صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

تخلیه ژل لب+ روش انجام+هزینه

تخلیه ژل لب |دکتر میعاد مهدوی

مقدمه

تخلیه ژل لب چطور انجام می شود؟ در حال حاضر، تزریق ژل لب روسی، طرفداران زیادی در کشور ما پیدا کرده است. به دلایل مختلفی، ممکن است پس از تزریق ژل لب، به تخلیه آن نیاز پیدا کنید. شایان ذکر است که تخلیه کردن ژل لب به دقت و حساسیت بالایی نیاز دارد. بنابراین برای انجام آن باید حتما به پزشکی حرفه ای و کلینیکی معتبر مراجعه نمایید.

دکتر میعاد مهدوی، متخصص پوست، مو و زیبایی، به عنوان یکی از بهترین پزشک ها برای تخلیه ژل لب شناخته می شود. تزریق ژل لب و تخلیه آن، کاری حساس است که نیاز به دقت بالایی دارد. دکتر مهدوی با وجود دانش تئوری و تجربه عملی فوق العاده ای که دارند، به شما کمک می کنند تا هر دو عملیات را به راحتی انجام دهید. نکته قابل توجه در مورد دکتر میعاد مهدوی، سابقه تدریس ایشان در زمینه تزریق ژل و فیلر است. ایشان با وجود مهارت بالایی که دارند به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای مراجعه در تهران شناخته می شوند.

اگر می خواهید با روش تخلیه ژل لب در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی آشنا شوید، می توانید تا انتهای مقاله امروز ما را همراهی کنید. در این محتوا قصد داریم در مورد روند تخلیه ژل لب، عوارض، ریسک های احتمالی و… توضیحاتی دهیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

تخلیه ژل لب چیست و به چه دلایلی انجام می شود؟

تخلیه ژل لب عملیاتی است که طی آن، پزشک ژل یا فیلرهایی که به لب زیبا جو تزریق شده اند را بیرون می کشد. این عملیات ممکن است به دلایل مختلفی صورت گیرد. برای مثال گاهی زیبا جو پس از مدتی از ظاهر خود خسته شده و دوست دارد به حالت طبیعی قبل برگردد. در چنین شرایطی می تواند به یک پزشک خوب و حرفه ای مراجعه کند تا ژل لب او را تخلیه نماید.

دومین دلیل برای تخلیه ژل لب، به عدم سازگاری ژل با پوست زیبا جو مربوط می شود. متاسفانه برخی پزشکان به دلیل بی تجربگی یا نداشتن مدارک تخصصی، ژل های فاقد کیفیت و ناسازگار با پوست را به لب زیبا جویان تزریق می کنند. در چنین شرایطی تزریق ژل لب روسی، معمولا با کبودی، التهاب و حتی عفونت همراه خواهد شد. در این شرایط نیز بهتر است فورا به یک پزشک متخصص و حرفه ای مراجعه کنید، تا ژل لب شما به صورت کامل تخلیه شده و فرآیند درمانی آغاز شود.

سومین دلیل برای تخلیه ژل لب به عدم رضایت زیبا جو از تزریق بر می گردد. گاهی ممکن است زیبا جویان به کلینیک های غیر تخصصی و غیر قانونی مراجعه کنند که نتیجه آن، عدم رضایت از فرم لب بعد از تزریق است. یادتان باشد که تزریق ژل لب، امری فوق العاده حساس است که به دقت و تجربه بالایی نیاز دارد. در صورتی که از فرم لب خود پس از تزریق راضی نبودید می توانید با مراجعه به یک پزشک حرفه ای و متخصص، ژل یا فیلر لب خود را تخلیه نمایید.

تخلیه ژل لب، قبل و بعد با سوزن
تخلیه ژل لب، قبل و بعد با سوزن

روش های تخلیه ژل لب 

تخلیه ژل لب کاری حرفه ای و تخصصی است که در مراحل مختلفی انجام می شود. به طور کلی دکتر میعاد مهدوی از روش های مختلفی برای تخلیه فیلر لب استفاده می کنند. در ادامه برخی از این روش ها را به شما دوستان عزیز معرفی می کنیم.

تخلیه ژل لب با جراحی

یکی از روش های تخلیه ژل لب، جراحی است. این روش در صورتی انتخاب می شود که ژل لب شما از نوع سیلیکونی باشد. این ژل ها بافت منسجمی دارند و تخلیه آن ها از لب بدون جراحی امکان پذیر نیست. در این روش پزشک با استفاده از ابزارهای خاص، شکاف کوچکی در لب ایجاد کرده و ژل را تخلیه می کند.

