صفحه اصلی اسلامشهر پونک اینستاگرام

بوتاکس زیر بغل در بهترین کلینیک تهران

طبق تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا یا FDA ، بوتاکس زیر بغل یک روش درمانی عالی برای کنترل و مهار فعالیت بیش از حد غدد عرق موجود در ناحیه زیر بغل می باشد. در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی از بوتاکس برای جوانسازی و کنترل غدد تولید کننده عرق در ناحیه زیر بغل استفاده می شود.  تزریق بوتاکس نوعی سم به نام بوتولینوم است که توسط نوعی باکتری تولید می گردد. این سم باعث فلج کردن ماهیچه ها و اعصاب ناحیه مورد نظر می شود.

برخی از افراد در ناحیه زیر بغل خود غدد تعریق فعالی دارند، به همین دلیل همواره لباسشان خیس است. این افراد برای جلوگیری از پخش شدن بوی نامطبوع عرق، مدام از اسپری ها، مام ها، ادکلن و عطرهای مختلف استفاده می کنند. با بوتاکس به زیر بغل می توانید فعالیت غدد تعریق واقع در ناحیه زیر بغل را کنترل کنید.

بوتاکس زیر بغل باید حتما تحت نظر پزشکی متخصص و حرفه ای انجام شود. در واقع اگر می خواهید بهترین نتیجه و بیشترین ماندگاری را دریافت کنید، باید حتما به یک پزشک متخصص پوست با تجربه و ماهر مراجعه نمایید. دکتر میعاد مهدوی توانایی و مهارت بالایی در زمینه بوتاکس دارند. سالانه بسیاری از زیبا جویان جهت انجام تزریق بوتاکس زیر بغل به کلینیک زیبایی دکتر مهدوی مراجعه می کنند. از مهم ترین دلایل استقبال از کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی می توان به تجربه بالای ایشان اشاره کرد. ایشان به قدری در کار خود تخصص دارند که دوره تدریس بوتاکس را نیز برگزار می کنند. در ادامه در مورد نحوه کار دکتر مهدوی، هزینه بوتاکس زیر بغل و سایر اطلاعات مربوط به آن توضیحاتی می دهیم.

فهرست مطالب

بوتاکس زیر بغل چیست؟

بوتاکس زیر بغل یک روش مناسب برای کاهش ترشح عرق در ناحیه زیر بغل است. بوتاکس با مسدود کردن سیگنال های اعصابی که مسئول تعریق هستند، به بهبود مشکل کمک می کند. با انجام بوتاکس اعصاب توانایی رساندن فرمان تعریق را به مغز ندارند.

تعریق یکی از مکانیسم های طبیعی بدن انسان برای محافظت از خود است. انجام فعالیت های بدنی سنگین، ورزش، گرمای هوا، اضطراب و استرس می توانند باعث فعالیت غدد عرق در بدن گردند. اگر تعریق بدن بیشتر از حد نرمال باشد و یا بدون انجام فعالیت های ورزشی و یا گرمای هوا، عمل تعریق  بیش از حد رخ دهد،  به آن هایپرهیدروزیس گفته می شود.  تعریق بیش از اندازه یا هایپرهیدروزیس یک عارضه بسیار آزاردهنده است.

خوشبختانه (Underarm botox)آندر آرم بوتاکس یا همان بوتاکس زیر بغل به عنوان روشی تایید شده در سازمان غذا و داروی آمریکا یا همان FDA شناخته می شود. در این روش دکتر با استفاده از ماده ای به نام بوتاکس، باعث مسدود شدن غدد و اعصاب فعال در نواحی مختلف بدن می شود. تزریق باید در نواحی خاصی که امکان تعریق بیشتری دارند، صورت بگیرد. پس از انجام این روش، تعریق شما به حد چشمگیری کاهش پیدا می کند.

