صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

تزریق فیلر گونه به صورت طبیعی در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی

فیلر گونه |بهترین دکتر تهران برای تزریق فیلر گونه به صورت طبیعی

مقدمه

فیلر گونه یکی از گزینه های زیبا سازی صورت است که بسیاری از افراد، خصوصا بانوان به دنبال انجام آن هستند. این روزها افراد اهمیت زیادی به پوست و زیبایی خود می دهند. در سال های گذشته، بسیاری از افراد برای ایجاد تغییر در چهره خود، مجبور می شدند به جراحی های پلاستیک خطرناک و پر ریسک تن دهند. این در حالی است که در سال های اخیر با گسترش علم، درصد استفاده از جراحی های پلاستیک خطرناک تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است.

یکی از بهترین راه ها برای جوان سازی و ایجاد تغییر در صورت، تزریق فیلر برای گونه می باشد. البته باید بدانید که در تزریق فیلر، موادی به داخل پوست شما وارد می شوند. در نتیجه باید در انتخاب پزشک برای تزریق نهایت دقت را به خرج دهید.

دکتر میعاد مهدوی چندین سال است که در زمینه تزریق فیلر به گونه فعالیت می کنند. ایشان یکی از شناخته شده ترین پزشک های حوزه زیبایی هستند که در کار خود مهارت ویژه ای دارند. تخصص ایشان به حدی است که در زمینه های مختلف مثل تزریق فیلر، دوره های آموزشی مختلفی را نیز برگزار می کنند. در این محتوا قصد داریم در مورد فیلر گونه در کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر میعاد مهدوی و نکات مربوط به آن به شما عزیزان توضیحاتی دهیم. پس تا انتهای مقاله امروز ما را همراهی کنید.

فهرست مطالب

تزریق فیلر گونه چیست و چطور انجام می شود؟

فیلر گونه یک ماده غیر تهاجمی پر کننده است که طی عملیات تزریق به پوست وارد می شود. تزریق فیلر به ناحیه گونه باید به نحوی انجام شود که در این بخش، برجستگی خاصی ایجاد کند. فیلر گونه به طور کلی، دو کاربرد دارد. کاربرد اول برای افرادی است که از فرم گونه های خود راضی نیستند و دوست دارند تغییراتی در آن ها ایجاد کنند. در واقع با تزریق فیلر می توان فرم گونه ها را تغییر داد و حالت زیباتری به آن ها بخشید. کاربرد دوم، مربوط به افرادی است که گونه برجسته ای ندارند و می خواهند یک برجستگی طبیعی روی صورتشان ایجاد کنند.

حال ممکن است فکر کنید که تزریق گونه با فیلر چطور انجام می شود؟ در مرحله اول، پزشک گونه های شما را ضد عفونی می کند تا هیچ آسیب و عفونتی متوجه پوست شما نشود. در مرحله بعد پزشک با استفاده از کرم ها یا داروهای خاص، ناحیه مورد نظر را بی حس می کند. بی حسی موضعی باعث می شود تا شما حین تزریق درد کمتری را احساس کنید. پس از بی حس شدن، عملیات تزریق آغاز می شود. معمولا عملیات تزریق با استفاده از سوزن های نازکی به نام کانولا انجام می شود. این کار معمولا در مدت زمان کوتاهی انجام خواهد شد.

#فیلر چانه#فیلر گونه خودم فک میکنم 10سالی جوونتر شدن!

برای این کلاینت گرامی طی دو جلسه چونه و گونه هاشون تزریق فیلر داشتیم،چون وزن کم کرده بودن پوستشون شل شده بود و چهرشون خسته به چشم میامد.

آشنایی با مزیت های فیلر گونه

فیلر گونه مزیت های مختلفی دارد. برای مثال شما با تزریق فیلر می توانید به راحتی زیبایی خود را چندین برابر کنید. هزینه گونه گذاری با فیلر، تقریبا مناسب است و این کار در مدت زمان کوتاهی ( نهایتا 30 تا 40 دقیقه) انجام می شود. بنابراین شما با صرف هزینه ای متوسط می توانید در تایم کوتاهی، زیبایی خود را افزایش دهید. از طرف دیگر، تزریق فیلر کاری کم ریسک و بی خطر است. بنابراین در طول درمان خطری متوجه شما نخواهد شد.

از دیگر مزایای فیلر گونه می توان به اثر بخشی سریع آن اشاره کرد. شما تنها چند روز بعد از انجام فیلر می توانید اثر آن را روی گونه های خود مشاهده کنید. یکی دیگر از مزیت های تزریق فیلر یا ژل به گونه، دوام و ماندگاری مناسب آن است. به علاوه دوره نقاهت بعد از تزریق در این روش نیز خیلی کوتاه می باشد.

جهت مشاوره و رزرو نوبت از طریق فرم نوبت دهی آنلاین و یا تلفن های تماس کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک – اسلامشهر  استفاده نمایید.

