صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

قیمت لیفت صورت با نخ چقدر است؟

قیمت لیفت صورت با نخ چطور تعیین می شود؟|دکتر میعاد مهدوی

فهرست مطالب

مقدمه

قیمت لیفت صورت با نخ چطور تعیین می شود؟ همان طور که می دانید، لیفت با نخ، به عنوان یکی از بهترین راه ها برای جوان سازی صورت و لیفت کردن آن به شمار می رود. در حال حاضر این روش با استقبال بسیار خوبی از سوی زیبا جویان مواجه شده است. به همین دلیل ممکن است قیمت آن برای شما نیز مهم باشد. لازم است بدانید که قیمت لیفت با نخ یک مقدار ثابت نیست. در واقع این روش با توجه به ملاک های مختلفی، قیمت گذاری می شود.

احتمالا شما نیز دوست دارید بدانید که قیمت لیفت صورت با نخ چقدر است؟ باید بگوییم که یکی از مهم ترین گام ها در روش لیفت با نخ، مراجعه به یک کلینیک خوب و حرفه ای است. در غیر این صورت، ممکن است نتیجه ای دلخواه و متناسب با هزینه پرداخت شده، دریافت نکنید. کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی به عنوان یکی از برجسته ترین مراکز لیفت با نخ در ایران شناخته می شود. دکتر مهدوی به قدری در حوزه زیبایی توانمند هستند که کلاس های آموزشی مرتبط را نیز به صورت تخصصی برگزار می کنند. در این محتوا قصد داریم در مورد لیفت صورت با نخ و هزینه آن در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی صحبت کنیم. پس همراه ما باشید.

هزینه لیفت با نخ در کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر میعاد مهدوی
هزینه لیفت با نخ در کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر میعاد مهدوی

قیمت لیفت با نخ صورت دقیقا چقدر است؟

اگر به دنبال  قیمت لیفت صورت با نخ هستید، باید در وهله اول بدانید که نمی توان قیمتی دقیق و ثابت برای آن در نظر گرفت. این روش با استفاده از نخ های مختلف انجام می شود که هر یک از آن ها ویژگی های متفاوتی دارند. از طرفی مهارت پزشک، برند تجهیزات مصرفی و… نیز در هر کلینیک متغیر است. بنابراین نمی توان محدوده قیمت مشخصی برای لیفت ابرو با نخ تعیین کرد. البته باید در نظر داشته باشید که این روش به جراحی نیاز ندارد و هزینه آن نیز بسیار کمتر از جراحی پلاستیک است.

جهت مشاوره و رزرو نوبت از طریق فرم نوبت دهی آنلاین و یا تلفن های تماس کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک – اسلامشهر  استفاده نمایید.

021-44813133

کلینیک پونک

رزرو نوبت آنلاین

مشاوره و رزرو نوبت

021-56165064

کلینیک اسلامشهر

نحوه تعیین قیمت هر نخ لیفت صورت

همان طور که در بخش های قبلی مقاله گفته شد، قیمت لیفت صورت با نخ با توجه به نکات مختلفی تعیین می شود. یکی از مهم ترین ملاک ها، نوع نخ است. در روش لیفت با نخ، نخ های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. در این بخش قصد داریم انواع مختلف نخ لیفت صورت و محدوده قیمت آن ها را به شما معرفی کنیم.

  • نخ مونو: نخ مونو به عنوان یکی پرکاربردترین نخ های لیفتینگ شناخته می شود. این نخ جزء نخ های تک رشته ای و بدون خار است و دارای استحکام کششی فوق العاده ای می باشد. نخ های مونو برای صورت و سایر نواحی بدن کاربرد دارند. از طرفی قیمت لیفت صورت با نخ مونو معمولا پایین است.
  • نخ کاگ: قیمت لیفت صورت با نخ کاگ نیز تقریبا مناسب است. این نخ قابل جذب بوده و با محیط زیست نیز سازگار می باشد. از نخ کاگ برای لیفت صورت در نواحی مختلف مثل گونه، ابرو، بینی، گردن، چانه و… استفاده می شود.
  • نخ سیلوئت: قیمت لیفت صورت با نخ سیلوئت کمی بالاست اما کیفیت و ماندگاری فوق العاده ای نیز دارد. این نخ با ورود به بافت پوست موجب تحریک آن شده و روند تولید کلاژن را افزایش می دهد. این در حالی است که در سایر نخ های لیفتینگ، تحریک کلاژنی صورت نمی گیرد.