پیشنهاد مطالعه بیشتر:

همه چیز درباره بوتاکس کف دست برای تعریق 👌

لیفت ابرو با بوتاکس چیست و چگونه انجام می‌شود؟ 😍

بوتاکس زیر بغل | کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی
تزریق بوتاکس زیر بغل در کلینیک دکتر میعاد مهدوی

مزایای بوتاکس زیر بغل

بوتاکس زیر بغل یک روش درمانی کم تهاجمی برای حل مشکل هایپرهیدروزیس می باشد. روش های درمان دارویی، غیر دارویی و خوراکی برای حل مشکل هایپرهیدروزیس پیشنهاد می شوند.  در برخی موارد پزشکان برای حل مشکل از جراحی جهت مسدود کردن اعصاب و غدد استفاده می کنند. بوتاکس برای زیر بغل کمک می کند تا از روش های تهاجمی تر برای درمان مشکل استفاده نشود.  

حال ممکن است به این مسئله فکر کنید که بوتاکس زیر بغل چه مزیت هایی دارد؟ باید بگوییم که مزیت های زیادی برای این روش تعریف شده است. ایجاد بوی بد تعریق می تواند مشکلات زیادی برای شما ایجاد کند. افراد مختلف ممکن است به خاطر این بوی آزار دهنده از شما فاصله بگیرند. حتی اگر هر روز هم دوش بگیرید، باز نمی توانید بوی بد عرق را از بین ببرید. این در حالی است که با تزریق بوتاکس زیربغل می توانید تمامی این مشکلات را به راحتی رفع کنید. در ادامه به برخی از مزیت های مهم این روش اشاره خواهیم کرد.

 • تاثیر مثبت بر روابط اجتماعی
 • افزایش اعتماد به نفس
 • از بین رفتن عوارض ناشی از مصرف داروها برای درمان برخی بیماری های خاص
 • فاقد خونریزی، کبودی و تورم
 • احساس درد کم در زمان تزریق
 • درمان سرپایی و بدون نیاز به بستری شدن در کلینیک درمانی
 • روشی کم تهاجمی نسبت به روش های درمانی دیگر
 • عدم نیاز به استفاده مداوم از محصولات بهداشتی نظیر مام، اسپری و عطر

بوتاکس زیر بغل چگونه انجام می شود؟

بوتاکس زیر بغل تنها در یک جلسه درمانی و مدت زمان کوتاه انجام می شود. پزشک متخصص ابتدا نواحی مورد نظر را مشخص می کند. برای جلوگیری از بروز درد در زمان تزریق از مواد بی حس کننده و یا یخ استفاده می شود. در ادامه پزشک مواد بوتاکس را با استفاده از سوزن های ریز به لایه های زیرین پوست تزریق می کند.

حال ممکن است فکر کنید که بوتاکس زیر بغل در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی چطور انجام می شود؟ باید بگوییم که دکتر میعاد مهدوی با دقت و مهارت بالایی که دارند این کار را طی مدت زمانی کوتاه انجام می دهند. شایان ذکر است که محیط کلینیک و تمامی ابزارها ، ضدعفونی و بهداشتی هستند. پس نیازی به نگرانی در مورد سلامت تزریق نیست. در ادامه مراحل تزریق بوتاکس زیر بغل را برای شما عزیزان شرح می دهیم.

 1. در مرحله اول از روش بوتاکس زیر بغل، دکتر محل مورد نظر را به خوبی و با استفاده از مواد موثر، ضد عفونی می کنند.
 2. در مرحله دوم، دکتر میعاد مهدوی با توجه به دانشی که در مورد غدد تعریق دارند، نقاط تزریق را علامت گذاری می کنند. تزریق باید در نقاط مشخص شده انجام شود.
 3. در مرحله سوم از تزریق بوتاکس زیر بغل، دکتر میعاد مهدوی جهت جلب اعتماد بیشتر مراجعه کننده، بسته بندی بوتاکس را به او نشان داده و تاریخ تولید و انقضای محصول را بررسی می کنند. سپس بسته بندی بوتاکس و سوزن های مورد نظر را جلوی چشم مراجعه کننده آنباکسینگ می کنند.
 4. مرحله بعدی به بی حسی مربوط می شود. دکتر مهدوی با استفاده از داروهای مناسب، محل تزریق را بی حس می کند تا مراجعه کننده هیچ دردی حین تزریق احساس نکند.
 5. مرحله پنجم که همان مرحله آخر است، به تزریق مربوط می شود. دکتر مهدوی با دانشی که دارند، سوزن را در عمق مناسبی از پوست فرو می کنند. این کار با سرعت تقریبا بالایی انجام می شود.

جهت مشاوره و رزرو نوبت از طریق فرم نوبت دهی آنلاین و یا تلفن های تماس کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک – اسلامشهر  استفاده نمایید.

021-44813133

کلینیک پونک

رزرو نوبت آنلاین

مشاوره و رزرو نوبت

021-56165064

کلینیک اسلامشهر

تزریق بوتاکس زیر بغل و ماندگاری آن| بوتاکس زیر بغل مردان
تزریق بوتاکس زیر بغل و ماندگاری آن

ماندگاری بوتاکس برای زیر بغل

بوتاکس زیر بغل یک روش درمانی مناسب برای کنترل فعالیت غدد عرق ناحیه زیر بغل است. به طور کلی حدود 90 درصد افرادی که بوتاکس تعریق را انجام داده اند از نتیجه بوتاکس رضایت داشته اند.این در حالی است که تمامی مراجعه کنندگان به کلینیک زیبایی دکتر مهدوی رضایت کاملی از روند انجام کار و نتایج آن دارند. مدت زمان ماندگاری نتیجه بوتاکس حدود 6 ماه بوده و بعد از گذشت این مدت زمان تزریق باید تکرار شود.البته با توجه به مشاهدات به دست آمده، مراجعه کنندگان به کلینیک دکتر میعاد مهدوی بیشترین ماندگاری بوتاکس را داشته اند. در برخی موارد بوتاکس تزریق شده به زیر بغل برای مراجعه کنندگان دکتر مهدوی، به یک سال نیز رسیده است. در واقع با دقت به نکاتی می توان تا حدودی ماندگاری بوتاکس زیر بغل را افزایش داد. 

عوامل مختلفی در ماندگاری نتیجه بوتاکس زیر بغل تاثیرگذار هستند که عبارتند از:

 • کیفیت مواد بوتاکس: مدت زمان ماندگاری مواد بوتاکس با کیفیت تر تا 12 ماه می رسد.
 • میزان متابولیسم بدن: افرادی که به دلایل شغلی فعالیت زیادی دارند باید بدانند که سوخت و ساز بالای بدن موجب می شود تا بوتاکس جذب بدن شده و تاثیر آن از بین برود.
 • تکرار تزریق: اگر تزریق بوتاکس در فواصل زمانی مشخص انجام گردد، تاثیرگذاری بهتری خواهد داشت. توصیه متخصصین فواصل زمانی 7 الی 10 ماه برای تکرار تزریق می باشد.
 • مهارت پزشک: یکی دیگر از ملاک هایی که روی ماندگاری بوتاکس زیر بغل تاثیر می گذارد، مهارت و تجربه پزشک می باشد. یک پزشک متخصص و حرفه ای می داند که باید تزریق را در چه نقاطی انجام دهد که بیشترین اثر بخشی را داشته باشد. همچنین در مورد میزان تزریق، عمق فرو کردن سوزن و… نیز اطلاعات خوبی دارد.

مراقبت های قبل از تزریق بوتاکس زیر بغل

افرادی که قصد دارند بوتاکس زیر بغل انجام دهند، باید حدود 3 الی 4 روز قبل از تزریق نباید زیر بغل خود را بتراشند و یا اصلاح کنند. همچنین مصرف نوشیدنی های الکلی و مصرف سیگار حدود یک هفته قبل از تزریق ممنوع است. مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین و ایبوپروفن هم قبل از تزریق ممنوع می باشد.

به طور کلی بهتر است قبل از انجام بوتاکس زیر بغل، یک جلسه مشاوره با پزشک متخصص داشته باشید. در این جلسه مشاوره پزشک از شما سوالاتی می کند. برای مثال در مورد بیماری ها یا داروهای مصرفی از شما سوال هایی می پرسد. همچنین در مورد روند درمان توضیح می دهد تا نگرانی های شما برطرف شوند. در صورتی که سوالی داشتید، می توانید در همین جلسه از پزشک بپرسید.

مراقبت های بعد از بوتاکس تعریق زیر بغل

دوره نقاهت بوتاکس زیر بغل کوتاه است اما برای کسب بهترین نتیجه از تزریق باید مراقبت های زیر را انجام دهید.یادتان باشد که رعایت این دستورالعمل ها می تواند موجب اثر بخشی بیشتر و افزایش ماندگاری بوتاکس شود.