021-44813133

کلینیک پونک

رزرو نوبت آنلاین

مشاوره و رزرو نوبت

021-56165064

کلینیک اسلامشهر

فیلر گونه طبیعی |کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی
تزریق فیلر به گونه

ماندگاری فیلر گونه چقدر است؟ چطور می توان ماندگاری آن را افزایش داد؟

فیلر گونه دارای ماندگاری دائمی نیست. در واقع این روش نیز مثل سایر روش ها همیشگی نیست و پس از مدتی به ترمیم نیاز دارد. به طور کلی، ماندگاری فیلر گونه بین 12 تا 18 ماه می باشد. البته در برخی موارد می توان ماندگاری فیلرهای گونه را بیش از این مقدار نیز در نظر گرفت. در واقع مدت زمان ماندگاری فیلر به عوامل مختلفی بستگی دارد. بنابراین شما با رعایت کردن برخی نکات می توانید تا حد زیادی ماندگاری فیلرهای گونه را افزایش دهید. در ادامه این نکات را به شما معرفی می کنیم.

  • نوع فیلر: از مهم ترین ملاک های تاثیر گذار بر مدت زمان ماندگاری فیلر گونه می توان به نوع پر کننده مصرفی اشاره کرد. در حال حاضر فیلرها در برندها و کیفیت های مختلفی تولید شده و به بازار تجهیزات پزشکی عرضه می شوند. برخی فیلرها کیفیت بالاتری دارند. بدیهی است ماندگاری آن ها نیز بیشتر باشد. پس بهتر است به پزشکی مراجعه کنید که از فیلرهای با کیفیت و اصل استفاده می نماید. دکتر میعاد مهدوی، تمامی فیلرهای خود را از بهترین برندهای دنیا تهیه کرده و آن ها را جلوی چشم زیبا جو آنباکسینگ می کند. بنابراین می توانید به راحتی به خدمات کلینیک زیبایی دکتر مهدوی اطمینان کنید.
  • تجربه و مهارت پزشک: از دیگر ملاک های تاثیر گذار بر مدت زمان ماندگاری فیلر گونه می توان به تجربه و مهارت پزشک اشاره کرد. عمق تزریق، زاویه تزریق، نوع سوزن انتخابی و… از عواملی هستند که به مهارت و تجربه پزشک بستگی دارند. بنابراین با مراجعه به یک پزشک متخصص مثل دکتر میعاد مهدوی می توانید مدت زمان ماندگاری فیلر روی گونه خود را افزایش دهید.
  • نوع پوست زیبا جو: یکی دیگر از عواملی که روی مدت زمان ماندگاری و دوام فیلر گونه موثر است، نوع پوست زیبا جو می باشد. پوست های مختلف، واکنش های متفاوتی نسبت به تزریق فیلر از خود نشان می دهند. پزشک باید با توجه به نوع پوست شما، بهترین فیلر را انتخاب کرده و آن را به پوست شما تزریق کند.

هزینه تزریق فیلر انتهای گونه چقدر است؟

 فیلر گونه چقدر هزینه دارد؟ این سوال مهم حتما به ذهن شما نیز خطور کرده است. به طور کلی، روش های زیبایی پوست و چهره، شامل هزینه های ثابتی نیستند. در واقع هزینه نهایی تحت تاثیر ملاک های مختلفی محاسبه می شود. در ادامه برخی از این ملاک ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

  • نوع و برند فیلر: همان طور که در بخش های قبلی محتوا گفته شد، فیلر گونه در برندهای مختلفی تولید و عرضه می شود. هر چه کیفیت فیلر بیشتر باشد، قیمت آن نیز به مراتب بیشتر خواهد بود.
  • میزان فیلر مصرفی: لازم است بدانید که میزان تزریق فیلر به صورت، با واحد سی سی سنجیده می شود. تشخیص این که گونه شما به چه مقدار فیلر نیاز دارد، بر عهده پزشک می باشد. هر چه میزان فیلر تزریق شده به پوست شما بیشتر باشد، هزینه نهایی آن نیز افزایش خواهد یافت.
  • تجربه و مهارت پزشک: از دیگر ملاک های موثر بر قیمت فیلر گونه می توان به میزان تجربه و مهارت پزشک اشاره کرد. بدیهی است پزشکی که تجربه و مهارت بیشتری در تزریق فیلر داشته باشد، کار خود را با دقت و کیفیت بیشتری انجام می دهد. در نتیجه میزان دستمزد او نیز کمی بالاتر از سایر پزشک ها خواهد بود.

خوشبختانه هزینه تزریق فیلر گونه در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، بسیار مقرون به صرفه تعیین شده است. دکتر مهدوی، جهت رضایت زیبا جویان، بهترین قیمت ها را برای کارهای خود در نظر گرفته اند. به علاوه تخفیف های ویژه ای نیز به زیبا جویان تعلق می گیرد که با استفاده از آن ها می توانند هزینه های خود را کاهش دهند.

