صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

آیا دستگاه لیزر خانگی کاربردی است؟ شرح مزایا و معایب

عکس دختری که با دستگاه لیزر خانگی پاهاش رو لیزر میکنه | دستگاه لیزر خانگی

فهرست مطالب

مقدمه

دستگاه لیزر خانگی در حال حاضر با استقبال نسبتا خوبی از سوی مردم مواجه شده است. رفع موهای زائد، یکی از بزرگ ترین چالش هایی است که اکثر افراد در طول زندگی خود با آن مواجه می شوند. برای رها شدن از شر موهای زائد، راه های زیادی پیش روی شما قرار دارند. برخی از این راه ها مانند کرم های موبر، تیغ های اصلاح و ژیلت ها، موم های موبر، دستگاه های اپیلاسیون و… نتایج موقتی دارند و برای چند روز شما را از شر موهای زائد خلاص می کنند. برخی از افراد رویش موی سریعی دارند و به همین دلیل، این روش ها برای آن ها کاربرد زیادی ندارند. در چنین حالتی چه می توان کرد؟

اگر می خواهید به طور کلی از شر موهای زائد خود خلاص شوید، بهتر است به کلینیک های حرفه ای مراجعه کنید. همچنین می توانید خرید دستگاه لیزر خانگی را در اولویت خود قرار دهید. البته باید بدانید که دستگاه های لیزر خانگی، کیفیت لیزرهای حرفه ای را ندارند. حال ممکن است بخواهید بدانید که قیمت لیزر موهای زائد بدن در کلینیک های تخصصی، چه تفاوتی با هزینه دستگاه های خانگی دارد. در این محتوا به بررسی تفاوت های دستگاه های لیزر خانگی و دستگاه های لیزر حرفه ای می پردازیم. همچنین هزینه کلی در هر دو روش را محاسبه خواهیم کرد. یادتان باشد که برای حذف کامل موهای زائد بدن باید به کلینیک های حرفه ای مراجعه کنید. اگر می خواهید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید، بهتر است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

انواع دستگاه لیزر خانگی و مزایا و معایب آن ها
انواع دستگاه لیزر خانگی و مزایا و معایب آن ها

دستگاه لیزر خانگی چیست؟

دستگاه لیزر خانگی چیست؟ در گام اول بهتر است به شما توضیح دهیم که این دستگاه ها مبتنی بر تکنولوژی نور هستند و با تاباندن اشعه روی پوست، به کاهش یا حذف موهای زائد کمک می کنند. شاید این سوال در ذهن شما شکل گیرد که آیا دستگاه های لیزر خانگی به اندازه لیزر موهای زائد در کلینیک های تخصصی کارایی دارند؟ باید بگوییم که متاسفانه پاسخ این سوال منفی است. لیزرهای خانگی می توانند به کاهش تعداد و سرعت رویش موی زائد در بدن شما کمک کنند اما توانایی حذف کامل موهای زائد را ندارند.

دستگاه لیزر خانگی خوبه؟ بررسی مزایا و معایب دستگاه های لیزر خانگی

دستگاه لیزر خانگی برای کاهش ضخامت و سرعت رشد موهای زائد در بدن شما مناسب است. به طور کلی، دستگاه های لیزر خانگی کارایی متوسطی دارند. استفاده از این دستگاه ها با مزایا و معایبی همراه است. در جدول زیر می توانید مزایا و معایب استفاده از دستگاه های لیزر خانگی را مشاهده کنید.

مزایای دستگاه لیزر خانگیمعایب دستگاه لیزر خانگی
کمک به رفع خجالت ناشی از مراجعه به اپراتورهای لیزراین دستگاه ها معمولا موجب حذف دائمی موهای زائد شما نمی شوند.
دارای چند سری قابل تعویض است. بنابراین چند نفر می توانند از یک دستگاه استفاده کنند.ممکن است با نحوه تنظیم درجه دستگاه برای نقاط مختلف بدن آشنایی نداشته باشید. این کار فقط از عهده پزشک های متخصص و اپراتورهای حرفه ای بر می آید.
کمک به کاهش ضخامت موهای زائدممکن است با توجه به عدم دانش کافی در این زمینه، دستگاه با کیفیتی خریداری نکنید.
کمک به کاهش سرعت رشد موهای زائداحتمال تغییر رنگ و التهاب جزئی در نواحی لیزر
قیمت نسبتا به صرفه در مقایسه با جلسات لیزر تخصصیممکن است دستگاه های فیک و فاقد استاندارد را خریداری کنید.
عدم ایجاد عارضه خاص برای پوستامکان بروز حساسیت های پوستی وجود دارد.

دستگاه لیزر خانگی برای ناحیه تناسلی مناسب است؟

از دیگر سوالات مهم در زمینه استفاده از دستگاه لیزر خانگی، میزان اثر بخشی آن روی ناحیه تناسلی می باشد. آیا دستگاه لیزر خانگی برای رفع موهای زائد بیکینی مناسب است؟ لازم است بدانید که رفع موهای زائد در ناحیه تناسلی، معمولا دیرتر از سایر نقاط بدن جواب می دهد. زمانی که به کلینیک های حرفه ای و تخصصی مراجعه می کنید، معمولا تعداد جلسات لیزر بیکینی شما بیشتر از حد معمول می شوند. حال تصور کنید که می خواهید این عملیات را با دستگاهی ضعیف تر انجام دهید. طبق بررسی های صورت گرفته، دستگاه های لیزر خانگی نمی توانند موهای ناحیه تناسلی را به صورت کامل حذف کنند. البته استفاده از این دستگاه برای کاهش رویش موی زائد در ناحیه تناسلی موثر خواهد بود اما نتیجه ای قطعی و دائمی به همراه ندارد.

پس بهتر است روی دستگاه لیزر خانگی برای ناحیه تناسلی حساب ویژه ای باز نکنید. پیشنهاد ما به شما این است که برای ناحیه تناسلی، به یک کلینیک حرفه ای و معتبر مراجعه نمایید. در کلینیک تخصصی دکتر میعاد مهدوی از بهترین دستگاه های لیزر استفاده می شود. بنابراین شما می توانید تنها طی چند جلسه، تمامی موهای زائد بدن خود را حذف نمایید.

جهت مشاوره و رزرو نوبت از طریق فرم نوبت دهی آنلاین و یا تلفن های تماس کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک – اسلامشهر  استفاده نمایید.

021-44813133

کلینیک پونک

رزرو نوبت آنلاین

مشاوره و رزرو نوبت

021-56165064

کلینیک اسلامشهر

عکس دختری که پاهاش رو با دستگاه لیزر خانگی لیزر میکنه |قیمت دستگاه لیزر خانگی
قیمت دستگاه لیزر خانگی بهتر است یا کلینیک های تخصصی؟

مقایسه هزینه لیزر خانگی با کلینیک های حرفه ای در تهران

اگر بخواهیم قیمت دستگاه لیزر خانگی را با دستگاه های تخصصی موجود در کلینیک ها محاسبه کنیم، باید بگوییم که دستگاه های لیزر خانگی، قیمت به صرفه تری دارند. در واقع چند نفر می توانند از یک دستگاه لیزر خانگی استفاده کنند. البته سری دستگاه باید برای استفاده هر شخص تعویض شود. بنابراین شما با استفاده از این دستگاه ها می توانید هزینه های خود را تا حدی کاهش دهید. البته باید در نظر داشته باشید که دستگاه های لیزر خانگی، نتیجه ای دائمی به همراه ندارند.

قیمت لیزر موهای زائد بدن در کلینیک های حرفه ای، به ازای هر جلسه تعیین می شود. هزینه هر جلسه لیزر با توجه به ملاک های مختلفی تعیین خواهد شد. برای مثال ناحیه لیزر روی قیمت آن تاثیر مستقیم دارد. لیزر برخی قسمت های بدن، قیمت کمتری نسبت به سایر قسمت ها خواهد داشت. نوع کلینیک و دستگاه مورد استفاده در آن نیز، روی قیمت نهایی لیزر تاثیر گذار است. برخی دستگاه ها کیفیت بیشتری دارند و نتیجه موثر تری از خود ارائه می دهند. در نتیجه قیمت استفاده از دستگاه های حرفه ای بیشتر خواهد بود. در واقع شما به تناسب نتیجه ای که دریافت می کنید، هزینه پرداخت خواهید کرد.

پس می توان این طور گفت که هزینه دستگاه لیزر خانگی نسبت به لیزرهای تخصصی کمتر است. این در حالی است که با مراجعه به کلینیک های تخصصی، می توانید نتیجه موثر تر و سریع تری دریافت کنید. پس پیشنهاد ما به شما این است که با مراجعه به کلینیک های تخصصی و پرداخت هزینه ای متوسط، نتیجه ای قطعی و دائمی دریافت نمایید.

انواع دستگاه لیزر خانگی برای رفع موهای زائد بدن
آیا دستگاه لیزر خانگی برای حذف موهای زائد موثر است؟

عوارض دستگاه لیزر خانگی چیست؟

به طور کلی، عارضه خاصی برای دستگاه لیزر خانگی تعریف نشده است. البته باید توجه داشته باشید که شما با نحوه کارایی دستگاه و تنظیم درجه آن آشنا نیستید. در نتیجه ممکن است نتوانید این عملیات را در کیفیت بالایی انجام دهید. به علاوه دستگاه های لیزر خانگی زیادی در بازار وجود دارند که شما از کیفیت و نتیجه بخشی آن ها خبر ندارید. در نتیجه خرید دستگاه های لیزر خانگی، کاری پر ریسک است. ممکن است نتوانید به دستگاه های اورجینال و با کیفیت دسترسی پیدا کنید و در این صورت، از نظر مالی ضرر خواهید کرد. به علاوه ممکن است دستگاه های لیزر خانگی باعث تغییر رنگ پوست و التهاب جزئی شوند.

به طور کلی، بهتر است به جای ریسک خرید دستگاه لیزر خانگی به کلینیک های حرفه ای و معتبر مراجعه کنید. در کلینیک های تخصصی، از دستگاه های با کیفیتی استفاده می شود. بنابراین روند حذف موهای زائد با سرعت بیشتری انجام خواهد شد. در نظر داشته باشید که باید به کلینیکی مراجعه کنید که اصول بهداشتی در آن رعایت شود.

کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی یکی از بهترین مراکز لیزر موهای زائد در ایران شناخته می باشد. شما با مراجعه به این مرکز می توانید تنها طی چند جلسه، موهای زائد خود را به طور کامل حذف کنید. محیط این مرکز به صورت مستمر استریل می شود. در نتیجه با مراجعه به مطب زیبایی دکتر میعاد مهدوی، نیازی نیست که نگران ابتلا به بیماری های پوستی یا مقاربتی باشید. قیمت های ارائه شده در این کلینیک نیز کاملا منصفانه تعیین شده اند. به علاوه شما می توانید از تخفیف های مناسبتی مخصوص زیبا جویان استفاده کنید و از این طریق، در هزینه های لیزر خود صرفه جویی کنید.

دستگاه لیزر خانگی برای ناحیه تناسلی و پا موثر است؟
دستگاه لیزر خانگی برای ناحیه تناسلی و پا موثر است؟

خلاصه و جمع بندی مقاله

در مقاله امروز در مورد دستگاه لیزر خانگی به شما عزیزان توضیحاتی دادیم. ابتدا به شما یاد دادیم که دستگاه لیزر خانگی چیست و چه کاربردی دارد؟ در مورد نحوه عملکرد این دستگاه ها و اثر بخشی آن ها نیز نکاتی را شرح دادیم. تلاش کردیم شما دوستان عزیز را با مزایا و معایب استفاده از دستگاه های لیزر خانگی آشنا کنیم. توضیح دادیم که این دستگاه ها، نتیجه دائمی ندارند و با استفاده از آن ها نمی توانید موهای زائد خود را به طور کامل حذف نمایید. همچنین در مورد تفاوت هزینه های ناشی از دستگاه های لیزر خانگی با لیزرهای تخصصی، صحبت کردیم.

در نهایت به شما پیشنهاد کردیم که بهتر است به جای استفاده از دستگاه لیزر خانگی از لیزرهای تخصصی استفاده کنید. در پایان مقاله نیز کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی را به شما دوستان عزیز معرفی کردیم. تلاش کردیم مزیت های مراجعه به این مرکز تخصصی را برای شما زیبا جویان عزیز شرح دهیم.

سوالات متداول

دستگاه لیزر خانگی بهتر است یا دستگاه تخصصی لیزر؟

دستگاه های تخصصی لیزر به مراتب بهتر از دستگاه لیزر خانگی هستند. دستگاه های لیزر خانگی نمی توانند نتیجه ای قطعی و دائمی به شما ارائه دهند. به علاوه اثر بخشی آن ها نیز نسبت به دستگاه های تخصصی، کمتر می باشد. در نتیجه دستگاه های تخصصی لیزر، کیفیت بالاتری نسبت به لیزر خانگی دارند.

قیمت دستگاه لیزر خانگی با توجه به ملاک های مختلفی تعیین می شود. از مهم ترین ملاک ها می توان به برند دستگاه، اورجینال یا فیک بودن آن، تعداد سری های موجود در هر دستگاه و… اشاره کرد.

از مهم ترین مزایای استفاده از دستگاه های لیزر خانگی می توان به صرفه جویی در هزینه ها اشاره کرد. به علاوه با این دستگاه ها، خیال شما از بابت ایمنی و بهداشت راحت خواهد شد. متاسفانه در برخی کلینیک ها، نکات ایمنی رعایت نمی شوند و ممکن است دچار بیماری های پوستی یا عفونی شوید.

خیر، این دستگاه ها باعث کاهش ضخامت موهای زائد و کاهش سرعت رویش آن ها می شوند. با استفاده از این دستگاه های خانگی نمی توان موهای زائد را به طور کامل از بین برد. بنابراین بهتر است برای رهایی کامل از شر موهای زائد از دستگاه های تخصصی استفاده کنید.

Rate this post
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 96