 1. برای مدت 4 ساعت بعد از تزریق بوتاکس تعریق دراز نکشید.
 2. بروز سردرد بعد از تزریق امری طبیعی است. برای درمان سردرد از داروهای مسکن استفاده کنید.
 3. برای مدت 12 الی 24 ساعت بعد از تزریق از دئودورانت ها و محصولات عطری استفاده نکنید.
 4. بعد از تزریق از شوینده های ملایم و مناسب برای پوستتان استفاده کنید.
 5. ناحیه تزریق را ماساژ ندهید و منقبض نکنید.
 6. برای مدت یک هفته بعد از تزریق دوش گرفتن با آب گرم ممنوع است.
 7. انجام فعالیت های ورزشی سنگین، بلند کردن اجسام سنگین و هر عملی که موجب تعریق گردد، برای مدت یک هفته بعد از تزریق ممنوع است.
 8. برای کاهش درد، تورم و کبودی بعد از تزریق از کمپرس گرم استفاده نکنید.
 9. انجام موم، اپیلاسیون و لیزر زیر بغل برای مدت چند روز بعد از تزریق ممنوع است.
 10. مصرف داروهایی مانند آسپرین و ایبوپروفن برای چند روز بعد از تزریق ممنوع است.
 11. مصرف نوشیدنی های الکلی و کشیدن سیگار بعد از تزریق ممنوع است.
عملکرد بوتاکس روی تعریق
عملکرد بوتاکس روی تعریق

عوارض جانبی تزریق بوتاکس به زیر بغل

بوتاکس زیر بغل می تواند در برخی افراد عوارض جانبی ایجاد کند. اگر تزریق توسط یک پزشک متخصص با تجربه با مواد باکیفیت انجام گردد و مراقبت های پزشکی به درستی رعایت شود، احتمال بروز عوارض جانبی به حداقل خواهد رسید. البته به طور کلی نمی توان عوارض خاصی برای بوتاکس در نظر گرفت. مواردی که در ادامه ذکر شده است، طی چند روز به طور کامل از بین می روند و ماندگار نیستند.

 • تورم و کبودی
 • عفونت
 • ضعف در ناحیه عضلانی
 • سردرد و سرگیجه
 • مشکلات بینایی
 • خستگی
 • خشکی دهان
 • از دست رفتن کنترل مثانه
 • بروز نشانه های پوستی مانند کهیر
 • بروز مشکل در انجام کارهایی مانند تنفس، صحبت کردن، غذا خوردن
 • آنافیلاکسی

چه کسانی نمی توانند از بوتاکس زیر بغل استفاده کنند؟

 اکثر افراد می توانند از تزریق بوتاکس زیر بغل استفاده کنند اما این تزریق برای برخی از افراد ممکن است مضر باشد که عبارتند از:

 • افراد دچار ضعف عضلانی شدید
 • مبتلایان به بیماری های قلبی
 • افرادی که به مواد بوتاکس حساسیت دارند.
 • خانم های باردار و شیرده

هزینه بوتاکس در ناحیه زیر بغل چقدر است؟

ممکن است این سوال به ذهن شما خطور کند که هزینه بوتاکس زیر بغل چقدر است؟ در حال حاضر قیمتی دقیق و ثابت برای بوتاکس زیر بغل تعیین نشده است. در واقع قیمت بوتاکس زیر بغل، با توجه به ملاک های مختلفی تعیین می شود. در ادامه برخی از مهم ترین ملاک ها را با یکدیگر مورد بررسی قرار می دهیم.

 • نوع بوتاکس مصرفی: از مهم ترین ملاک های موثر بر قیمت نهایی بوتاکس زیر بغل می توان به نوع ماده مصرفی اشاره کرد. بوتاکس ها در برند ها و کیفیت های مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شوند. برخی برند ها کیفیت و قیمت بالاتری دارند. بنابراین نوع بوتاکس، روی قیمت آن تاثیر مستقیمی دارد.
 • مقدار بوتاکس مصرفی: از دیگر ملاک های موثر بر قیمت بوتاکس زیر بغل می توان به مقدار ماده مصرفی اشاره کرد. تشخیص مقدار تزریق به عهده پزشک است. هر چه مقدار بوتاکس مصرف شده در فرایند تزریق بیشتر باشد، قیمت نهایی کار نیز بیشتر خواهد شد.
 • مهارت پزشک: یکی دیگر از ملاک هایی که روی هزینه نهایی بوتاکس زیر بغل تاثیر گذار است، مهارت پزشک می باشد. یک پزشک متخصص کار خود را با دقت و مسئولیت بیشتری انجام می دهد. بنابراین پزشک متخصص و با تجربه دستمزد بیشتری برای کار دریافت می کند. البته این تفاوت قیمت اصلا به اندازه ای نیست که بخواهید نگران آن باشید. در واقع شما با صرف هزینه متوسطی می توانید بهترین نتیجه را دریافت کنید.
تزریق بوتاکس زیر بغل | دکتر میعاد مهدوی
مزایای بوتاکس زیر بغل

در فرایند تزریق بوتاکس به زیر بغل از چه موادی استفاده می شود؟ آیا این مواد مضر هستند؟

شاید این سوال به ذهن شما خطور کند که چه موادی در بوتاکس زیر بغل به پوست تزریق می شوند؟ باید بگوییم که بوتاکس ها انواع مختلفی دارند اما ماده اساسی در تمامی آن ها بوتولینیوم می باشد. این ماده توسط یک باکتری تولید می شود و هیچ ضرری برای پوست شما ندارد. بنابراین اصلا نیازی به نگرانی در مورد مضرات تزریق نیست. البته متاسفانه در برخی کلینیک های غیر قانونی از بوتاکس های تاریخ مصرف گذشته، فیک و غیر استاندارد استفاده می شود. این بوتاکس ها می توانند خطرات و مشکلات زیادی برای شما به همراه داشته باشند. بنابراین باید حتما در انتخاب پزشک دقت کنید.

بهترین پزشک برای تزریق بوتاکس زیر بغل کیست؟

تا به این جای کار در مورد بوتاکس زیر بغل و مزیت های مربوط به آن توضیحاتی دادیم. در ابتدای کار گفتیم که مراجعه به یک پزشک حرفه ای و متخصص برای بوتاکس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. حال ممکن است به این سوال فکر کنید که چطور می توان یک پزشک حرفه ای و متخصص پیدا کرد؟ باید بگوییم که راه های زیادی برای پیدا کردن یک پزشک متخصص وجود دارند. برای مثال بررسی مدارک حرفه ای پزشک، یکی از این راه هاست. شما باید به پزشکی مراجعه کنید که در زمینه مورد نظر تخصص بالایی داشته باشد. دکتر میعاد مهدوی در این زمینه به قدری تخصص دارند که دوره های تدریس مربوط به بوتاکس را نیز برگزار می کنند.

راه بعدی برای پیدا کردن بهترین پزشک بوتاکس زیر بغل در تهران، بررسی نظرات مراجعه کنندگان است. همان طور که می دانید، در حال حاضر اکثر کلینیک های زیبایی صفحات اجتماعی و سایت های مخصوص به خود دارند. در این صفحات مجازی امکان بررسی نظر و تجربه کاربران برای شما وجود دارد. بنابراین شما با مطالعه این کامنت ها می توانید از مهارت و تجربه پزشک اطلاع پیدا کنید. خوشبختانه میزان رضایت مراجعه کنندگان در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی بسیار زیاد است. بنابراین با مراجعه به ایشان می توانید خیال خود را از بابت کیفیت انجام کار راحت کنید.

دکتر مهدوی بعد از انجام بوتاکس زیر بغل نیز مسئولیت خود را نسبت به مراجعه کننده حفظ می کنند. متاسفانه بسیاری از پزشک ها بعد از تزریق دیگر هیچ مسئولیتی در قبال زیبا جویان قبول نمی کنند. این در حالی است که دکتر مهدوی پس از تزریق نیز به سلامت شما توجه کرده و به نیاز های شما پاسخ می دهند. هزینه در نظر گرفته شده برای تزریق بوتاکس در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی، بسیار منصفانه در نظر گرفته شده است. بنابراین با مراجعه به این کلینیک، می توانید با پرداخت هزینه ای به صرفه از خدمات با کیفیت و معتبری برخوردار شوید.

برای رزرو نوبت در کلینیک دکتر میعاد مهدوی چه کنیم؟

با توجه به توضیحاتی که در مورد تزریق بوتاکس زیر بغل در کلینیک زیبایی دکتر مهدوی دادیم، احتمالا به رزرو نوبت در این کلینیک علاقه مند شده اید. نکته قابل توجه این است که دکتر مهدوی در دو نقطه از تهران، کلینیک زیبایی دارند. بنابراین دسترسی به ایشان تقریبا راحت است. برای رزرو نوبت در کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی می توانید از طریق تماس تلفنی یا مراجعه حضوری اقدام نمایید. شماره تماس و آدرس کلینیک ها در بالای سایت https://www.drmiadmahdavi.com/ قابل مشاهده هستند. در ضمن امکان بررسی نظر مراجعه کنندگان نیز در سایت برای شما وجود خواهد داشت.

جهت مشاوره و رزرو نوبت از طریق فرم نوبت دهی آنلاین و یا تلفن های تماس کلینیک زیبایی دکتر میعاد مهدوی در پونک – اسلامشهر  استفاده نمایید.

021-44813133

کلینیک پونک

رزرو نوبت آنلاین

مشاوره و رزرو نوبت

021-56165064

کلینیک اسلامشهر

خلاصه و جمع بندی

در مقاله امروز به بررسی بوتاکس زیر بغل پرداختیم. ابتدا تلاش کردیم به شما توضیح دهیم که تزریق بوتاکس به زیر بغل چیست و چه نتیجه ای به همراه دارد. همچنین در مورد مزیت های حاصل از تزریق بوتاکس به زیر بغل توضیحاتی دادیم. سعی کردیم روند انجام کار و عوارض این روش را به شما توضیح دهیم. در ادامه در مورد تخصص دکتر میعاد مهدوی و مزیت های مراجعه به ایشان نکاتی را به شما گوشزد کردیم. همچنین تلاش کردیم در مورد نحوه محاسبه هزینه برای تزریق بوتاکس، توضیحاتی به شما عزیزان ارائه دهیم.

به شما توصیه کردیم که برای تزریق بوتاکس زیر بغل حتما به پزشکی شایسته و قابل اعتماد مراجعه کنید. در مورد مراقبت های قبل و بعد از تزریق بوتاکس، نکاتی به شما گوشزد کردیم. توضیح دادیم که رعایت این نکات می توانند موجب اثر بخشی بیشتر و افزایش ماندگاری بوتاکس شود. در پایان راه های ارتباطی با کلینیک دکتر مهدوی برای رزرو نوبت را به شما معرفی نمودیم.

سوالات متداول در مورد بوتاکس زیر بغل

تزریق بوتاکس زیر بغل حدودا چه مدت زمانی به طول می انجامد؟

تزریق بوتاکس زیر بغل طی مدت زمان کوتاهی انجام می شود. در صورتی که به یک پزشک خبره و کار بلد مراجعه کنید، این عملیات طی 30 تا 40 دقیقه برای شما انجام خواهد شد.

به طور کلی بوتاکس در ناحیه زیر بغل چیزی حدود 6 تا 12 ماه دوام دارد. بعد از گذشت این زمان، نتایج به مرور از بین می روند. پس از محو شدن نتایج می توانید دوباره به پزشک مراجعه کرده و مجددا عملیات تزریق را انجام دهید.

هنگام تزریق بوتاکس زیر بغل، پزشک از داروهای بی حس کننده مخصوصی استفاده می کند. بنابراین شما دردی احساس نخواهید کرد. ممکن است بعد از تزریق، درد خفیفی را احساس کنید که این درد هم با مصرف داروهای تجویز شده توسط پزشک، تسکین پیدا می کند.

معمولا مراجعه کنندگان اطلاع خاصی در مورد برندهای بوتاکس و کیفیت آن ها ندارند. بنابراین در صورت نداشتن اطلاعات کافی باید به پزشکی مراجعه کنید که از بهترین برندهای دنیا برای تزریق بوتاکس استفاده می کند.

5/5 - (1 امتیاز)
این مطلب را به اشتراک بگذارید
dr.miad mahdavi
dr.miad mahdavi
مقالات: 76

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *