صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

لیزر بیکینی و تمام سوالات مربوط به آن

عکس لیزر بیکینی خانم توسط اپراتور

فهرست مطالب

مقدمه

لیزر بیکینی در حال حاضر به روشی پرطرفدار در بین زنان و دختران تبدیل شده است. ناحیه شرمگاهی زنان، یکی از پر رویش ترین نواحی می باشد. به همین دلیل، بسیاری از خانم ها از رویش بیش از حد موی زائد در ناحیه بیکینی خود خسته شده اند. در نتیجه اکثر افراد به دنبال راهی برای حذف کامل موهای زائد از ناحیه بیکینی هستند. یکی از بهترین و اصولی ترین روش ها برای رسیدن به این هدف، لیزر بیکینی است. در این روش اشعه لیزر به پوست شما نفوذ کرده و فولیکول های مو را مورد هدف قرار می دهد. در نتیجه به مرور زمان، رشد مو در ناحیه شرمگاهی کاهش پیدا می کند.

البته مهم ترین شرط برای گرفتن نتیجه عالی از لیزر بیکینی، مراجعه به یک کلینیک تخصصی و پزشک حرفه ای است. دکتر میعاد مهدوی سال هاست که در زمینه لیزر موهای زائد فعالیت می کنند. ایشان مهارت بالایی در این زمینه دارند و این اطلاعات را در اختیار اپراتورهای خانم خود نیز قرار می دهند. بنابراین با مراجعه به این کلینیک می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن از شر موهای زائد بیکینی خود خلاص شوید. در این محتوا قصد داریم سوالات مهم مربوط به لیزر بیکینی را پاسخ دهیم. پس همراه ما باشید.

لیزر بیکینی خانم توسط اپراتور در حال انجام | لیزر بیکینی
لیزر بیکینی چیست و چه عوارضی دارد؟

لیزر بیکینی شامل کجا است؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که مطرح می شود، این است که لیزر بیکینی دقیقا شامل کدام نواحی خواهد شد؟ لیزر در ناحیه بیکینی، شامل تمام نواحی که زیر قسمت جلویی لباس زیر قرار می گیرند، می شود. یعنی تمامی قسمت هایی که در بخش جلویی لباس زیر شما قرار دارند در این پروسه، لیزر خواهند شد. نواحی بالایی پایینی و کناری آلت جنسی زنانه، بخشی از کشاله داخلی ران و حد فاصل بین زیر شکم و ناحیه تناسلی، جزء قسمت هایی هستند که در این پروسه لیزر می شوند. دقت داشته باشید که باسن و خط باسن، جزء نواحی لیزر بیـکینی به شمار نمی روند.

نحوه خوابیدن برای لیزر بیکینی چگونه است؟

ممکن است در مورد نحوه خوابیدن برای لیزر بیکینی سوال داشته باشید. برای لیزر در ناحیه بیکینی، اپراتور از شما می خواهد که روی تخت دراز بکشید و کف پاهای خود را به یکدیگر بچسبانید. در این حالت فضای بین پاها و بیکینی شما، شبیه به یک مثلث خواهد شد. سپس اپراتور به راحتی ناحیه مورد نظر را لیزر می کند.

جهت مشاوره و رزرو نوبت از طریق فرم نوبت دهی آنلاین و یا تلفن های تماس کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک – اسلامشهر  استفاده نمایید.

021-44813133

کلینیک پونک

رزرو نوبت آنلاین

مشاوره و رزرو نوبت

021-56165064

کلینیک اسلامشهر

لیزر بیکینی بعد از چند جلسه جواب میده؟

از دیگر سوالات مهم در مورد لیزر بیکینی، می توان به زمان نتیجه گیری از آن اشاره کرد. خیلی از افراد سوال می کنند که بعد از چند جلسه لیزر در ناحیه بیکینی از شر موهای زائد خلاص می شوند؟ باید بگوییم که نمی توان تعداد جلسات دقیقی را برای نتیجه گرفتن از لیزر ناحیه تناسلی، تعیین کرد. در واقع زمان نتیجه گیری شما از لیزر، به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

  • نوع پوست: یکی از مهم ترین فاکتورهای موثر بر زمان نتیجه گرفتن از لیزر بیکینی، نوع پوست شماست. طبق بررسی های صورت گرفته، افرادی که دارای پوست سفید و روشن هستند، معمولا زودتر از افرادی که دارای پوست های سبزه و برنزه هستند، جواب می گیرند.
  • نوع رویش مو: از دیگر ملاک های موثر بر زمان نتیجه گیری از لیزر بیکینی، می توان به نوع رویش مو در ناحیه تناسلی اشاره کرد. لیزر موهای کرکی، معمولا با نتیجه مطلوبی همراه نخواهد شد. این در حالی است که اگر موهای ناحیه تناسلی شما زبر و سیاه باشند، نتیجه نهایی را سریع تر مشاهده خواهید کرد.
  • نوع دستگاه لیزر: از دیگر ملاک های موثر بر زمان نتیجه گیری از لیزر بیکینی، می توان به نوع دستگاه لیزر اشاره کرد. دستگاه های لیزر دارای کیفیت های مختلفی هستند. برخی از آن ها تاثیر بیشتر و برخی تاثیر کمتری دارند. لیزرهای با کیفیت، باعث کوتاه شدن پروسه درمان شما می شوند.

