صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

بهترین دکتر برای بوتاکس چشم گربه ای در پونک و اسلام‌شهر

دختری با بوتاکس چشم گربه ای

آیا از ابروهای افتاده و یا سایر علائم آزاردهنده بالارفتن سن خسته شده‌اید؟ یا اینکه تمایل دارید تا ظاهری جذاب‌تر را برای چشمان خود ایجاد کنید؟ امروزه راه‌حلی برای این کار به نام بوتاکس چشم گربه ای معرفی شده است. به نظر شما جذاب نخواهد بود که بدون نیاز به جراحی پلاستیک لیفت ابرو و چشم، از تکنیکی استفاده کنید که کار هر دو را به طور هم‌زمان انجام دهد؟ امروز خانم‌های بسیاری به کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی برای لیفت چشم گربه ای با بوتاکس در پونک و یا اسلام‌شهر مراجعه می‌کنند. دکتر میعاد مهدوی یکی از برترین متخصصین زیبایی استان تهران هستند. در این مقاله می‌خواهیم توضیحات ایشان را درباره نحوه لیفت چشم گربه ای با بوتاکس مطالعه کنیم.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره درمان چروک‌های پوستی با بوتاکس

فهرست مطالب

بوتاکس چشم گربه ای چیست؟

در پاسخ به بوتاکس چشم گربه ای چیست، باید بگوییم که یک تکنیک زیبایی است که با هدف ایجاد ظاهری بادامی‌شکل و برجسته‌تر از چشم‌ها شبیه به گربه انجام می‌شود. این کار شامل تزریق مقادیر کمی سم بوتولینوم (بوتاکس) در اطراف ابروها و گوشه‌های بیرونی چشم است.

آیا ایجاد ظاهر چشم گربه ای با بوتاکس ممکن است؟

بله با بوتاکس می‌توان ظاهر گربه ای را برای چشم ایجاد کرد. بوتاکس می‌تواند به بلندکردن قسمت‌های داخلی و میانی ابروها کمک کند، اما نمی‌تواند گوشه‌های چشم را به طور مؤثری عقب بکشد؛ بنابراین ترکیب بوتاکس و فیلر برای رسیدن به اثر مطلوب توصیه شده است.

دختری با چشمان گربه ای و بوتاکس چشم گربه ای
ایجاد ظاهر چشم گربه ای با بوتاکس

مزایای تزریق بوتاکس چشم گربه ای:

تزریق بوتاکس چشم گربه ای مزایای مختلفی دارد که در اینجا به چند مورد از آن‌ها می‌پردازیم.

زیباسازی ظاهر چشم

بوتاکس چشم گربه ای برای بلندکردن گوشه‌های بیرونی چشم طراحی شده است و ظاهری بادامی شکل و جوان‌تر ایجاد می‌کند. این روش همچنین می‌تواند به باز کردن چشم‌ها و روشن‌تر و بیدارتر نشان‌دادن آنها کمک کند.

کاهش خطوط ریز و چین‌وچروک

بوتاکس یک سم عصبی است که با فلج کردن موقت عضلاتی که به آنها تزریق می‌شود، باعث کاهش خطوط ریز و چین‌وچروک اطراف چشم می‌شود.

تقارن چشم را بهبود می‌بخشد

بوتاکس چشم گربه ای می‌تواند با بلندکردن گوشه‌های بیرونی هر دو چشم، به بهبود تقارن چشم شما کمک کند.

عدم نیاز به جراحی

تزریق بوتاکس چشم گربه ای یک روش غیرتهاجمی است. این امر به این معنی است که برای تزریق این ماده، نیازی به برش یا استفاده از تیغ جراحی نخواهیم داشت.

اثربخشی سریع

بوتاکس چشم گربه ای معمولاً در عرض چند روز پس از تزریق نتیجه می‌دهد و نتایج کامل در عرض یک هفته تا ده روز ظاهر می‌شوند. معمولاً بیماران می‌توانند بلافاصله پس از تزریق به فعالیت‌های عادی خود بازگردند.

