صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود

ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود
درمان ریزش مو با مزوتراپی

مقدمه

 

ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود؟ همان طور که می دانید، در حال حاضر بسیاری از خانم ها و آقایان با مشکل ریزش یا کم پشتی مو دست و پنجه نرم می کنند. از این رو، بسیاری از افراد به دنبال یک راه درمان برای این مشکل می گردند. برخی ترجیح می دهند از داروهای شیمیایی یا گیاهی استفاده کنند. برخی دیگر از افراد به دنبال کاشت مو هستند و برخی دیگر روش هایی مثل مزوتراپی را انتخاب می نمایند.

اگر شما هم با مشکل ریزش یا کم پشتی مو مواجه هستید، احتمالا بارها به سوال ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود، فکر کرده اید. در این محتوا قصد داریم به این سوال پاسخ کاملی دهیم. همچنین بهترین پزشک مزوتراپی مو یعنی دکتر میعاد مهدوی را به شما معرفی می کنیم. پس تا انتهای کار همراه ما باشید.

فهرست مطالب

بررسی یک سوال مهم، ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود؟

ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود؟ بدون شک یکی از مهم ترین سوالات در مورد مزوتراپی همین است. قطعا شمایی که به دنبال استفاده از این روش هستید، دوست دارید بدانید که مزوتراپی مشکل شما را به طور کامل درمان می کند یا خیر. باید بگوییم که خوشبختانه پاسخ سوال مطرح شده، مثبت است. بله، شما با استفاده از روش مزوتراپی تحت نظر پزشک خوبی مثل دکتر میعاد مهدوی می توانید بیماری خود را تا حد زیادی درمان کنید و باعث شوید که رویش موهایتان از سر گرفته شود.

ایا مزوتراپی باعث رشد مو میشود؟ پس گفتیم که پاسخ این سوال مثبت است. البته شرط هایی نیز برای نتیجه بخش بودن بیشتر مزوتراپی مو وجود دارند. برای مثال یکی از مهم ترین شرط ها، مراجعه به یک پزشک متخصص و با تجربه است. یک پزشک کاربلد و حاذق می داند که چطور مشکل ریزش یا کم پشتی موهای شما را رفع کند. دکتر میعاد مهدوی، به عنوان یک متخصص پوست و موی موفق، چندین سال است که در این حوزه فعالیت می کنند. ایشان با توانایی بالایی که در اختیار دارند، می توانند طی چند جلسه مشکل شما را به صورت کامل رفع نمایند.

ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود|دکتر مییعاد مهدوی
تاثیر مزوتراپی روی ریزش مو و افزایش رشد آن

مزوتراپی مو چطور انجام می شود؟

تا به این جای کار به سوال مهم ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود، پاسخ دادیم. حال شاید به عنوان یک متقاضی انجام مزوتراپی، به این سوال فکر کنید که عملیات مورد نظر چگونه انجام می شود؟ مزوتراپی مو نیز تقریبا شبیه به مزوتراپی صورت است. در ادامه روش کار را به طور کامل برای شما شرح می دهیم.

  • در مرحله اول باید با دکتر مهدوی مشورت کنید. جلسه اول به جلسه مشاوره معروف است. شما باید در مورد بیماری هایی که دارید، داروهایی که مصرف می کنید و… به پزشک توضیحاتی دهید. دکتر مهدوی نیز طی معاینه به شما اطلاع می دهند که درمان شما چند جلسه طول می کشد. همچنین در مورد چگونگی انجام کار نیز توضیحاتی به شما می دهند. شما نیز می توانید سوالات مورد نظر خود را با پزشک در امان بگذارید.
  • در مرحله دوم، باید عملیات آغاز شود. در ابتدا پزشک با استفاده از داروهای بی حس کننده، موضع مورد نظر را بی حس می کند. این کار به این منظور انجام می شود که شما طی مراحل تزریق هیچ دردی را احساس نکنید.
  • پس از بی حس کردن پوست سر، باید عملیات تزریق آغاز شود. دکتر مهدوی با استفاده از ابزارها و تجهیزاتی که در اختیار دارند، تزریق را به بهترین نحو برای شما انجام می دهند. برای تزریق از سوزن های نازکی استفاده می شود. بنابراین روند درمان به سرعت انجام خواهد شد.

ایا مزوتراپی باعث رویش مو میشود؟ چطور؟

همان طور که در بخش های قبلی مقاله گفته شد، پاسخ سوال ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود، مثبت می باشد. حال چطور این اتفاق رخ می دهد؟ چطور مزوتراپی می تواند باعث رویش مجدد موهای شما شود؟ لازم است بدانید که ریزش یا کم پشتی مو، دلایل مختلفی دارد. از مهم ترین دلایل می توان به کمبود ویتامین و مواد مغذی، گردش خون ضعیف در پوست سر، بیماری هایی مثل آلوپسی و… اشاره کرد. در مزوتراپی مواد مغذی و ویتامین های موثر برای رویش مو، با سوزن هایی مخصوص به پوست سر تزریق می شوند. این مواد باعث تحریک فولیکول های مو و تغذیه آن ها شده و در نتیجه رویش موهای شما را افزایش خواهند داد. مزوتراپی باعث افزایش مواد مغذی در پوست سر، افزایش گردش خون، تسریع متابولیسم و… می شود. در نتیجه این روش برای درمان ریز و کم پشتی مو، کاملا موثر است.

ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود؟ آیا مزوتراپی برای طاسی ارثی نیز موثر است؟

در مورد سوال ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود، به طور کامل توضیح دادیم. حال ممکن است فکر کنید که مزوتراپی برای طاسی های ارثی موثر نیست. باید به شما بگوییم که این تصور به طور کامل اشتباه است. طبق بررسی های صورت گرفته و نتایج مشاهده شده، مزوتراپی برای درمان طاسی های ارثی نیز موثر خواهد بود. بنابراین در صورت داشتن طاسی ارثی نیز می توانید با این روش و طی چند جلسه مشکل خود را به طور کامل درمان کنید.

مزایای مزوتراپی مو چیست؟

ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود؟ مزایای مزوتراپی چیست؟ در کنار سوال اول، سوال دوم نیز حتما در ذهن شما عزیزان شکل گرفته است. دکتر میعاد مهدوی به اکثر مراجعه کنندگانی که از مشکل ریزش مو رنج می برند، مزوتراپی را پیشنهاد می دهند. دلیل این پیشنهاد نیز مزایای فوق العاده مزوتراپی مو می باشد. در ادامه به برخی از این مزایای مهم اشاره خواهیم کرد.

  • مزوتراپی مو علاوه بر کمک به درمان ریزش، باعث رشد مجدد مو نیز می شود. یعنی شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید و طی چند جلسه هم ریزش موی خود را برطرف کنید و هم رشد موهایتان را چند برابر نمایید.
  • مزوتراپی مو باعث رفع شوره سر نیز خواهد شد. بنابراین اگر در کنار ریزش از مشکلاتی مثل شوره سر رنج می برید نیز می توانید با این روش مشکل خود را به راحتی درمان کنید.
  • مزوتراپی مو یک روش غیر تهاجمی و کم ریسک است که طی آن مواد مغذی به پوست سر شما تزریق می شوند. در نتیجه وجود مواد مغذی در پوست سر، باعث سلامت و ترمیم موهای شما خواهد شد. اگر موهای شکننده و آسیب دیده دارید، می توانید از این روش برای درمان موهایتان استفاده کنید.

جهت مشاوره و رزرو نوبت از طریق فرم نوبت دهی آنلاین و یا تلفن های تماس کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک – اسلامشهر  استفاده نمایید.

021-44813133

کلینیک پونک

رزرو نوبت آنلاین

مشاوره و رزرو نوبت

021-56165064

کلینیک اسلامشهر

ماندگاری مزوتراپی صورت چقدر است؟

پس از بررسی سوال ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود، باید میزان ماندگاری این روش را مورد بررسی قرار دهیم. لازم است بدانید که مزوتراپی مو یک روش دائمی نیست. البته در صورت مراجعه به یک پزشک متخصص مثل دکتر میعاد مهدوی، تزریق کوکتل های با کیفیت، مراقبت کافی و… می توانید ماندگاری آن را افزایش دهید. در صورتی که جلسات درمانی خود را به طور کامل طی کنید و هر سال جلسات ترمیمی را انجام دهید، می توانید طی 5 سال موهایی پرپشت و سالم داشته باشید.

ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود؟ عوارض آن چیست؟

ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود؟ عوارض آن چیست؟ شاید برایتان جالب باشد بدانید که در حال حاضر برای مزوتراپی هیچ عوارض خاصی تعریف نشده است. البته پس از انجام تزریق ممکن است دچار حالت تهوع، التهاب های سطحی، حساسیت پوستی و… شوید. باید بدانید که این عوارض کاملا طبیعی هستند و پس از چند روز به طور کامل رفع می شوند.

مزوتراپی مو در چند جلسه انجام می شود؟

به طور کلی تعداد جلسه های درمان به میزان مشکل شما و نظر پزشک بستگی دارد. پزشک با معالجه شما تعداد جلسات درمانی را مشخص خواهد کرد. معمولا حداقل به سه جلسه درمانی با فاصله یک ماه نیاز خواهید داشت. بعد از گذشت یک سال بهتر است تزریق خود را تکرار کنید. در این صورت پس از چند سال موهایی پرپشت و زیبا خواهید داشت.

مراقبت های پس از مزوتراپی مو کدامند؟

پس از بررسی سوال ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود، بهتر است در مورد مراقبت های بعد از تزریق نیز صحبت کنیم. در نظر داشته باشید که در صورت رعایت نکردن این مراقبت ها، ماندگاری مزوتراپی شما کاهش پیدا خواهد کرد. برای مثال باید یک تا دو روز بعد از تزریق، از زدن آب به پوست سر خود اجتناب کنید. همچنین باید حداقل یک تا دو روز پس از تزریق، از مصرف داروهای رقیق کننده خون، خودداری نمایید. لازم است تا چند روز از مواد آرایشی مو، مثل ژل و ماسک استفاده نکنید. با انجام این کارها می توانید ماندگاری مزوتراپی را افزایش دهید.

اهمیت مراجعه به یک پزشک خوب برای درمان ریزش مو با مزوتراپی

در این مقاله در مورد سوال ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود، صحبت کردیم. گفتیم که پاسخ این سوال مثبت است. البته باید بدانید در صورتی پاسخ مثبت خواهد بود که شما به یک پزشک خوب و معتبر مراجعه کنید. پزشک های نامعتبر و کار نابلد نمی توانند کار خود را به درستی انجام دهند و با مراجعه به آن ها ممکن است درمان موفقی نداشته باشید. یادتان باشد که پوست و موی شما جزء حساس ترین نقاط بدن شما هستند و در زیبایی تاثیر فوق العاده ای دارند. بنابراین درمان آن ها را باید به پزشکی متخصص و ماهر واگذار کنید.

دکتر میعاد مهدوی چندین سال است که در زمینه مزوتراپی غبغب، مو و پوست فعالیت می کنند. ایشان در کلینیک خود از پیشرفته ترین ابزارها و با کیفیت ترین کوکتل ها استفاده می کنند. به علاوه هزینه درمان در کلینیک دکتر مهدوی کاملا به صرفه در نظر گرفته شده است. پس با مراجعه به ایشان می توانید مشکلات پوست و موی خود را به راحتی و با کمترین هزینه برطرف کنید.

هزینه مزوتراپی مو چقدر است؟

در کنار سوال ایا مزوتراپی باعث رشد مجدد مو میشود، هزینه انجام این روش نیز چالش برانگیز است. لازم است بدانید که هزینه درمان ریزش مو با مزوتراپی در کلینیک دکتر مهدوی، یک مقدار ثابت و از پیش تعیین شده نیست. قیمت نهایی به موارد مختلفی دارد که در ادامه آن ها را بررسی خواهیم کرد.

  • تعداد جلسات مزوتراپی مو: یکی از مهم ترین مواردی که روی هزینه مزوتراپی مو تاثیرگذار است، تعداد جلسات درمانی می باشد. درمان شما فقط یک جلسه طول نمی کشد. پزشک با توجه به سطح ریزش موی شما، تعداد جلسات درمانی و فاصله زمانی آن ها را مشخص می کند. هر چه تعداد جلسات درمانی شما بیشتر باشند، هزینه نهایی نیز بیشتر خواهد بود.
  • برند کوکتل: همان طور که گفته شد برای مزوتراپی مو از کوکتل های حاوی مواد مغذی و ویتامین های فعال استفاده می کنند. این کوکتل ها در برندها و کیفیت های مختلفی ساخته می شوند. بدیهی است هر چه کوکتل با کیفیت تری برای درمان شما استفاده شود، هزینه نهایی نیز بیشتر خواهد شد.
  • تجربه و مهارت پزشک: یکی دیگر از عواملی که روی قیمت مزوتراپی مو تاثیر دارد، میزان تجربه و مهارت پزشک است. پزشک های مختلفی هستند که مزوتراپی را با قیمت فوق العاده ارزانی انجام می دهند اما شما نباید به هر پزشکی اعتماد کنید. برای انجام مزوتراپی باید حتما از پزشکی خوب و معتبر کمک بگیرید.
Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 76