دقت داشته باشید که با مراجعه به یک کلینیک عالی می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب از لیزر بیکینی برسید. در کلینیک های حرفه ای و پیشرفته از بهترین دستگاه های لیزر استفاده می شود. به علاوه یک پزشک متخصص بر روند انجام کار توسط اپراتور نظارت دارد. در نتیجه شما می توانید در مدت زمانی کوتاه به نتیجه مطلوب خود برسید. در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی از بهترین دستگاه های لیزر استفاده می شود. به علاوه دکتر میعاد مهدوی، تمامی نکات مهم و ضروری را به اپراتورهای خود آموزش می دهند. بنابراین روند درمان در این مجموعه کاملا اصولی خواهد بود.

قیمت لیزر بیکینی در بهترین کلینیک تهران
قیمت لیزر بیکینی در بهترین کلینیک تهران

خجالت از لیزر بیکینی و راه های جلوگیری از آن

متاسفانه بسیاری از خانم ها به دلیل خجالت از انجام لیزر بیکینی سر باز می زنند. لازم است بدانید که اصلا نیازی به نگرانی و خجالت در این مورد نیست. این عملیات تحت نظر اپراتور خانم انجام می شود. به علاوه در طول انجام پروسه، فقط دستگاه با بدن شما تماس دارد و هیچ تماس بدنی خاصی بین اپراتور و شما زیبا جویان عزیز صورت نخواهد گرفت. در طول جلسه نیز یک عینک یا چشم بند روی چشم شما قرار می گیرد. استفاده از عینک به منظور حفظ چشم از اشعه لیزر می باشد اما می تواند تا حدی خجالت شما را نیز کاهش دهد.

نتیجه شگفت انگیز لیزر در ناحیه بیکینی قبل و بعد از انجام
نتیجه شگفت انگیز لیزر در ناحیه بیکینی قبل و بعد از انجام

عوارض لیزر بیکینی برای دختران و زنان

در بخش های ابتدایی مقاله گفته شد که مراجعه به یک کلینیک حرفه ای برای لیزر بیکینی از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل ما به شما کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی را توصیه می کنیم. متاسفانه بسیاری از مراکز غیر قانونی، در طول پروسه انجام لیزر، اصول بهداشتی را رعایت نمی کنند و این مسئله موجب بروز مشکلات جدی برای دختران و زنان خواهد شد. به طور کلی، عوارض خاصی برای لیزر بیکینی در دختران و زنان تعریف نشده است. در واقع این روش در صورت رعایت اصول ایمنی و بهداشتی، شامل عارضه یا خطر خاصی نخواهد شد.

یکی از شایع ترین مشکلات در مورد لیزر بیکینی در مراکز غیر قانونی، استریل نکردن تجهیزات برای هر زیبا جو می باشد. دقت داشته باشید که در صورت نیاز باید سری دستگاه لیزر به ازای هر شخص تعویض شود. در برخی دستگاه ها نیز باید سری به طور کامل استریل شود. روی تخت باید حتما روکش قابل تعویض قرار گرفته باشد. این روکش های یک بار مصرف باید در مقابل دیدگان زیبا جویان تعویض شوند تا خیال آن ها از بابت سلامت و ایمنی کار راحت شود. متاسفانه این نکات بهداشتی در برخی از کلینیک های غیر قانونی و نامعتبر رعایت نمی شوند. همان طور که می دانید، دستگاه لیزر با پوست زیبا جو تماس مستقیم دارد. به همین دلیل در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی، امکان بروز بیماری های پوستی و مقاربتی در زیبا جویان وجود خواهد داشت.

خوشبختانه در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، تمامی نکات ایمنی و بهداشتی در مورد لیزر بیکینی رعایت می شوند. محیط کلینیک، تخت زیبا جو و دستگاه به طور مداوم توسط اپراتور استریل می شوند تا هیچ مشکلی متوجه شما زیبا جویان عزیز نشود. تمامی زیبا جویانی که برای لیزر موهای زائد به این مجموعه مراجعه کرده اند از ایمنی و بهداشت کلینیک رضایت زیادی داشته اند.

قیمت لیزر بیکینی چقدر است؟

یکی دیگر از سوالات مهم در رابطه با لیزر بیکینی به قیمت آن مربوط می شود. قیمت لیزر بیکینی در کلینیک های مختلف، متفاوت است. شما باید به ازای هر جلسه لیزر، هزینه مشخصی پرداخت نمایید. این نرخ در کلینیک های مختلف با توجه به نوع دستگاه و تجهیزات مجموعه تعیین می شود. در نهایت هزینه کلی شما، با توجه به تعداد جلسات درمانی تعیین خواهد شد.