نتایج طولانی‌مدت

اثرات تزریق بوتاکس چشم گربه ای می‌تواند تا چندین ماه ادامه داشته باشد و برخی از بیماران نتایجی را گزارش می‌کنند که ماندگاری بوتاکس چشم گربه ای تا شش ماه بوده است.

روشی ایمن و مؤثر

تزریق بوتاکس چشم گربه ای اگر توسط یک متخصص زیبایی واجد شرایط انجام شود، یک روش ایمن و مؤثر خواهد بود.

قابل‌تنظیم بودن بوتاکس

تزریق بوتاکس چشم گربه ای را می‌توان برای رفع نیازها و ترجیحات فردی هر بیمار سفارشی کرد. میزان و محل تزریق بوتاکس برای دستیابی به نتایج دلخواه قابل‌تنظیم است.

مقرون‌به‌صرفه

در مقایسه با روش‌های جراحی، مانند جراحی پلک یا لیفت ابرو، تزریق بوتاکس چشم گربه ای یک جایگزین مقرون‌به‌صرفه برای بهبود ظاهر چشم است.

افزایش اعتمادبه‌نفس

تزریق بوتاکس چشم گربه ای می‌تواند با بهبود ظاهر چشم‌ها به افزایش اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس افراد کمک کند.

تزریق بوتاکس برای چشم گربه ای
تزریق بوتاکس برای چشم گربه ای

کاندیدای مناسب برای درمان تزریق بوتاکس برای چشم گربه ای:

درمان لیفت چشم گربه ای با بوتاکس ممکن است برای افرادی مناسب باشد که می‌خواهند بدون انجام جراحی‌های زیبایی تهاجمی، ظاهری بادامی‌شکل، جذاب‌تر و یا اغواکننده‌تر داشته باشند. با این حال، درمان لیفت چشم گربه ای با بوتاکس برای همه مناسب نیست. برخی از افرادی که باید از تزریق بوتاکس برای چشم گربه ای اجتناب کنند، عبارت‌اند از:

  • کسانی که به سم بوتولینوم یا هر یک از مواد تشکیل‌دهنده بوتاکس یا فیلر حساسیت دارند.
  • کسانی که سابقه عفونت در محل تزریق داشته اند.
  • کسانی که اختلال عصبی عضلانی دارند.
  • کسانی که باردار هستند.

نحوه تزریق بوتاکس چشم گربه ای

تکنیک تزریق بوتاکس چشم گربه ای بسته به نظر پزشک زیبایی شما و آناتومی صورت شما متفاوت است. به‌طورکلی، این روش شامل تزریق بوتاکس به عضلاتی است که ابروها و پلک‌ها را به سمت پایین می‌کشند. هدف از این کار، ایجاد لیفت و کشیدگی ظریف در بافت اطراف چشم است. بدون اینکه زیاده‌روی خاصی صورت بگیرد یا اینکه عارضه‌ای ایجاد کند.

نقاط تزریق بوتاکس چشم گربه ای:

نقاط تزریق بوتاکس چشم گربه ای معمولاً در امتداد پلک‌های بالا و پایین، ابروها و گوشه‌های بیرونی چشم قرار دارند. تعداد و محل دقیق نقاط تزریق به نیازها و ترجیحات فردی بیمار و همچنین مهارت و تجربه پزشک زیبایی بستگی دارد.

نقاط تزریق بوتاکس چشم گربه ای
نقاط تزریق بوتاکس چشم گربه ای

مراقبت‌های بعد از بوتاکس چشم گربه ای:

پس از تزریق بوتاکس چشم گربه ای باید برخی مراقبت‌ها را برای پیشبرد روند درمان انجام دهید. البته اگر تزریق بوتاکس چشم گربه ای در پونک یا اسلام‌شهر را در مطب دکتر میعاد مهدوی انجام داده باشید، آموزش‌های لازم برای مراقبت‌های پس از تزریق به طور کامل به شما ارائه خواهند شد. در اینجا به برخی از مهم‌ترین مراقبت‌های مورد نیاز پس از تزریق بوتاکس چشم گربه ای اشاره کرده‌ایم:

از لمس یا مالش محل‌های تزریق خودداری کنید

بیماران باید حداقل تا شش ساعت پس از تزریق از لمس یا مالش محل‌های تزریق خودداری کنند. این کار می‌تواند به جلوگیری از گسترش بوتاکس به سایر مناطق کمک کند و خطر عوارض را به حداقل برساند.