در ادامه به صورت جدولی به بررسی ویژگی ها و قیمت لیفت صورت با نخ های مختلف می پردازیم.

نوع نخویژگی هاحدود نسبی قیمت به ازای هر شاخه نخ
نخ مونوقابل استفاده برای نقاط مختلف بدن، استحکام کششی خوب، قیمت مناسببین 400 تا 500 هزار تومان
نخ کاگخاردار، کمک به لیفت صورت و جوانسازی، سازگار با محیط زیستبین 650 تا 800 هزار تومان
نخ سیلوئتتحریک کلاژن، جوان سازی طبیعی پوست، ماندگاری بالا، سازگاری با پوستبین 1 میلیون تومان تا 1 میلیون و 500 هزار تومان

چرا قیمت لیفتینگ صورت با نخ در کلینیک های مختلف، متفاوت است؟

احتمالا تا به حال با تفاوت قیمت لیفت صورت با نخ در کلینیک های مختلف مواجه شده اید. حال دلیل این تفاوت قیمت چیست؟ چرا در برخی کلینیک ها قیمت ها ارزان تر و در برخی گران تر است؟ باید بگوییم که به طور کلی، سه نوع مرکز برای انجام لیفت شقیقه با نخ وجود دارد. اولین دسته از مراکز که ارزان ترین قیمت ها را به زیبا جویان ارائه می دهند، معمولا فاقد صلاحیت های قانونی هستند. این مراکز معمولا به صورت غیر قانونی فعالیت می کنند و کار آن ها با هیچ ضمانتی همراه نیست. در چنین مراکزی معمولا از نخ های بی کیفیت، فیک و فاقد استاندارد استفاده می شود، بنابراین هزینه لیفتینگ کمتر خواهد بود.

دومین دسته از مراکز، آن هایی هستند که قیمت متوسطی برای ارائه خدمات در نظر می گیرند. این کلینیک ها قانونی هستند اما از نخ های با کیفیت برای انجام کار استفاده نمی کنند. به علاوه معمولا پزشکانی که در این مراکز کار می کنند، از تخصص و تجربه بالایی برخوردار نیستند. به این ترتیب، نتیجه کار متوسط و ماندگاری آن نیز نسبتا خوب خواهد بود.

این در حالی است که قیمت لیفت صورت با نخ در مراکز معتبر و حرفه ای، کمی بالاتر از حد معمول است. لازم است بدانید که در مراکز معتبر، پزشکان متخصص و حرفه ای کار لیفت صورت را برای شما انجام می دهند. به علاوه در چنین مراکزی از بهترین برندهای نخ برای لیفتینگ صورت استفاده می شود. به این ترتیب، نتیجه کار عالی و دوام آن فوق العاده خواهد بود. در صورت مراجعه به چنین مجموعه هایی می توانید جوانی و شادابی پوست خود را بیش از 2 سال حفظ کنید.

خوشبختانه قیمت لیفت صورت با نخ در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، بسیار معقول و منطقی در نظر گرفته شده است. در این مجموعه از نخ سیلوئت آمریکایی اصل برای لیفت صورت استفاده می شود. به علاوه مهارت دکتر مهدوی در زمینه لیفتینگ فوق العاده است. شما با مراجعه به این مرکز و پرداخت هزینه ای معقول و به صرفه می توانید از بهترین خدمات برخوردار شوید.

استفاده از بهترین برندهای نخ لیفتینگ در کلینیک زیبایی دکتر مهدوی
استفاده از بهترین برندهای نخ لیفتینگ در کلینیک زیبایی دکتر مهدوی

نقش ناحیه مورد نظر در قیمت لیفت صورت با نخ

همان طور که می دانید، یکی از عوامل موثر بر قیمت لیفت صورت با نخ، ناحیه لیفتینگ است. قسمت های مختلفی روی صورت هستند که به کشیدگی یا به اصطلاح لیفتینگ، نیاز دارند. برای مثال هزینه لیفت پیشانی با نخ، از سایر نواحی بیشتر است. پیشانی یکی از بخش های صورت است که معمولا با گذر عمر دچار چین و چروک های زیادی می شود. بنابراین هزینه لیفت آن نیز بیشتر خواهد شد.

لازم است بدانید که قیمت لیفت نخ صورت به تعداد نخ مورد استفاده، میزان چین و چروک، ناحیه لیفتینگ و… بستگی دارد. پس به خاطر داشته باشید که هر چه چین و چروک های سطح پوست بیشتر باشند یا افتادگی بیشتری روی نواحی مختلف پوست مشاهده شود، هزینه لیفت کردن افزایش پیدا خواهد کرد.