خوشبختانه در کلینیک دکتر میعاد مهدوی، قیمت لیزر موهای زائد در ناحیه بیکینی، کاملا منصفانه و معقول در نظر گرفته شده است. شما با مراجعه به این کلینیک می توانید با پرداخت هزینه ای متوسط، بهترین نتیجه را دریافت کنید. به علاوه امکان استفاده از تخفیف های مناسبتی نیز در این مجموعه برای شما وجود خواهد داشت. شما با استفاده از این تخفیف ها می توانید هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش دهید.

لیزر در ناحیه بیکینی شامل کدام نواحی می شود؟
لیزر در ناحیه بیکینی شامل کدام نواحی می شود؟

آشنایی با مراقبت های بعد از لیزر در ناحیه بیکینی

بعد از لیزر بیکینی باید نکاتی را رعایت کنید. رعایت کردن این نکات به نتیجه گیری بهتر شما از لیزر کمک خواهد کرد. این نکات بعد از انجام هر جلسه لیزر توسط اپراتور یا پزشک متخصص به شما گوشزد می شوند. در صورت رعایت نکردن مراقبت های یاد شده، ممکن است روند حذف موهای زائد با اختلال مواجه شود. در ادامه این مراقبت ها را به شما یادآوری می کنیم.

  • یکی از مهم ترین مراقبت ها بعد از لیزر بیکینی، این است که تا دو روز از شست و شوی ناحیه تناسلی خود با آب گرم خودداری کنید. باید تا 48 ساعت بعد از انجام لیزر، ناحیه مورد نظر را فقط با آب سرد شست و شو دهید. به همین ترتیب باید تا دو روز از رفتن به حمام آب داغ، سونا، جکوزی و… خودداری نمایید.
  • نکته مهم بعدی در مورد لیزر بیکینی، استفاده از کرم های ترمیم کننده است. اپراتور یا پزشک به شما توصیه می کنند که بعد از انجام لیزر، هر چند ساعت یک بار، ناحیه مورد نظر را با کرم های ترمیم کننده ماساژ دهید.
  • سومین نکته بعد از لیزر بیکینی این است که تا 14 روز، ناحیه تناسلی خود را شیو نکنید. در طول دو هفته، بخشی از ریشه های سوخته شده، ریزش می کنند. بعد از دو هفته می توانید با استفاده از ژیلت یا تیغ، ناحیه مورد نظر را اصلاح کنید. دقت داشته باشید که در صورت انجام لیزر، حق استفاده از اپی لیدی، کرم های موبر، موم و… را نخواهید داشت.

خلاصه و جمع بندی مقاله

در مقاله امروز به بررسی لیزر بیکینی و سوالات مهم مربوط به آن پرداختیم. در مورد نواحی تحت لیزر، نحوه انجام این روش و… توضیحاتی دادیم. همچنین تلاش کردیم شما دوستان عزیز را با عوارض و خطرات ناشی از مراجعه به یک کلینیک نامعتبر آشنا کنیم. در ادامه تلاش کردیم در مورد قیمت لیزر بیکینی و عوامل موثر بر آن به شما عزیزان توضیحاتی دهیم. همچنین مزایای مراجعه به کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی برای لیزر در ناحیه بیکینی را برای شما شرح دادیم. نکات ایمنی و بهداشتی مربوط به لیزر را به شما معرفی کرده و در مورد مراقبت های بعد از انجام لیزر نیز صحبت کردیم. همچنین در مورد مدت زمان نتیجه گیری از لیزر، تعداد جلسات، عوارض و خطرات ناشی از لیزر و… نیز توضیحاتی به شما عزیزان دادیم.

سوالات متداول

آیا لیزر بیکینی درد دارد؟

لیزر در ناحیه بیکینی، با درد جزئی همراه خواهد بود. قبل از انجام لیزر، ژل های بی حسی روی ناحیه مورد نظر قرار می گیرند تا شما درد کمتری احساس کنید. البته این درد بسیار جزئی است و باعث ناراحتی شما نخواهد شد.

بهتر است یک حوله و لیف نرم با خود به همراه داشته باشید. پس از انجام لیزر، باید ناحیه مورد نظر را با آب سرد شست و شو دهید. به همین دلیل به شما توصیه می شود که یک حوله تمیز و لیف نرم با خود به همراه داشته باشید. البته کلینیک های تخصصی، حوله های یک بار مصرف نیز در اختیار شما قرار می دهند.

لیزر بیکینی در صورتی موثر خواهد بود که موهای زائد این ناحیه، زبر و سیاه باشند. در صورت وجود موهای کرکی، بهتر است از انجام لیزر خودداری کنید. در برخی موارد، لیزر موهای کرکی ناحیه بیکینی، باعث رویش بیشتر موهای زائد خواهد شد.

خیر، در صورت استفاده از کرم های برنزه کننده یا دستگاه سولاریوم، نمی توانید برای لیزر بیکینی اقدام کنید. البته در صورت گذشتن 2 هفته از سولار، امکان انجام لیزر در ناحیه بیکینی برای شما وجود خواهد داشت.

Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 96