استفاده از کمپرس یخ

قراردادن کمپرس یخ در محل تزریق می‌تواند به کاهش تورم و کبودی کمک کند.

از قطره‌های چشمی استفاده کنید

تزریق بوتاکس گاهی اوقات باعث خشکی یا سوزش چشم می‌شود. بیماران باید طبق تجویز پزشک از قطره‌های چشمی استفاده کنند تا چشم‌ها مرطوب بمانند.

از قرارگرفتن در معرض نور خورشید اجتناب کنید

بیماران باید حداقل تا دو هفته پس از تزریق بوتاکس از قرارگرفتن در معرض نور مستقیم خورشید خودداری کنند.

از دستورالعمل‌های پزشک پیروی کنید

بیماران باید دستورالعمل‌های پزشک خود را برای مراقبت‌های بعد از عمل، از جمله دستورالعمل‌های خاص در مورد سطح فعالیت، مصرف دارو و قرار ملاقات‌های بعدی، دنبال کنند.

عوارض جانبی احتمالی بوتاکس در ساختن چشم گربه ای:

بوتاکس چشم گربه ای درحالی‌که به‌طورکلی بی‌خطر و ایمن شناخته شده است، ممکن است تا عوارض جانبی بالقوه‌ای داشته باشد که بیماران باید از آنها آگاه باشند.

  • سردرد، حالت تهوع یا علائم شبیه آنفولانزا. برخی از بیماران ممکن است پس از تزریق بوتاکس سردردهای خفیف، حالت تهوع یا علائمی شبیه آنفولانزا را تجربه کنند. این علائم معمولاً موقتی هستند و در عرض چند روز برطرف می‌شوند.
  • افتادگی یا عدم تقارن پلک‌ها یا ابروها. در موارد نادر تزریق بوتاکس چشم گربه ای ممکن است باعث افتادگی یا عدم تقارن پلک یا ابرو شود. این وضعیت می‌تواند به دلیل انتشار بوتاکس به عضلات مجاور یا تزریق نادرست باشد.
  • خشکی، سوزش یا عفونت چشم. تزریق بوتاکس چشم گربه ای می‌تواند باعث خشکی، سوزش یا عفونت چشم شود، به‌خصوص اگر تزریق‌ها خیلی نزدیک به چشم باشند.
  • واکنش آلرژیک یا حساسیت مفرط به بوتاکس. برخی از بیماران ممکن است واکنش آلرژیک یا حساسیت مفرط به بوتاکس چشم گربه ای یا فیلر داشته باشند. این وضعیت می‌تواند باعث تورم، قرمزی، خارش یا کهیر در محل‌های تزریق شود.
  • آسیب عصبی یا ضعف عضلانی اطراف چشم. در موارد نادر تزریق بوتاکس چشم گربه ای می‌تواند باعث آسیب عصبی یا ضعف عضلانی اطراف چشم شود. این وضعیت می‌تواند منجر به دوبینی، افتادگی پلک یا مشکل در بستن چشم شود.
  • ایجاد اسکار (زخم) در محل‌های تزریق. تزریق بوتاکس چشم گربه ای گاهی اوقات می‌تواند باعث ایجاد اسکار یا گرانولوم که نوعی زخم هستند، در محل‌های تزریق شود. این وضعیت می‌تواند به دلیل پاسخ ایمنی بدن به بوتاکس باشد.

در مقاله جداگانه ایی به عوارض بوتاکس پرداخته ایم.

لیفت چشم گربه ای با بوتاکس
لیفت چشم گربه ای با بوتاکس

روش‌های جایگزین بوتاکس برای داشتن چشم گربه ای و مقایسه آنها با بوتاکس:

برخی از افراد به درمان‌های جایگزین برای دستیابی به جلوه چشم گربه ای علاقه‌مند هستند. در اینجا چند درمان جایگزین برای بوتاکس برای دستیابی به ظاهر چشم گربه ای آورده شده است:

اکستنشن مژه. اکستنشن مژه یک جایگزین غیرتهاجمی برای بوتاکس چشم گربه ای برای دستیابی به ظاهر چشم گربه ای است. این روش شامل چسباندن مژه‌های مصنوعی به مژه‌های طبیعی می‌شود که می‌تواند به کشیده‌شدن و مشخص‌تر شدن چشم‌های شما کمک کند.