تخلیه ژل لب با آنزیم

از دیگر روش های تخلیه ژل لب می توان به تزریق آنزیم اشاره کرد. این روش بیشتر در مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که در تزریق ژل لب روسی از ماده هیالورونیک اسید استفاده شده باشد. تزریق آنزیم باعث تجزیه ژل شده و آن را از بین می برد. آنزیم ها سازگاری بالایی با پوست دارند، بنابراین استفاده از این روش بین پزشکان زیبایی بسیار مرسوم است. البته قبل از تزریق باید از حساسیت نداشتن زیبا جو نسبت به ماده تزریقی، مطمئن شوند.

تخلیه ژل لب با سوزن

از دیگر روش ها می توان به تخلیه ژل لب با سوزن اشاره کرد. این روش در مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که غلظت ژل تزریق شده کم باشد و کیست های کوچکی روی لب ایجاد شده باشند. به این ترتیب پزشک می تواند با فرو کردن سوزن در کیست ها، ژل موجود در آن ها را به راحتی تخلیه کند.

جهت مشاوره و رزرو نوبت از طریق فرم نوبت دهی آنلاین و یا تلفن های تماس کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک – اسلامشهر  استفاده نمایید.

021-44813133

کلینیک پونک

رزرو نوبت آنلاین

مشاوره و رزرو نوبت

021-56165064

کلینیک اسلامشهر

ایجاد کیست پس از تزریق ژل لب و تخلیه آن
ایجاد کیست پس از تزریق ژل لب و تخلیه آن

مراقبت های قبل و بعد از تخلیه ژل لب

تخلیه ژل لب، نیز مثل تزریق ژل لب روسی، قبل و بعد از انجام کار باید با مراقبت هایی همراه باشد. برای مثال قبل از تخلیه، باید حتما با پزشک خود یک جلسه مشاوره برگزار کنید. در این جلسه پزشک از شما در مورد بیماری های خاص و داروهای مصرفی، سوالاتی می پرسد که باید با دقت زیاد به آن ها جواب دهید. سپس با معاینه لب، روش تخلیه را انتخاب می کند. همچنین توصیه های قبل از تخلیه را به شما گوشزد خواهد کرد. برای مثال به شما توصیه می کند که یک هفته قبل از تزریق از مصرف داروهای رقیق کننده جریان خون خودداری کنید.

حال بعد از تخلیه ژل لب باید چه مراقبت هایی انجام داد؟ پس از تخلیه، در صورت داشتن درد و کبودی می توانید از کمپرس های یخ استفاده کنید. یادتان باشد که تا 24 ساعت پس از تزریق، حق استفاده از مواد آرایشی و بهداشتی را نخواهید داشت. بهتر است تا دو هفته پس از تزریق از آشامیدن مشروبات الکلی و مصرف دخانیات شدیدا خودداری کنید. همچنین به شما توصیه می شود که تا ده روز در معرض تابش مستقیم نور آفتاب قرار نگیرید.

هزینه تخلیه ژل لب چقدر است؟

 تخلیه ژل لب چقدر هزینه دارد؟ احتمالا این سوال به ذهن شما نیز خطور کرده است. همان طور که تزریق ژل لب روسی با هزینه هایی همراه است، تخلیه آن نیز شامل هزینه می باشد. البته این هزینه یک مقدار ثابت و مشخص نیست و مقدار آن با توجه به ملاک های مختلفی تعیین می شود. در ادامه برخی از این ملاک ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

  • روش تخلیه: یکی از مهم ترین ملاک ها در تعیین قیمت تخلیه ژل لب، روش انتخابی است. همان طور که گفته شد، روش های مختلفی برای تخلیه ژل لب وجود دارد. برخی از این روش ها مثل جراحی، به دقت و تجربه بیشتری نیاز دارد. بنابراین نوع روش انتخاب شده، روی قیمت تخلیه ژل تاثیر گذار است. برای مثال روش جراحی از تخلیه ژل با سوزن، هزینه بیشتری دارد.
  • میزان ژل تخلیه شده: از دیگر ملاک های تاثیر گذار بر قیمت تخلیه ژل لب می توان به میزان ژلی که از لب خارج می شود، اشاره کرد. هر چه کار پیچیده تر و میزان ژل تخلیه شده بیشتر باشد، هزینه انجام کار نیز به مراتب بیشتر خواهد شد.
  • مهارت پزشک: از دیگر ملاک های موثر بر قیمت تخلیه ژل لب می توان به مهارت و تجربه پزشک اشاره کرد. همان طور که گفتیم، این کار پر ریسک بوده و به دقت بالایی نیاز دارد. بنابراین باید مراجعه به یک پزشک متخصص و حرفه ای را در اولویت قرار دهید. شایان ذکر است که دستمزد پزشک متخصص تفاوت چندانی با سایر پزشک ها ندارد. این در حالی است که کیفیت انجام کار توسط پزشک متخصصی مثل دکتر میعاد مهدوی، چند برابر خواهد بود.

