را بیشتر کرده و ماندگاری آن را نیز افزایش دهید. در ابتدا باید پزشک خود را از میزان سلامت جسمانی خود آگاه کنید. برای مثال در مورد بیماری خاصی که دارید، داروهایی که مصرف می کنید و… به پزشک توضیحاتی دهید. پزشک باید از شرایط جسمانی شما کاملا آگاه باشد. حتی اگر به مواد خاصی آلرژی دارید نیز باید پزشک را در جریان قرار دهید. در ادامه مراقبت های بعد از تزریق را با یکدیگر مرور می کنیم.

  • بعد از انجام مزوتراپی تا 48 ساعت نباید در معرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار بگیرید. پس از گذشت 48 ساعت نیز هنگام قرار گرفتن در معرض آفتاب حتما از کرم های ضد آفتاب با اس پی اف مناسب استفاده کنید. تابش آفتاب به پوست می تواند باعث تحریک پوست و تغییر رنگ دانه ها شود.
  • حداقل تا 24 ساعت بعد از تزریق، از انجام فعالیت های سنگین، ورزش، رفتن به حمام داغ یا سونا و… خودداری کنید.
  • تا دو روز بعد از تزریق، از اسکراب کردن پوست صورت، استفاده از کرم های لایه بردار و… خودداری نمایید. کرم های لایه بردار، پوست را تحریک کرده و باعث خشکی آن می شوند.
  • پس از درمان لک صورت با مزوتراپی، از مشروبات الکلی، سیگار، داروهای رقیق کننده خون و… اجتناب کنید.

با انجام این کارها می توانید تاثیر درمان لک صورت با مزوتراپی را تا حد زیادی افزایش دهید. شایان ذکر است که این مراقبت ها، ماندگاری مزوتراپی روی پوست شما را نیز افزایش خواهند داد. به طور کلی عوارض خاصی برای مزوتراپی تعریف نشده است. فقط ممکن است تا چند روز پوست صورتتان کمی التهاب و قرمزی داشته باشد که آن هم کاملا عادی می باشد. در صورت بروز مشکل غیر عادی، حتما به پزشک معالج خود مراجعه کنید تا بررسی های لازم را انجام داده و مشکل به وجود آمده را برطرف کند.

اهمیت مراجعه به یک پزشک خوب برای درمان لک صورت با مزوتراپی

مراجعه به یک پزشک خوب برای درمان لک صورت با مزوتراپی از اهمیت بالایی برخوردار است. پوست صورت، یکی از حساس ترین و آسیب پذیر ترین نقاط بدن می باشد که زیبایی شما نیز تا حد زیادی به آن بستگی دارد. بنابراین برای ترمیم و درمان آن باید حتما به پزشکی حاذق و کاربلد مراجعه کنید. یک پزشک متخصص با بررسی پوست شما، مشکلات آن را تشخیص داده و بهترین راه را برای درمان انتخاب می کند.دکتر میعاد مهدوی علاوه بر داشتن دانش و تخصص در زمینه پوست و زیبایی، کلینیک مجهزی را نیز در اختیار دارند. با مراجعه به ایشان می توانید تنها در چند جلسه، پوست خود را 10 سال جوان کنید.

Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 76