قیمت لیفت صورت بانخ در کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر میعاد مهدوی

همان طور که گفتیم، قیمت لیفت صورت با نخ در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، کاملا معقول و به صرفه می باشد. نقش مراجعه به یک مرکز حرفه ای برای لیفت با نخ، در افزایش کیفیت کار، غیر قابل انکار است. طبق استناد به مقالات خارجی معتبر، کیفیت و  ماندگاری لیفتینگ صورت  به عوامل مختلفی بستگی دارد. از مهم ترین عوامل می توان به میزان حرفه ای بودن کلینیک، تجربه پزشک، نخ های مورد استفاده، مراقبت های بعد از لیفتینگ و… اشاره کرد.

بنابراین شما باید مراجعه به یک مرکز زیبایی معتبر را در دستور کار خود قرار دهید. در کلینیک زیبایی دکتر مهدوی از بهترین نخ ها برای لیفتینگ استفاده می شود. دکتر مهدوی پیش از آغاز کار، بسته بندی نخ ها را به شما نشان می دهند تا از اورجینال بودن آن ها، اطمینان پیدا کنید. سپس نخ ها را در مقابل چشم شما زیبا جویان عزیز آنباکسینگ می کنند. بنابراین با مراجعه به ایشان می توانید از سلامت و کیفیت روند کار، مطمئن باشید. به علاوه ایشان در کار خود مهارت فوق العاده ای دارند و عملیات لیفتینگ را با سرعت و دقت بالایی انجام می دهند.

قیمت لیفت صورت با نخ در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، کاملا مناسب است. به علاوه شما عزیزان می توانید با استفاده از تخفیف های در نظر گرفته شده، هزینه های خود را تا حدی کاهش دهید. دکتر مهدوی بعد از انجام کار، مراقبت های اساسی را به شما گوشزد می کنند. همچنین تا پایان دوره نقاهت با شما ارتباط دارند تا در صورت بروز مشکل، به سرعت آن را رفع کنند.

خلاصه و جمع بندی مطلب

در مقاله امروز به بررسی قیمت لیفت صورت با نخ پرداختیم. تلاش کردیم عوامل موثر بر هزینه لیفتینگ صورت با نخ را مورد بررسی قرار دهیم. در مورد انواع نخ و هزینه های حدودی آن ها نیز صحبت کردیم. همچنین درباره علت تفاوت قیمت در مراکز مختلف، نکاتی را برای شما عزیزان شرح دادیم. در ادامه تلاش کردیم که شما را با مزیت های مراجعه به یک کلینیک حرفه ای آشنا کنیم. همچنین در مورد قیمت لیفتینگ صورت با نخ در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی به شما توضیحاتی دادیم. امید است اطلاعات ذکر شده در این مقاله، شما را با نحوه محاسبه هزینه لیفت صورت با نخ، آشنا کرده باشد.

سوالات متداول

کدام نخ برای لیفت صورت ارزان تر و کدام گران تر است؟

به طور کلی قیمت لیفت صورت با نخ مونو معمولا ارزان می باشد. این در حالی است که نخ های سیلوئت، شامل هزینه های بالاتری می شوند. البته باید در نظر داشته باشید که هر نوع نخ در برندهای مختلفی تولید می شود، بنابراین در هر حال کمی تفاوت قیمت وجود خواهد داشت.

لیفت صورت با نخ سیلوئت، شامل مزیت های مختلفی می باشد. نخ های سیلوئت، شادابی طبیعی را برای پوست به ارمغان می آورند و روند کلاژن سازی در پوست را افزایش می دهند. به همین دلیل قیمت استفاده از آن ها کمی بیشتر خواهد بود.

خیر، قیمت لیفت صورت با نخ در برخی مراکز غیر معتبر، بسیار ارزان است اما شما نباید به چنین مجموعه هایی اعتماد کنید. در این مراکز معمولا از نخ های فیک و غیر استاندارد استفاده می شود. بنابراین ریسک مراجعه به چنین مجموعه هایی، بسیار زیاد است.

خیر، شما با هر شرایطی می توانید از تخفیف های مناسبتی کلینیک زیبایی دکتر مهدوی استفاده کنید. به این ترتیب می توانید هزینه لیفت پیشانی با نخ را کمی کاهش دهید.

Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 88