اهمیت مراجعه به یک پزشک حرفه ای برای تخلیه ژل لب

تا به این جای کار در مورد تزریق ژل لب روسی و تخلیه ژل لب توضیحاتی دادیم. همان طور که گفتیم، تخلیه فیلر بیشتر به دلیل وجود نقص در فرم لب یا عدم سازگاری ژل با پوست صورت می گیرد. تمامی این مشکلات در نتیجه مراجعه به یک پزشک غیر حرفه ای و کار نابلد اتفاق می افتند. بنابراین برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی باید به پزشکی حرفه ای و معتبر مراجعه نمایید. در هر صورت، اگر چنین مشکلاتی اتفاق افتادند، دیگر نباید به پزشک قبلی خود اعتماد کنید.

تخلیه ژل لب کاری سخت و پر چالش است که باید حتما توسط پزشکان حرفه ای و متخصص انجام شود. دکتر میعاد مهدوی یکی از بهترین پزشک های زیبایی در حوزه تزریق ژل لب روسی و تخلیه آن می باشد. در صورت بروز مشکلاتی مثل عدم رضایت از فرم لب بعد از تزریق، عدم سازگاری ژل با پوست، ایجاد کیست روی لب و… می توانید روی توانایی و دانش دکتر مهدوی حساب باز کنید. ایشان در زمینه تزریق فیلر و ژل، دوره های آموزشی تخصصی نیز برگزار می کنند. پس با خیال راحت می توانید برای درمان به دکتر مهدوی مراجعه کنید.

تخلیه ژل لب در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون درد انجام می شود. محیط کلینیک کاملا استریل بوده و دکتر برای انجام کار از بهترین ابزارها و متریال ها استفاده می کنند. برای مشاهده درصد رضایت از ارائه خدمات در کلینیک دکتر مهدوی، تنها کافی است سری به وب سایت یا صفحه اینستاگرامی ایشان بزنید.

قبل و بعد از تخلیه ژل لب
قبل و بعد از تخلیه ژل لب

خلاصه و جمع بندی مطلب

در مقاله امروز در مورد تخلیه ژل لب و دلایل نیاز به آن توضیحاتی دادیم. گفته شد که افراد به دلایل مختلفی مثل عدم سازگاری تزریق ژل لب روسی، فرم نامناسب لب پس از تزریق و… به تخلیه نیاز پیدا می کنند. در ادامه تلاش کردیم روش های تخلیه و موارد استفاده از آن ها را به شما عزیزان معرفی کنیم. همچنین در مورد مراقبت های قبل و بعد از تخلیه فیلر لب، به شما توضیحاتی دادیم. در ادامه تلاش کردیم شما عزیزان را با بهترین پزشک تهرانی برای تخلیه فیلر یا ژل لب آشنا کنیم. در مورد خدمات دکتر مهدوی و مزایای مراجعه به ایشان نیز توضیحاتی به شما دادیم.

سوالات متداول

دوره نقاهت پس از تخلیه ژل لب چقدر است؟

بعد از تخلیه ژل لب به دوره نقاهت طولانی مدتی نیاز ندارید. درد خفیف پس از تخلیه نهایتا 2 تا 3 روز بعد از بین می رود و شما می توانید به روال عادی زندگی خود باز گردید.

باید بگوییم که فرایند تخلیه ژل لب با هیچ دردی همراه نیست. در واقع پیش از تخلیه، ناحیه مورد نظر بی حس می شود و شما هیچ دردی احساس نخواهید کرد. البته بعد از تزریق ممکن است درد خفیفی احساس کنید که با کمپرس یخ و داروهای آرام بخش، تسکین پیدا می کند.

خیر، امکان رزرو نوبت برای تخلیه ژل لب در کلینیک زیبایی دکتر مهدوی به صورت تلفنی نیز برای شما وجود خواهد داشت.

Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 76