نکاتی در مورد عوارض فیلـر گونه و مدت زمان نقاهت پس از تزریق

شاید شما به این مسئله فکر کنید که فیلر گونه چه عوارضی دارد؟ باید بگوییم که هیچ عارضه خاصی تا کنون برای تزریق فیلر به گونه یا سایر نواحی صورت گزارش نشده است. خوشبختانه فیلرها، موادی سازگار و کم ریسک هستند که هیچ گونه آسیبی به پوست شما وارد نمی کنند. در این روش تزریق، ماده ای به نام هیالورونیک اسید به پوست شما وارد می شود. این ماده کاملا بی خطر بوده و موجب افزایش تولید کلاژن و الاستین در پوست شما خواهد شد. بنابراین با تزریق این ماده پوست شما منعطف تر، شاداب تر و جذاب تر می شود.

به طور کلی، اکثر افراد می توانند تزریق فیلر گونه را انجام دهند. البته برخی ممنوعیت ها نیز برای این روش تعریف شده اند. برای مثال مادران باردار و شیرده، جزء گزینه هایی هستند که باید از تزریق فیلر اجتناب کنند. به علاوه افرادی که به هیالورونیک اسید، آلرژی دارند نیز باید از تزریق فیلر صرف نظر نمایند. همچنین افرادی که به بیماری های زمینه ای و خطرناکی مثل دیابت مبتلا هستند، باید حتما قبل از تزریق، مشکل خود را با پزشک در میان بگذارند.

دوره نقاهت در تزریق فیلر گونه نیز مانند فیلر خط خنده، بسیار کوتاه است. طبق مشاهدات صورت گرفته، اکثر افراد تنها سه تا 4 روز پس از تزریق می توانند به روال عادی زندگی خود بازگردند. تمامی التهاب ها و دردها، تنها پس از 3 تا 4 روز از بین می روند و شما می توانید روال روتین زندگی خود را از سر بگیرید.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق فیلـر به گونه

فیلر گونه قبل و بعد از تزریق به مراقبت هایی نیاز دارد. شما پیش از تزریق فیلر زیر چشم، گونه و… باید یک جلسه مشاوره با پزشک برگزار کنید. در این جلسه مشاوره پزشک، پوست شما و ناحیه تزریق را معاینه می کند. همچنین در مورد بیماری های خاص، داروهای مصرفی و… از شما سوالاتی خواهد کرد. شما باید به این سوالات با دقت زیادی پاسخ دهید. همچنین به شما موارد ایمنی قبل از تزریق را گوشزد می کند. برای مثال به شما تذکر می دهد که برای تزریق فیلر نباید هیچ آرایشی روی پوست خود داشته باشید.

بعد از تزریق فیلر گونه نیز باید مواردی را رعایت کنید. برای مثال باید تا چند روز از استعمال مواد آرایشی خودداری نمایید. بهتر است تا چند روز از رفتن زیر نور آفتاب، سونا، استخر آب گرم، جکوزی و… صرف نظر کنید. همچنین باید 3 تا 4 روز فعالیت های سنگین را کنار بگذارید و به خود استراحت دهید. بعد از تزریق ژل لب روسی یا گونه باید داروهای تجویز شده توسط پزشک را در موعد مقرر مصرف کنید.

بهترین پزشک برای تزریق فیلر گونه طبیعی کیست؟

تا به این جای کار در مورد فیلر گونه و مزیت های مربوط به آن به شما عزیزان توضیحاتی دادیم. همان طور که گفته شد، در این روش، موادی به پوست شما تزریق می شوند. بنابراین برای انجام آن باید حتما به پزشکی نام آشنا و معتبر مراجعه نمایید. مراجعه به کلینیک های غیر قانونی و پزشک های کار نابلد، ممکن است عواقب جبران ناپذیری برای شما به دنبال داشته باشد. ممکن است در کلینیک های غیر قانونی از فیلرهای فاقد کیفیت و تاریخ مصرف گذشته استفاده شود. بنابراین مراجعه به یک پزشک معتبر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

دکتر میعاد مهدوی به عنوان یکی از ماهر ترین و متخصص ترین پزشک ها در زمینه تزریق فیلر چانه، گونه و کانتورینگ صورت شناخته می شوند. ایشان دوره های تخصصی تدریس را نیز در حوزه های زیبایی برگزار می کنند و در این کار توانایی فوق العاده ای دارند. بنابراین گونه های شما را به صورت طبیعی، برجسته می کنند. تمامی مواد مورد استفاده در کلینیک دکتر مهدوی، اورجینال و با کیفیت هستند. بنابراین با مراجعه به ایشان می توانید از سلامت خود در طول درمان اطمینان داشته باشید.

سوالات متداول

تزریق فیلر گونه چند دقیقه طول می کشد؟

تزریق فیلر گونه در مدت زمان کوتاهی انجام می شود. این کار معمولا در یک جلسه 30 تا 40 دقیقه ای صورت خواهد گرفت.

معمولا پس از 12 تا 18 ماه، نتایج تزریق فیلر از بین می روند. پس از این مدت می توانید فیلر گونه خود را ترمیم کنید.

برای رزرو نوبت فیلر گونه در کلینیک دکتر مهدوی می توانید به صورت حضوری یا تلفنی اقدام کنید. آدرس و شماره تلفن ها در سایت قابل مشاهده هستند.

خیر، تزریق فیلر به گونه هیچ دردی ندارد. ممکن است بعد از تزریق، درد خفیفی احساس کنید که آن هم با مصرف دارو برطرف می شود.

Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 76