جراحی پلک. جراحی پلک، همچنین به‌عنوان بلفاروپلاستی شناخته می‌شود، یک روش جراحی است که شامل برداشتن پوست و چربی اضافی از پلک‌ها برای ایجاد ظاهری برجسته‌تر است. این وضعیت می‌تواند با بازکردن ناحیه چشم‌ها، به ایجاد شکلی شبیه به چشم گربه ای کمک کند.

آرایش چشم. در دسترس ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین جایگزین بوتاکس چشم گربه ای، آرایش چشم و صورت است. با استفاده از خط چشم و ریمل مناسب، می‌توانید یک خط چشم گربه ای ایجاد کنید.

تزریق ژل چشم گربه ای. فیلر یک جایگزین برای بوتاکس برای دستیابی به‌ظاهر چشم گربه ای است. فیلرهای پوستی موادی هستند که به نواحی خاصی از صورت تزریق می‌شوند. در مورد تزریق ژل چشم گربه ای، مقدار کمی فیلر به گوشه بیرونی چشم، نزدیک گوشه ابرو تزریق می‌شود.

این درمان‌های جایگزین در مقایسه با بوتاکس مزایا و معایب خاص خود را دارند. بوتاکس یک درمان سریع و آسان است که نتایج موقتی را ارائه می‌دهد. درحالی‌که اکستنشن و آرایش مژه غیرتهاجمی هستند و نتایج فوری را ارائه می‌دهند. جراحی پلک یک جایگزین تهاجمی‌تر و دائمی برای بوتاکس است، اما می‌تواند نتایج طولانی‌مدت‌تری ارائه دهد.

ایجاد ظاهر چشم گربه ای با فیلر در مقایسه با بوتاکس، یک روش درمانی هدفمندتر و قابل‌تنظیم‌تر است. البته فیلرها ممکن است گران‌تر از بوتاکس باشند، زیرا برای رسیدن به همان اثر به حجم بیشتری از مواد نیاز دارند.

چشم گربه ای در پونک
بوتاکس چشم گربه ای در پونک

بهترین دکتر برای بوتاکس چشم گربه ای در پونک و اسلام‌شهر

در این مقاله شما را با اطلاعاتی کامل درباره بوتاکس چشم گربه ای آشنا کردیم. لیفت چشم گربه ای با بوتاکس یک تکنیک بدون جراحی برای زیبا سازی چشم و ابرو است که امروزه افراد زیادی تمایل به انجام آن دارند. امروزه مراجعه کنندگان زیادی را داریم که برای انجام بوتاکس چشم گربه ای در پونک و اسلام‌شهر به کلینیک دکتر میعاد مهدوی مراجعه می‌کنند.

دکتر میعاد مهدوی یکی از برترین متخصصان زیبایی پوست و صورت در استان تهران هستند که فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی ایران بوده و بیش از ۵ سال سابقه در حوزه اجرای تکنیک‌های زیبایی داشته‌اند. ایشان مقالات علمی مختلفی را در مجلات معتبر بین‌المللی به چاپ رسانده‌اند و چندین دوره آموزش تکنیک‌های زیبایی را پیش از این برگزار کرده‌اند. تزریق ژل چشم گربه ای در اسلام‌شهر و پونک با بهره‌گیری از مواد با کیفیت انجام شده و حتی آنباکسینگ و یا خارج نمودن بوتاکس‌ها از بسته‌بندی توسط هنرجو در راستای اطمینان از تزریق بوتاکس خریداری شده انجام می‌پذیرد. برای رزرو جلسه مشاوره جهت تزریق بوتاکس چشم گربه ای در پونک و یا اسلامشهر با دکتر میعاد مهدوی می‌توانید با شماره‌های موجود در پایین همین صفحه با ما در ارتباط باشید.

Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 76

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *