صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

اندولیفت پیشانی چیست؟ بررسی مزایا+ معایب و هزینه 1403

نتیجه لیفت کردن پیشانی به وسیله لیزر اندولیفت در کلینیک دکتر میعاد مهدوی

مقدمه

اندولیفت پیشانی یکی از اعمال زیبایی و جوان سازی پوست می باشد که در سال های اخیر با استقبال بالایی از سوی مردم مواجه شده است. پیشانی، یکی از آسیب پذیرترین نواحی صورت در مقابل چروک و افتادگی پوست می باشد. تقریبا از سن 35 تا 40 سالگی، چین و چروک های سطحی روی پیشانی ایجاد می شوند و به مرور زمان عمیق تر خواهند شد. این چروک ها و افتادگی پوست در ناحیه پیشانی می تواند باعث کاهش زیبایی چهره و در نهایت پیری زودرس در افراد شود. حال چطور می توان با پیری زودرس در نواحی مختلف صورت مخصوصا پیشانی، مقابله کرد؟

اندولیفت پیشانی به عنوان یکی از بهترین راه ها برای از بین بردن چین و چروک های پیشانی به شمار می رود. البته به خاطر داشته باشید که این روش در صورتی با نتیجه ای مطلوب همراه خواهد شد که به بهترین مرکز اندولیفت در تهران مراجعه کنید. دکتر میعاد مهدوی، یکی از بهترین پزشکان در زمینه اندولیفت پیشانی است. ایشان تخصص بالایی در زمینه اندولیفت دارند. مهارت ایشان به حدی بالاست که به آموزش اندولیفت در دوره های تخصصی نیز مشغول هستند. در ادامه در مورد لیفت پیشانی با اندولیفت و مزایای آن توضیحاتی به شما می دهیم. پس همراه ما باشید.

فهرست مطالب

اندولیفت پیشانی چیست و چطور انجام می شود؟

اجازه دهید اول به شما توضیح دهیم که اندولیفت پیشانی چیست و به چه نحوی انجام می شود. در ابتدای کار لازم است بدانید که Endolift یک روش کم ریسک و کم تهاجمی است که سازمان غذا و داروی ایالت متحده یا همان FDA، صلاحیت آن را تایید کرده است. در حال حاضر، بسیاری از متخصصان زیبایی در دنیا، برای جوان سازی پوست و لیفت پیشانی از این روش استفاده می کنند. بنابراین اندولیفت پیشانی روشی کم ریسک و بی خطر است و از این نظر نباید نگرانی خاصی داشته باشید.

اندولیفت پیشانی توسط پزشک متخصص، تنها طی چند مرحله انجام می شود. در مرحله اول پزشک، پیشانی شما را بی حس می کند تا حین انجام عملیات، هیچ دردی احساس نکنید. سپس لیزر اندولیفت که از میکرو فیبرهای نوری تشکیل شده است، به سطح پوست اعمال می شود. این میکرو فیبرها به لایه های درونی پوست نفوذ کرده و حرارت مناسبی را به لایه های زیرین پوست اعمال می کنند. میزان حرارت، عمق نفوذ و… باید با توجه به نظر پزشک تعیین شود. در نهایت حرارت اعمال شده روی پوست باعث تحریک شده و تولید کلاژن و الاستین در پوست افزایش پیدا می کند. به این ترتیب پوست ناحیه پیشانی، بعد از گذشت مدتی لیفت شده و چین و چروک های سطح آن از بین می روند.

لیزر اندولیفت برای پیشانی
لیزر اندولیفت برای پیشانی

بررسی مزایا و معایب اندولیفت پیشانی  

اندولیفت پیشانی چه مزایا و معایبی دارد؟ قبل از انجام هر روش زیبا سازی پوست، حتما به مزایا و معایب آن فکر می کنید. معمولا اکثر روش های جوان سازی پوست، دارای مزایا و معایب مختلفی هستند. روشی موثر خواهد بود که مزایای بیشتری نسبت به معایب داشته باشد. اندولیفت بینی، پیشانی و سایر اجزای صورت، دارای مزیت های بیشماری است. بنابراین بسیاری از پزشکان متخصص در سراسر دنیا، برای لیفت پیشانی و شقیقه مراجعین خود از این روش استفاده می کنند. در ادامه به بررسی مزایا و معایب اندولیفت در ناحیه پیشانی می پردازیم.

 • روشی کم خطر و کم ریسک: خوشبختانه اندولیفت پیشانی یک روش کم خطر و کم ریسک است. در این روش هیچ برش یا زخمی روی صورت شما ایجاد نمی شود. بنابراین هیچ خطر خاصی متوجه شما نخواهد شد.
 • هزینه مناسب: از دیگر مزیت های مهم اندولیفت پیشانی می توان به هزینه مناسب آن اشاره کرد. همان طور که می دانید، این روزها قیمت جراحی های پلاستیک و سایر اعمال زیبایی پوست، تقریبا بالاست. این در حالی است که اندولیفت معمولا قیمت مناسبی دارد و تمامی افراد از عهده پرداخت هزینه های این روش بر می آیند.
 • ماندگاری بالا: از دیگر مزیت های قابل توجه اندولیفت پیشانی می توان به ماندگاری بالای آن اشاره کرد. اکثر روش های جوان سازی پوست بعد از 6 تا 7 ماه نتیجه اولیه خود را از دست می دهند. این در حالی است که ماندگاری اندولیفت بیش از 2 سال است.
 • دوره نقاهت کوتاه: یکی دیگر از مزایای مهم اندولیفت پیشانی، دوره نقاهت کوتاه آن می باشد. شما با انجام اندولیفت نیاز به استراحت مطلق و طولانی مدتی ندارید. نهایتا دو تا سه روز بعد از انجام اندولیفت می توانید انجام کارهای روزانه خود را از سر بگیرید.

به طور کلی نمی توان گفت که اندولیفت پیشانی هیچ عیب و نقصی ندارد. این روش نیز به مانند تمامی اعمال زیبایی، دارای نواقص جزئی می باشد. برای مثال در صورتی که چین و چروک های ناحیه پیشانی زیاد باشند، نمی توانید درمان خود را طی یک جلسه تکمیل کنید و به جلسات درمانی بیشتری نیاز خواهید داشت.

جهت مشاوره و رزرو نوبت از طریق فرم نوبت دهی آنلاین و یا تلفن های تماس کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک – اسلامشهر  استفاده نمایید.

021-44813133

کلینیک پونک

رزرو نوبت آنلاین

مشاوره و رزرو نوبت

021-56165064

کلینیک اسلامشهر

هزینه اندولیفت پیشانی چقدر است؟ این هزینه چطور محاسبه می شود؟

از مهم ترین سوالات مطرح شده در مورد اندولیفت پیشانی می توان به قیمت آن اشاره کرد. حتما توجه کرده اید که هزینه اندولیفت پیشانی در تمامی افراد یکسان نیست. بنابراین می توان گفت که ملاک های مختلفی در تعیین قیمت اندولیفت نقش دارند. در ادامه برخی از این ملاک ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

 • تجربه و مهارت پزشک: از مهم ترین ملاک های موثر بر هزینه اندولیفت پیشانی می توان به تجربه و مهارت پزشک اشاره کرد. همان طور که گفتیم، نتیجه مطلوب اندولیفت زیر چشم و پیشانی، به مهارت و تجربه پزشک بستگی دارد. بنابراین دستمزد یک پزشک حرفه ای و متخصص، کمی بیشتر از سایر افراد خواهد بود.
 • نوع دستگاه لیزر: همان طور که در جریان هستید، اندولیفت پیشانی با یک دستگاه لیزر مبتنی بر میکرو فیبر نوری انجام می شود. این دستگاه لیزر باید از تکنولوژی خاصی برخوردار باشد. وجود یک دستگاه با کیفیت و پیشرفته برای گرفتن نتیجه مطلوب از اندولیفت، از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین نوع دستگاه نیز روی هزینه نهایی تاثیر گذار خواهد بود.
 • میزان چروک و افتادگی پیشانی: از دیگر ملاک های تاثیر گذار بر هزینه اندولیفت پیشانی، می توان به میزان چروک و افتادگی پیشانی زیباجو اشاره کرد. زمانی که زیبا جو مسن تر باشد یا چروک های عمقی بیشتری داشته باشد، هزینه اندولیفت صورت او افزایش پیدا خواهد کرد.
تاثیر فوق العاده اندولیفت پیشانی روی لیفت کردن شقیقه و جوان سازی
تاثیر فوق العاده اندولیفت پیشانی روی لیفت کردن شقیقه و جوان سازی

ماندگاری اندولیفت پیشانی دقیقا چقدر است؟

شاید به این مسئله فکر کنید که ماندگاری اندولیفت پیشانی دقیقا چقدر است؟ باید به شما بگوییم که به هیچ وجه نمی توان مدت زمان دقیق و ثابتی برای ماندگاری اندولیفت تعیین کرد. در واقع همه چیز وابسته به تخصص پزشک و افتادگی پیشانی زیباجو بستگی دارد. البته طبق بررسی های صورت گرفته از منابع آماری معتبر در سراسر دنیا، ماندگاری اندولیفت نسبت به سایر روش های زیبایی پوست، تقریبا زیاد است. حتی در برخی موارد، ماندگاری نتایج اندولیفت به بیش از 2 سال نیز می رسد.اکثر زیبا جویانی که به کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی مراجعه کرده اند، ماندگاری بالای این روش را گزارش داده اند. در ادامه دلایل ماندگاری زیاد اندولیفت پیشانی در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی را با یکدیگر بررسی می کنیم.

یکی از مهم ترین دلایل ماندگاری بالای اندولیفت پیشانی در کلینیک دکتر مهدوی، تجربه و مهارت بالای ایشان است. ایشان در زمینه آموزش اندولیفت نیز فعالیت می کنند و از این نظر تجربه فوق العاده ای دارند. بنابراین می توانند کار خود را در بالاترین کیفیت ممکن انجام دهند. از دیگر دلایل می توان به وجود دستگاه های لیزر پیشرفته در کلینیک زیبایی دکتر مهدوی اشاره کرد. به علاوه نکات ایمنی و اصول بهداشتی در کلینیک ایشان به طور کامل رعایت می شوند.

چرا برای اندولیفت پیشانی به دکتر میعاد مهدوی مراجعه کنیم؟

همان طور که گفتیم مراجعه به یک پزشک حرفه ای و متخصص برای اندولیفت پیشانی از اهمیت بالایی برخوردار است. یک دکتر حرفه ای و با تجربه می تواند به شما کمک کند تا با صرف هزینه ای متوسط، تا چند سال پوست خود را جوان و شاداب نگه دارید. دکتر میعاد مهدوی، یکی از پرطرفدارترین متخصصان پوست در زمینه اندولیفت است. در ادامه به بررسی نظرات زیبا جویان در مورد خدمات دکتر مهدوی می پردازیم.

 • کیفیت خدمات: تقریبا تمامی زیبا جویان اندولیفت پیشانی در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی از کیفیت بالای خدمات، ابراز رضایت کرده اند. اندولیفت صورت در کلینیک زیبایی دکتر مهدوی، طبق اصول و کاملا حرفه ای انجام می شود.
 • قیمت مناسب: شاید فکر کنید که هزینه اندولیفت پیشانی در کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر میعاد مهدوی، بسیار بالاست اما این تصور کاملا اشتباه است. خوشبختانه دکتر مهدوی برای انجام خدمات زیبایی، هزینه ای منصفانه دریافت می کنند. به علاوه شما با استفاده از تخفیف های مناسبتی می توانید تا حد زیادی هزینه های خود را کاهش دهید.
 • رعایت اصول بهداشتی و ایمنی: باید به یاد داشته باشید که میکرو فیبرهای لیزر اندولیفت، یک بار مصرف هستند و نمی توان از آن ها چندین بار استفاده کرد. متاسفانه در برخی کلینیک های غیر قانونی، این مسئله اصلا مورد توجه قرار نمی گیرد. این در حالی است که در کلینیک دکتر مهدوی، تمامی اصول بهداشتی به طور کامل رعایت می شوند.
 • مسئولیت پذیری بالای دکتر میعاد مهدوی: خوشبختانه دکتر میعاد مهدوی بعد از اندولیفت پیشانی نیز مسئولیت پذیری بالایی از خود نشان می دهند. برخی پزشک ها بعد از انجام کار، هیچ مسئولیتی در قبال زیبا جویان قبول نمی کنند. این در حالی است که دکتر مهدوی تمام تلاش خود را می کنند تا زیبا جویان بعد از اندولیفت نیز روند درمانی خود را در سلامت طی کنند.
انجام اندولیفت پیشانی و لیفت شقیقه با بهترین متخصص در تهران
انجام اندولیفت پیشانی و لیفت شقیقه با بهترین متخصص در تهران

آیا اندولیفت پیشانی باعث عفونت می شود؟

متاسفانه در برخی موارد مشاهده شده که افراد بعد از اندولیفت پیشانی و اندولیفت صورت دچار عفونت های پوستی می شوند. این اتفاق به چه دلیلی روی می دهد؟ لازم است بدانید که برای اندولیفت باید به کلینیکی قانونی و معتبر مراجعه کنید. متاسفانه برخی افراد به دلیل پرداخت هزینه های کمتر به کلینیک های غیر قانونی و فاقد اعتبار مراجعه می کنند. در این کلینیک ها معمولا از دستگاه مناسبی برای اندولیفت استفاده نمی شود. به علاوه ممکن است میکرو فیبرها نیز بعد از هر بار استفاده دور انداخته نشوند و مجددا مورد استفاده قرار گیرند. در چنین مواردی امکان انتقال بیماری های پوستی، عفونت پیشانی و… نیز وجود دارد.

خوشبختانه در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی تمامی اصول بهداشتی رعایت می شوند. بنابراین در صورت مراجعه به ایشان برای اندولیفت پیشانی، نیازی به نگرانی نیست. دکتر مهدوی، میکرو فیبرها را در مقابل چشم زیباجویان آنباکسینگ و تعویض می کنند. به این ترتیب شما می توانید دوره درمانی خود را در کلینیک زیبایی دکتر مهدوی، با خیال راحت طی کنید.

اندولیفت پیشانی در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی برای جوان سازی
اندولیفت پیشانی در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی برای جوان سازی

خلاصه و جمع بندی مطلب

در مقاله امروز در مورد اندولیفت پیشانی توضیحاتی دادیم. در ابتدا به شما توضیح دادیم که اندولیفت صورت چیست و چه تاثیری روی جوان سازی پوست دارد. در بخش های بعدی مزایا و معایب این روش را برای شما عزیزان شرح دادیم. همچنین در مورد روند انجام کار، مدت زمان ماندگاری، عوارض، هزینه انجام اندولیفت و… نیز صحبت کردیم. در پایان نیز دکتر میعاد مهدوی و خدمات ایشان را به شما معرفی نمودیم.

سوالات متداول

بهترین سن برای اندولیفت پیشانی کدام است؟

بهتر است زمانی برای اندولیفت پیشانی به پزشک مراجعه کنید که چروک های شما سطحی باشند. به طور معمول، بازه سنی 35 تا 40 سالگی برای انجام اندولیفت، بسیار مناسب است. در این سن، چروک و میزان افتادگی پوست سطحی می باشد. در نتیجه بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد.

خیر، اندولیفت یک روش غیر جراحی است و شامل هیچ برش یا زخمی نمی شود.

بله، اندولیفت پیشانی برای افراد سالخورده نیز نتیجه مناسبی خواهد داشت. البته به دلیل عمق چروک و افتادگی پوست در سنین بالا، باید درمان طی چندین جلسه انجام شود.

پس از لیزر اندولیفت باید تا چند روز در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار نگیرید. بهتر است رطوبت سطح پوست خود را حفظ کنید و از مصرف دخانیات تا چند روز اجتناب نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 88